להיפרד מהקמטים

לא תאמיני מה טיפול אחד יעשה למראה פניך ולביטחון העצמי שלך, זה קרה כשקמת בוקר אחד, הסתכלת בראי ולא האמנת איך השנים ניכרות בפניך. העור נפול ואפור, הברק של הנעורים נעלם, ובצידי הפנים נחרצו קמטי עומק שמעניקים לך מראה עייף ורב בשנים. נרדמת בשמירה וזה הזמן להתעורר. המראה שהוא כרטיס הביקור של כולנו, משפיע על ההרגשה, על מצב הרוח ועל הביטחון העצמי. כי מי לא רוצה להראות צעירה, רעננה וזוהרת?

לו רק היית יודעת כמה קל ומהיר אפשר להפוך את הקערה על פיה ולחזור להיות האישה היפה, עם העור החלק, עם שמחת החיים, זו הבטוחה בעצמה ויודעת איך לטרוף את החיים. לקראת השנה החדשה, זה הזמן לפרגן לעצמך ולהכיר את דר' לורה מוצ'ניק שתהפוך אותך לסינדרלה, עם תוצאות כבר אחרי טיפול אחד בלבד. אז למה את מחכה?

דר' לורה מוצ'ניק היא רופאת משפחה מומחית בתחום הרפואה האסתטית וטיפולי אנטי אייג'ינג, בעלת 15 שנים של ניסיון והתמחות בתחום. במרפאות שלה תמצאו מגוון רחב של טיפולים בשיטות טיפול ייחודיות שפותחו על ידיה והפכו אותה לגורו מובילה בתחום.

דר לורה

הזרקות ומילוי נפחים

אחת מהטיפולים הנפוצים והמבוקשים במרפאתה של דר' מוצ'ניק הוא הזרקות למילוי נפחים וטשטוש קמטים עם חומצה היאלורונית ובוטוקס.

מהי חומצה היאלרונית מהו הבוטוקס?

חומצה היאלרונית הינה חומר הקיים בגופינו ולכן הגוף אינו דוחה אותו ונועדה למילוי נפחים. הפקת החומצה ההיאלרונית נעשית בתנאי מעבדה, לכן חשוב לעבור את הטיפול בהשגחה רפואית צמודה כדי הימנע משימוש בחומרים לא איכותיים העשויים לייצר אלרגיות, סיבוכים ותופעות לוואי.

בוטוקס הוא חלבון שמופק מחיידק המחליש את השריר שאליו הוא מוזרק. החומר גורם להרפיית השרירים והחלשת שרירי ההבעה ובכך מעלימים ומטשטשים קמטים, קמטוטים, וקמטי הבעה.

אצל דר' מוצ'ניק – שעד היום הזריקה למעלה מ-1500 מזרקים, תהיי בטוחה ושקטה שאת בידיים הטובות והמקצועיות ביותר בתחום.

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק

למי נועד הטיפול?

הטיפול נועד לכל מי שמרגישה נפילה בפנים. הידעת? החל מגיל 20 גופנו מייצר פחות קולגן, רקמות השומן מדלדלות, רקמות העור הופכות דקות, והתוצאה היא אובדן נפחים בפנים ונפילת הרקמות מטה. וכך בוקר אחד את מתבוננת במראה ורואה מבט עייף, נפול, ולא מזמין. לכבוד השנה החדשה, זה הזמן להתחדשות והתרעננות, במיוחד במראה ובעור הפנים.

הטיפול של דר' מוצ'ניק יעיל להשבת הנפחים ולטשטוש קמטים גם ליד העיניים ומסביב לפה. הוא שילוב של הזרקות בוטוקס וחומצה היאלרונית, החומצה היאלרונית ממלאת קמטים ומשיבה נפחים שאבדו עם השנים, סופחת לחות לעור ומשפרת ואת המרקם. כך אפשר לפסל את הפנים למראה שאנחנו רוצים, להבליט עצמות לחיים, אף, קו לסת, ושפתיים. הבוטוקס מטשטש ומעלים קמטים וקמטוטים.

רק במרפאה של דר' מוצ'ניק ניתן לקבל טיפול משולב בשיטת ”טריפל וייז": טיפול המשלב בין חומצה היאלרונית, בוטוקס ורדיאס, חומר המכיל חומצה היאלורונית וסידן, הנספג בקלות, עם מינימום תופעות לוואי, ופועל לטווח ארוך. החומר מאושר ע"י ה-FDA, ה-EMA, ומשרד הבריאות הישראלי.

צילום: שאטרסטוק
צילום: שאטרסטוק

עכשיו, לקראת ראש השנה, ולקראת המפגש והארוחה המשפחתית הגדולה, את חייבת להיראות במיטבך, ליהנות מהמבטים ומהפירגון, ולדעת שאת מלכת הערב, כי מגיע לך ואת נראית נהדר. בואי נפתח את השנה החדשה עם מראה חדש צעיר וחיוני.

חג שמח!

מרפאות האסתטיקה של דר' לורה מוצ'ניק:

תל אביב, רמת החייל, רחוב ראול ולנברג 20, קרית מוצקין, שדרות גושן 86 קומה 1, באר שבע, רמב"ם 2 קליניקה חדשה.  אשדוד, מגדלי K TOWER שדרות ירושלים 18, קומה 1, חדר 126.  לתיאום תורים : 053-2385399

אתר: https://www.drlora.net/

פייסבוק : https://www.facebook.com/doctorMuchnick/

אינסטגרם : d.r.lora