להיות מלאה במקומות הנכונים: מילוי אזור הסנטר והלחיים

חומר המילוי לאזור הלחיים והסנטר, המבוסס על חומצה היאלורונית טבעית וחדישה אשר מחיה את העור ומחזירה את הנפח ומעלימה קמטים.

פרומדיקס - מילוי אזור הלחיים והסנטר צילום יחצ

חברת פרומדיקס משיקה בארץ את Revanesse Contour- חומר מילוי לאזור הלחיים והסנטר, המבוסס על חומצה היאלורונית טבעית וחדישה אשר מחיה את העור ומחזירה את הנפח ומעלימה קמטים. הטיפול מגיע עם חומר האלחוש לידוקאין התורם להפחתת תחושת האי נוחות בעת הטיפול.
פרט להעלמת קמטים מילוי אזור הסנטר והלחיים משמשים לתיקון פגמים בעור, העלמת צלקות והענקת מראה צעיר ורענן לפנים. קווי המתאר של הפנים משתנים עם הגילעקב הדלדלות השומן התת עורי, הקולגן והאלסטין,דבר אשר משפיע על הבעות הפנים ומשווה מראה עייף ומבוגר יותר. במטרה להעניק לפנים זוהר וריענון פיתחו את Revanesse.

פרומדיקס – מילוי אזור הלחיים והסנטר
צילום יחצ

הטיפול ב-Revanesse הינו מהיר, פשוט ואינו פולשני.הטיפול לוקח כרבע שעה ואינו דורש זמן החלמה. מיד לאחר הטיפול מרגישים בהבדל והתוצאות רק ישתפרו בשבועות שאחרי ההזרקה.
כמו כן, זמן החלמה מינימלי, לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרת החיים הרגילה מבלי להזדקק לזמן החלמה כלשהוא.
Revanesse נחשב לאחד החומרים המובילים בעולם למילוי ועיצוב הסנטר והלחיים, ואף זכה בפרס ועדת האסתטיקה בפריז. החומר מיוצר בטכנולוגיה ייחודית המאשרת תוצאות טבעיות המחזיקות לאורך זמן.
מוצרי Revanesse , הם משפחת חומרי מילוי קמטים המיוצרים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומשמשים לטיפולים אסתטיים ולסימני הזדקנות. המוצרים הוכחו כבטוחים ויעילים על ידי רשויות הבריאות המחמירות ביותר בעולם –ביניהן ה-FDA האמריקאי, הCE- האירופאי והאמ"ר הישראלי.
לפני טיפול – Revanesse Contour של חברת פרומדיקס
צילום יחצ

אחרי טיפול – Revanesse Contour של חברת פרומדיקס
צילום יחצ

קו המוצרים של Revanesse מיוצר בטכנולוגיית Thixofix המספקת חומרי מילוי איכותיים ובטוחים עם מרקם חלק ואחיד במיוחד, המחזיקים לאורך זמן.
מוצרים מתפרקים לאורך זמן באופן טבעי בעור ואינם מכילים רכיבים מן החי.הם מיוצרים תוך שימוש בריכוז הגבוה ביותר של חומצה היאלורונית (HA) לתוצאות מקסימליות.HA היא מולקולת סוכר הנמצאת באופן טבעי בגופנו ומאפשרת לעור להישאר מוזן בלחות בזכות יכולתה המופלאה לספוח מים בכמות של עד פי אלף ממשקלה. ספיחת המים מייצרת נפח וגמישות בעור.
פרומדיקס – Revanesse Contour – חומצה הילאורונית רבנס לאזור הסנטר והלחיים
צילום יחצ

משפחת מוצרי Revanesse מיוצרת על ידי Prollenium Medical Technologies, חברה זוכת פרסים הממוקמת בקנדה. Revanesse מיוצרת במפעל מתקדם ומופצת ביותר מ-80 מדינות רחבי העולם. מחקרים ממושכים ובקרה קפדנית מתבצעים על כל חומרי הגלם לאורך כל תהליך הייצור. בסוף התהליך כל מזרק נבדק ונבחן ויזואלית.
מחיר טיפול: בין 1500 ₪ ל-2000 ₪ למזרק.
ניתן לערוך את הטיפול למילוי אזור הסנטר והלחיים אצל רופאים מתמחים ברחבי הארץ.
ערכה: נדיה היבא
הצילומים באישור שימוש היחצ