לבשל ,ולהגיש, בסטייל, חוה ברק!!

"המובילות, העדכניות והחדשנות שלנו
מבטיחה לקהל לקוחותינו חווית קניה
איכותית ומרגשת" .
אומר לנו "דודי כהן מנהל חטיבת נעמן,"
כשאנחנו פוגשים את הטרנדים
המובילים בעולמם של הסירים ,
המחבתות ,וכלי ההגשה שלנו. כמה יופי!

בחורה עם מחשב נייד

נעמן 2017 ראש השנה צילום ישראל כהן לחוה ברקנעמן 2017 ראש השנה צילום ישראל כהן לחוה ברק 2

תמיד זה קורה לי לקראת סוף החופש הגדול,עדין חם בחוץ,אבל פתאום אני מתחילה להריח ריח של "שנה חדשה באה " ,ואני כבר מתחילה לדמיין את שולחן החג,והחשק להתחדשות .

 ולא הספקתי לחשב את מסלול המטבח,סלון,וארון הכלים המממדהים שלי (תחביב ישן..)וכבר הזדרזה כמו תמיד חברת נעמן להציג את  מה שהיא יודעת הכי טוב ,להביא את קולקציות החידושים והטרנדים העדכניים .

יד על הלב,אולי לא ידעתם אבל סיורי הקולינריה והטיולים שלי בארץ ,ובחו"ל ,ידועים גם עלי כאחת שחובבת מאוד את חנויות הכלים,ותמיד מחפשת את המבצעים אטרקטיביים במיוחד למבחר עצום של כלי בישול איכותיים, כלי הגשה ואחסון ואביזרי אירוח המביאים אתם משב רוח חגיגי ומרענן.

זה הרגע ל"קפיצה קטנה לחו"ל" ,או אווירת חו"ל, או מה שתגידו כי נעמן, החברה המובילה את עולם הבישול והאירוח, שבבעלות איש העסקים מוטי בן משה, משיקה את קולקציית ראש השנה החדשה הכוללת שלל כלי הגשה, אביזרי מטבח, כלי בישול וטיגון ואביזרים מיוחדים המקלים את עבודות ההכנה ומאתגרים את חווית הבישול והאירוח.

 הצבעים השולטים כצבעי הבגדים האופנתיים: לבן (חגיגי תמיד..)  טורקיז,צהוב,ירוק, ועוד. ושאר אביזרים שיעשו גם את העבודה הרבה יותר קלה ,ואווירה,איזה יופי לראות שולחן חג,או שולחן אירוח חגיגי .

נעמן 2017 ראש השנה צילום ישראל כהן לחוה ברק 4

החידושים בעולם הכלים, הם הכלים המשתלבים מסיליקון  "מתקפלים",שלא תופסים מקום,נכנסים האחד בשני ,וגם קומקום מתקפל שיא הנוחות.  וגם יותר יפה, יותר נוח. המטבח מקבל לפתע  מקום  במדפים גם לסירים.  ואם הזכרנו אותם ,אז כן  לסירים   מסתבר יש אופנה ,אבל אופנה אחרי מחקרים שמוכיחים קיצור זמן הבישול ,בישול בריאות ,והעיקר שנאוכל .הסירים מגיעים ביציקות ,קלים יותר לנשיאה, תחתיות מוליכות חום שווה, והבישול זה כבר בידיים שלנו הסטייל קיים ,הכישרון? פחות או יותר לכל אחד משלו, אבל תאמינו לי כל אחד-ת יצליח עם חוויה צבעונית שכזו .ושתבוא על כולנו השנה הכי טובה. 

נעמן 2017 ראש השנה צילום ישראל כהן לחוה ברק 3

 צילום   – ישראל כהן 

 

חוה ברק
עיתונאית, עוסקת בתקשורת כתובה ואלקטרונית,בעבר בהווה, ומקווה גם אינשללה בעתיד