להזיע זה באופנה

ספורט ולהנות?! בן זוג חדש, בגדים חדשים, אורח חיים חדש וכל זה בזכות בן אדם אחד!

מבוגרים נהנים יותר!

אחרי חיפושים מטורפים למציאת הבן אדם שיגרום לאמא שלי (בת ה54) להכנס לטרנד אורח החיים הבריא הכולל ספורט ותזונה נכונה מצאתי את הבן אדם המתאים ששינה את חייה!

אבי מאמן הכושר מתל אביב עלה על השיטה הנכונה בטרנד הבריאות שמקיף את חיינו.

אז למי מאיתנו לא יצא לנסות לשכנע את ההורים שלו להפחית עם הסוכר, לצאת לטיול ברגל פעם ביום ולא לרבוץ מול הטלוויזיה..

נתחיל מזה שאבי חתיך הורס שבטוח שכולכן ואפילו כולכם תתאהבו רק מלראות אותו אוכל סלט באינסטגרם שלו ונמשיך לשיטת האימון החדשנית שפיתח במיוחד עבור המבוגרים מבנינו.

אז אם אתם כמו ההורים שלי בטוח שלא תצאו מיוזמתכם לקנות בגדי ספורט עבור האימונים וזה אחד המכשולים הראשונים בדרך לאורח חיים בריא, אז יושבים?!

אבי מחלק את בגדי הספורט האופנתיים ביותר היום הכוללים סט של מכנס חולצה גרביים ונעליים בתחילת כל אימון ואפילו לא מבקש מכם לכבס את הבגדים בסופו של האימון!!

אז אחרי שאתם נראים מעולה הגיע הזמן גם להרגיש מעולה, האימון מתבצע בקבוצות המפולחות לגילאים שווים מה שייתן לכם את ההזדמנות להכיר אנשים נוספים העוברים בדיוק את אותו התהליך כמוכם, חברים חדשים, ואפילו בני זוג וזו גם הדרך שבה אמא שלי הכירה את הבן זוג החדש והמקסים שלה.

האימונים בקבוצות מתבצעים גם במקום הנוח ביותר לך, אבי הוא מאמן כושר ברשת חדרי הכושר של הולמס פלייס וברגע שנרשמים לאימון אצלו הוא מכניס אותנו לחדר הכושר ללא עלות נוספת ועובר איתנו על כל המתקנים עם הדרכה מדוייקת איך להשתמש בכל מתקן כך שגם אחרי תקופת האימונים עם אבי נוכל להירשם לחדר כושר בקרבת ביתנו ולהמשיך את האימונים גם בלעדיו, הוא בעצם נותן לנו את השורשים לאורח החיים הבריא ולא פתרון רגעי ובנוסף אבי נותן פתרון לקלסטרופובים או סתם אלה שאוהבים אוויר צח מבנינו בכך שמעביר אימוני כושר גם מחוץ לבית- בקרבת הים, בפארק הירקון ובמקום שיהיה הכי נוח לכם לצאת מהבית בשבילו.

נדבר רגע על שיטת האימון שלו-אבי מאמין שלא צריך להרוג את עצמנו בשביל להשיג תוצאות במיוחד לא שמדובר באוכלוסיית המבוגרים ומשוכנע שבעיקר בגיל הזה עצם התנועה של המתאמן והמודעות לאורח חיים בריא היא מספיקה בשלב הזה ומטרתו היא שהמתאמן לא יפסיק את האורח חיים הזה לאחר סשן האימונים אלא יתמיד גם לאחר מכן עם החברים החדשים שקיבל לחייו.

האימון הוא קליל ומותאם אישית לקבוצה ואם כל זה לא מספיק אז אבי גם יבנה לכם תפריט בסוף האימון עד לאימון הבא!

התפריט לא קשה לעמידה ומותאם לדרישת המתאמן. הייתם מאמינים שאמא שלי אמרה שהיא לא יכולה לוותר על החמין של שבת והוא הכניס לה את זה לתפריט!?

וכל זה עם אווירה מדהימה של מוזיקה איכותית ומדרבנת.

0

 

אז באמת שאחרי שהכרתי את אבי אפשר להבין שנגמרו התרוצים, אורח חיים בריא הוא בר השגה, אפילו פשוט ובהחלט אפשר להגיד שמבוגרים נהנים יותר!

אז אבי, תודה ששינת את חיינו,

ללא ספק אנו ממליצים!

57511240991297640360no