להגיד תודה בדרך קצת שונה…

בחורה עם מחשב נייד

לנהל צוות זה לא פשוט – לכל עובד אופי אחר, משימות אחרות וקצב התקדמות שונה. אבל לכולם מטרה אחת – לעבוד יחד בשיתוף פעולה ולהביא להצלחת הפרויקט. וכשהפרויקט מצליח וכולם מוחאים כפיים בהתלהבות, משחררים אנחת רווחה, אתם כמנהלים רוצים לתגמל אותם' להגיד תודה.  אז איך מתגמלים צוות שכבר שבע משוברים לארוחת בוקר, יציאה משותפת לבר או כרטיס חינם לקולנוע?.

הנה שלושה רעיונות מקוריים שמצאתי ברשת –

הפסקה אישית – תנו לכל עובד קופון הפסקה באורך 15 דקות. הם יוכלו לממש את הקופון כדי להאריך את ארוחת הצהריים, להגיע באיחור בבוקר או לצבור את הקופון ולצאת שעה קודם הביתה.

קחו יום…עלי – אתם הרי מכירים את העובדים ואת הסטטוס המשפחתי שלהם. אל תחכו שהם יבקשו את החופש הזה, תנו להם אותו מראש – פרגנו להם ביום חופשי ביום הולדת ,או תאפשרו להם לאחר לעבודה ביום הראשון ללימודים. אפשר גם לפרגן ביום עבודה מהבית לכל הצוות, בייחוד אם זה יום חמישי והם חוסכים את העמידה בפקקים בדרך הביתה.

פשוט תאמרו תודה – הפתיעו את הצוות במכתב תודה אישי על שולחן העבודה. כתבו בכתב ידכם ותארו בו מקרה בו ראיתם כיצד העובד השפיע לטובה על שאר הצוות. ספרו לו שאתם גאים ושמחים שהוא חלק מהצוות שאתם מנהלים.

יפעת בר און

סורסית בהייטק

054-7007818

לב של רימונים - תודה