לא רעים בכלל/ אארון בליבי- ספרות ילדים

יום אחד כמה טיפוסים מפחידים ניסו להפוך לגיבורים והקימו את מועדון הרעים- הטובים. אבל לא תמיד כוונות טובות מובילות למעשים טובים מוצלחים…כנסו ותקראו על הקומיקס המשעשע של השנה!

20181114_143637_2

אארון בליבי הוציא סדרת ספרי קומיקס בשם "לא רעים בכלל" לילדים (ולא רק להם… 😉 ),שבהם הגיבורים הם חיות מסוכנות, החוברות יחדיו למועדון "הרעים הטובים". הם יוצאים להרפתקאות משעשעות ומצחיקות והם הצליחו אפילו להגיע להוליווד .

בספר הראשון מר זאב מציג את חבורתו: מר נחש, מר פיראנה ומר כריש. הוא רוצה להראות לקוראים, שכולם טובים ולא רעים. אבל איך כולם יחשבו ברצינות שהם טובים, כשהדבר היחיד שהם רוצים לעשות זה לאכול את כולם???
לכן, מר זאב, במהלך ספק גאוני וספק משוגע מקים את "מועדון הרעים הטובים". במקום להיות נבלים, לשמוע צרחות ופחד, הם יהפכו להיות גיבורים! הם יעשו דברים טובים. הם לא יהיו רעים בכלל. הם יהיו רעים- טובים! והם יעשו את העולם מקום טוב יותר.
כיצד הם יעשו זאת?
הם יחפשו צרות…

הם הלכו להציל את החתול שנתקע על עץ ולשחרר 200 גורי כלבים כלואים. האם הצליחו במשימות?

בספר 2, הרעים- הטובים חוזרים לעוד מעשים טובים עם חבר צוות חדש ומפחיד, הטרנטולה, עוד בחור טוב שיצא לו שם רע. העכביש המפחיד מתגלה כסופר- האקר, גאון מחשבים. ולו יש תוכנית שבעזרתה יכנסו לחוות התרנגולות, השמורה היטב, וישחררו את התרנגולות הקטנות לחופשי.

האם החבורה הכי מסוכנת בעיר תצליח להציל את התרנגולות בחווה ולשחרר אותן לחופשי (מבלי לאכול אותן, כמובן.. 😉 )?
ועם מי הם הסתבכו? על זה תוכלו לקרוא בספר 3 🙂

מאחלת לכם ולילדכם קריאה מהנה ומצחיקה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)