לגעת בצבע – חגיגת צבעים עם ניחוח אביבי

האביב שבפתח מביא חשק לחדש את צבעי הקירות בבית עם צבעים חדשים ועם טקסטורות מיוחדות

מזג האוויר ההפכפך, שפוקד אותנו בימים האחרונים, מביא איתו את ניחוחות האביב. אני אוהבת את האביב, את מזג האוויר הנעים ואת השדות שמלאים בפרחים פורחים בשלל צבעים. תחושה של טריות וחדשנות באוויר. האביב מביא איתו את פסח, את הנקיונות ואת הרצון להתחדש ולרענן את מראה הבית.
הבנות שלי מנדנדות כבר הרבה זמן, שהן רוצות לצבוע את החדרים שלהן בצבעים חדשים. כל הזמן אני דוחה אותן עם תירוצים והסברים שונים, אבל נראה שעכשיו הגיע הזמן קצת להתחדש ולכן שמחתי לשמוע, שטמבור השיקה מניפת צבעים חדשנית עם 1,561 גוונים, שמחולקים ל-8 משפחות גוונים (לבנים, אדומים, כתומים, צהובים, ירוקים, סגולים ונייטרלים) וכוללים גם טקסטורות מיוחדות כמו אפקט קטיפה, מראה מבריק מטאלי, מראה מנצנץ, מראה של חולות נודדים ובד טבעי.

צבעים לחדרי ילדים

קיבלתי הצצה לגוונים החדשים דרך תצוגת אופנה, שהוזמנתי אליה ונוצרה בהשראת הגוונים ע"י מיטב המעצבים : גדעון אוברזון, יוסף, ירון מינקובסקי, אפרת קליג, נעמה בצלאל, ליאת גינסבורג ויואב מאיר. תוך כדי הסתכלות על הדוגמניות, כבר דימיינתי לי את הצבעים, שהגדולה שלי תשמח להכניס לחדרה והקטנה לא תשאר מאחור. מאוחר יותר בבית הראיתי להן את הקטלוג עם הצבעים והטקסטורות ומיד נדלק להן האור בעיניים. הן כבר היו מוכנות להתחיל בצביעה.

הבנות שלי בחרו בגווני הסגול והורוד, בשילוב של מראה מנצנץ עם לבבות. אם אכן נבחר בצבעים אלו, סביר להניח, שרק קיר אחד יכלול את הנצנצים ואת הלבבות ושאר הקירות יהיו בצבע חלק, אבל אין ספק שמגוון האפשרויות גדול מאוד.

דוגמאות לחדרי ילדים

משוטטות שלי באתר האינטרנט של החברה, מצאתי שלל דוגמאות מיוחדות לחדרי הילדים שלכם והנה כמה מהן :

עיצוב חדר ילדים מאתר טמבור

עיצוב חדר ילדים מאתר טמבור

עיצוב חדר ילדים מאתר טמבור

במרוץ החיים שלנו, קשה למצוא את הזמן להגיע אל החנויות ולהתרשם ממבחר הצבעים והאפשרויות. מעבר לכך, קשה לנו לדמיין אילו צבעים יתאימו לרהיטים שלנו, אז החלטתי להשתעשע ולבדוק אילו גוונים יתאימו לרהיטים בחדרי הבנות, נכנסתי  לאתר טמבור באינטרנט והתחלתי לבדוק את האפשרויות הרלוונטיות לנו. מה שעוד מצא חן בעיניי, שברגע שבוחרים צבע, האפליקציה מציעה צבעים נוספים, שמתאימים לצבע הנבחר, כך שאפשר לבדוק שילוב של צבעים. אפשר למצוא את המניפה החדשה גם באפליקציות של טמבור בסמרטפונים.
צביעה נעימה ותתחדשו.