לא רק מילקי: מה הופך את ברלין למשתלמת למגורים?

בחורה עם מחשב נייד

בירת גרמניה, ברלין, הפכה לשם נרדף לאיכות חיים גבוהה, ללימודים ברמה ללא תחרות ולאפשרויות עיסוק מגוונות. בזכות הסיבות הללו ועוד רבות אחרות, ברלין נחשבת ליעד חם במיוחד בכל הנוגע למגורים ולאפשרויות הקידום בעיר. עם המעבר לעיר הגדולה, חשוב להיות מלווים במומחים בתחום הנדל"ן שיוכלו ללוות אתכם בדרך ולהבטיח שהוא יהיה חלק ככל האפשר. אורן קובי, שגם שמו נרדף לאיכות, ילווה אתכם בכל צעד ושעל במעבר ויבטיח שהשהייה שלכם בעיר תהיה נעימה מאין כמוה.

ברלין – לא רק בגלל המילקי

סערת המילקי שקמה לפני מספר שנים עוררה הדים שלא שככו עד היום, והעלתה שאלות חשובות ונוקבות בכל הנוגע להגדרה של איכות חיים. אין זה סוד שמחירי המחייה בישראל אינם נמוכים, מה שגורם לאנשים רבים לשקול מעבר זמני או קבוע לברלין.

מלבד העובדה שהמשכורות בברלין יותר הוגנות, מחירי המחייה בה משתלמים במיוחד – לא רק במה שקשור לנדל"ן. מצרכים בסיסיים, מחירים של אוכל ומשקאות במקומות בילוי וגם שכרי הלימוד הנמוכים להפליא בעיר הופכים את ברלין לאחת הערים המשתלמות ביותר למגורים בעולם.

מגורים בברלין בליווי מומחה

יש אפשרויות רבות למגורים בברלין, אך חשוב לבחור את זו המתאימה לכם ביותר, בין אם אתם עוברים לעיר למטרות לימודים ובין אם אתם עושים זאת למטרות עבודה. תמרון של החיים בארץ וחיפוש אחר נדל"ן בברלין עלול להיות מאתגר, אך לשם כך עומד לרשותכם אורן קובי, שיכול להקל את חייכם בצורה משמעותית.

עם וותק וניסיון ללא תחרות בכל הנוגע לשוק הנדל"ן האירופאי, אורן קובי הוא בעל מגע זהב בכל הנוגע לנדל"ן ברלינאי. עם ליווי צמוד, אוזן קשבת והבנה מעמידה בשוק הנדל"ן בברלין, לא תוכלו לבקש שותף טוב יותר בדרך לעיר הגדולה בה תוכלו לבסס את עצמכם וליהנות מאיכות חיים שאין שנייה לה.

משתלמת למגורים - ברלין | אורן קובי
משתלמת למגורים – ברלין | אורן קובי
אורן קובי - יזם נדל"ן
אורן קובי, מומחה לנדל"ן. מתמחה באיתור, השבחה, ליווי ושיווק נכסי נדל"ן ברחבי אירופה. כרגע אורן קובי מתמקד בנכסים מאזור ברלין, אחד האזורים המתפתחים והמבוקשים ביותר בגרמניה. ובנוסף, יועץ ומלווה יזמי נדל"ן בתחילת דרכם.