להיפטר מצלקות אקנה בפנים ובגב לצמיתות?לא אמיתי|איריס לוי

בחורה עם מחשב נייד

ההבטחה שיש טיפול בעזרתו ניתן להיפטר מאקנה/צלקות אקנה בפנים ובגב, לצמיתות מאד מפתה! אך לא אמיתית ומציאותית – שלא יעבדו עליכםלצערי תמיד יישארו עכבות.

כתמי אקנה חומים/אדומים, צלקות אקנה/חטטים ונקבוביות פעורות בפנים ובגב נראים לעין בעיקר בשמש באור יום…זה מוכר לך?  מערער את הביטחון שלך, מפריע לך להתערות בחברה, ונראה שכולם מבחינים ורואים את אותם צלקות על הפנים והגב שלך…!!!

כתמים הם ריבוי מלנין שנוצר בעור כתוצאה מהפצעים או כתופעת לוואי מעצם החיטוט והנגיעות באותם פצעים. פצעי בגרות חמורים במיוחד, עלולים להשאיר את אזור הפנים הגב עם צלקות קשות ועמוקות. את הצלקות ניתן למנוע על ידי הימנעות מחיטוט בפצעים והקפדה על היגיינה אופטימלית, אך ברגע שבו נוצרה צלקת, טיפול מניעתי כבר אינו רלוונטי.

החומרה של הכתמים קשורה לנטייה הגנטית ולתהליך ריפוי הפצע. מודעות גבוהה לאסתטיקה וחיפוש טיפולים המסוגלים לבצע הסרת צלקות, העלמת צלקות או טשטוש צלקות הביא לפיתוחן של פתרונות קוסמטיים או פתרונות מתחום הקוסמטיקה האסתטית.

עליך לדעת שלא ניתן להיפטר לגמרי מאקנה ומצלקות אקנה חטטים ושקעים בפנים בגב ובישבן לצערי. תמיד יישארו עכבות במרקם העור, אך בהחלט ניתן לשפר את מראה האזור הפגוע בעזרת שיטות טיפול מגוונות.

לא קיימת שיטה שבאמצעותה ניתן להשיג העלמת אקנה כתמי אקנה, צלקות וחטטים לצמיתות, ברוב השיטות טיפול טשטוש, ריכוך, שיפור, עידון ניתן לקבל באופן הדרגתי. טווח טשטוש צלקות וכתמי אקנה יהיה בין  40-90% ממראה הכתם או הצלקת ההתחלתי עד לקבלת התוצאה הסופית.

טשטוש, ריכוך ושיפור בפצעי אקנה, צלקות וכתמי אקנה פוסט אקנה בפנים ובגב, ניתן לקבל עם הנוסחה הייחודית המשלבת טיפול פנימי וחיצוני בטכנולוגיית קרן אור IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.

טיפול חדשני עם פתרון מוכח לאקנה – פצעי אקנה, פצעי בגרות בגב/ בפנים/ בישבן בטכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF בבני נוער ומבוגרים. הנותן אפקט מצטבר ולאורך זמן עם התחייבות לתוצאות. 

ללא תופעות לוואי – ללא בדיקות דם – ללא תרופות רואקוטן / אנטיביוטיקה מינוציקלין – ללא ויטמינים – ללא פגיעה בכבד – ללא שינוי בתזונה – ללא שינוי באורח החיים שלך.

וללא כותרות מפתות או אמירות שווא כמו "אצלנו נפטרים מאקנה מפצעי אקנה וצלקות אקנה לצמיתות" או "שיטה בלעדית" או "גמרנו עם אקנה סופי" או טיפול לאקנה "חלק ומבריק" כבר מהטיפול הראשון, כי לצערי, זה לא תמיד אפשרי.

האם המשפטים האלה מוכרים לך?

  • בקיץ שנים אני לא הולך/ת לים כי אני מתבייש/ת ללבוש בגד ים!
  • שנים אני לא לובש/ת גופיה…! נמאס לי למרוח מייקאפ ולהסתיר עם השער. ומה קורה בסיטואציה אינטימית עם החבר/ה…!
  • והצלקות/צלקות שקועות/חטטים/סימנים בעור הנראים לעין בעיקר בשמש…וזה לא מתאים לך, לא מתאים לגיל שלך.
    • ופנית לרופא מומחה שלא הצליח לשפר או להקל באקנה בישבן והמפשעות שלך ומסתפק באמירה "זה יחלוף מעצמו, או תלמד/י לחיות עם זה"…
    • ומרחת אין סוף תכשירים ולא ראית תוצאות…וטיפולים קוסמטיים במכוני קוסמטיקה שלא נתנו מענה, שיפור. והטבה לאקנה ולצלקות הנלוות .

    ונסית הומאופתיה, צמחים, רפלקסולוגיה,  גלולות דייאנה וגלולות יסמין, דיקור סיני, שינוי בתזונה ואורח חיים בריא…וזה לא עובר מאליו

את/ה מרגיש/ה שנמאס לך לסבול מאקנה, פצעי בגרות, פצעים פצעונים, שומנים שחורים, קומודונים, חצ'קונים, פרונקלים, כתמים, צלקות סבוריאה וקרטוזיס פילאריס כי זה מציק, לא אסתטי ולא נעים. מתפשט לעורף לזרועות, על הגב החזה הישבן והירכיים ומשתלט על חייך, מכביד על איכות החיים, משפיע על מצב הרוח, גורם לך להסתגר בבית ומערער את הביטחון העצמי.

רוצה לממש את החלום שלך ולהתעורר עם חיוך קורן על הבוקר? זה אפשרי…כנס/י לאתר הבית שלי בממליצים מעל 120 ממליצים מרוצים ותיווכחו שניתן להגיע לשיפור, עידון, טשטוש, עם אפקט לאורך זמן. בשילוב טכנולוגיית IPL ואנרגיית גלי רדיו RF.