לא רק נשים עושות IPL

בחורה עם מחשב נייד

לא רק נשים עושות IPL

מיליוני נשים ברחבי העולם נכנסות אל מכוני יופי ואל קליניקות של קוסמטיקאיות  מדי יום ביומו להתייעצויות. רבות מהן מעוניינות להיפטר לצמיתות משיער הרגליים, בבית השחי או בכל מקום אחר. אבל הם לא לבד. כיום, יותר מאשר אי פעם, גברים גם הם יושבים בקליניקות אלה ושואלים על אותו הדבר. הם אולי לא מעוניינים להיפטר מהשיער על הרגליים, אבל בהחלט מעוניינים בהסרת שיער מהגב ומחלקי גוף אחרים.

הסרת שיער היא כבר לא רק לנשים. כיום ניתן לראות גברים שמוצאים את עצמם יושבים מול קוסמטיקאית ושואלים מה ניתן לעשות בשביל ההיגיינה והטיפוח האישי שלהם. הם רוצים לשפר את ההופעה שלהם וגם לקבל יותר ביטחון עצמי. אך הם לא מוכנים לספר לאף אחד שהם עושים דבר כזה בשביל שלא יכנו אותם "נשיים".

שינוי בתפישה

למזלם של האנשים האלה, התפיסה של הסרת שיער בלייזר משתנה במהירות. זה כבר לא נחשב למשהו שרק נשים עושות. זה הפך מהר מאוד להיות  אחד ההליכים הקוסמטיים הפופולריים ביותר, עבור אנשים בכלל.  מין אינו חשוב עוד. זה כבר לא מזעזע לשמוע כי גבר ביצע הסרת שיער IPL או כל צורה אחרת של הליך הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער IPL
הסרת שיער IPL

הסרת שיער IPL לגברים

הסרת שיער IPL הוא השימוש הנפוץ ביותר של טיפול IPL ידי גברים.  לנשים כבר מזמן זה ברור כי גב גורילה אינו אטרקטיבי יותר. וגם הגברים מרגישים זאת. הם חשים כי לא נוח לאישה להיות צמודה לגבר שעיר מידי בגבו או בחזה.

עם הטיפול של הסרת שיער IPL, גברים שבעבר גידלו על הגב שלהם יער שלם, יכולים עכשיו להסיר את ​​החולצות שלהם בחופים או בחדרי שינה עם ביטחון רב. הם חושפים גב או בטן חלקים לחלוטין, כמו כן, גם  לא ניתן לראות שבעבר הם היו שעירים כל כך. זהו הפלא של הסרת שיער IPL לייזר. זה הסימן הכי גדול שהזמנים משתנים.  גברים עכשיו פחות מהססים לטפל בגוף שלהם, והם שואפים להיות יפים יותר מבלי להתבייש בזה. זה לא משהו שכל הגברים יודו בזה בגלוי, אבל זה משהו שהרבה עושים בלי להרגיש רגשות אשמה או מה יגיד השני.