לא מיועד למי שמטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח – אמת בפרסום.

ניקיון יסודי של הבית אינו עניין של מה בכך, בעיקר לאור ההכנות הרבות לקראת חג הפסח: הקניות הרבות, ביגוד חדש לילדים, תיכנון ארוחת חג כהלכתה, ביעור החמץ וכמובן ניקיון האבק הרב שהצטבר בכל פינה בבית..

מלאכת סילוק האבק היא עבודה בפני עצמה וגם כשאתם חושבים שהאבק הוסר, הוא עדיין נשאר. ישנם שואבי אבק מסוגים שונים, כמו שואב אבק רובוט, שמבטיחים לכם הרים וגבעות.. והתוצאה היא באמת הרים וגבעות.. של אבק, ששוקע במשטחים ובשטיחים.

האבק הרב מזהם את האוויר, האוויר שאותו אתם נושמים מידי יום, מבלי לתת את הדעת על הנזקים לבריאות ולאייכות החיים שלכם.

מתכננים לשפר את מראה הבית עם שטיחים יפים וגדולים ליצירת אווירה חמימה ונעימה? אולי כלבלב בבית ולא בגינה? אולי חתול יפה מלא פרווה? עם כמויות הלכלוך והריחות הלא נעימים, קשה להבחין בין חלומות למציאות.

מי מבלה איתכם כל לילה? תחזיקו חזק..

בתוך האבק המצטבר בבית, משגשגת לה באין מפריע 'קרדית האבק' ( בגודל מיקרוסקופי). קרדית האבק  אוהבת לחיות באבק, בחום ובלחות, על גבי ספרים מאובקים, רהיטים, מרופדים, בבגדים שבארון, על מזרון המיטה ומתחתיה ועל השטיחים. הקרדית ניזונה מקשקשי עור הנושרים מגופנו והפרשותיה הנפוצות, הן הגורם העיקרי לתגובות אלרגניות באדם, כאשר הן באות במגע עם האף ועם מערכת הנשימה, כגון: אסטמה, התעטשות, נפיחות בעפעפיים, נזלת כרונית ותסמינים לא נעימים נוספים.

הידעתם? במהלך מחזור חיים של 10 שבועות תייצר קרדית האבק כ- 2,000 חלקיקי צואה בתנאי המחייה הנוחים בשבילה- במזרון שלנו, שבו מיליוני קרדיות חיות ופעילות .

אתם והילדים שלכם נושמים זאת כל לילה ולילה מחדש.

בעיה גדולה- פתרון חכם ויעיל

יודע לעשות את העבודה.

חברת "פרו- אקווה" הגרמנית, מציעה לכם פתרון מושלם, בכדי להיפטר מהאבק לאלתר ללא מאבק מיותר, עם שואבן חשמלי ESB שהוא פאר הטכנולוגיה הגרמנית, בעל איכות מוקפדת ועיצוב מרהיב של מעצבי רכבי אאודי. המכשיר הוא אקולוגי ובעל תו תקן של איכות, עיצוב ותפקודיות וחשוב לא פחות, אושר רשמית, כמוצר בקטגורייה של רפואה מונעת, ולכן הוא היחיד שמביא לתוצאה אמיתית ומוכחת למיגור קרדיות האבק מהבית ולשיפור אייכות החיים שלכם.

כיצד עובד "פרו אקווה"?

כולנו מכירים את ההרגשה שלאחר הגשם הראשון. האוויר והסביבה שהיו מלאים באבק לאחר קיץ ארוך ויבש, הופכים בן רגע לנקיים ורעננים והאוויר מדיף ניחוח נעים, שגורם לנו לקחת שאיפה עמוקה פעם אחר פעם ופשוט להתענג מהנשימה.

זאת בדיוק שיטת העבודה של "פרו אקווה" – "כוח המים", פטנט עולמי רשום.

המערכת המודרנית והעכשווית לניקוי חדרים וטיהור אוויר של PRO-AQUA, נבדלת משואבי האבק הרגילים במערכת הסינון שלה.שואבי האבק הרגילים מנסים לאסוף את האבק בשקיות סינון או במסננים יבשים. לרוב, זו עבודה לשווא, כי לאחר זמן קצר, האבק כולל קרדיות ונבגי פטריות, ננשף שוב לתוך החדר.

עיקרון העבודה של PRO-AQUA מבוסס על סינון במים. בזמן העבודה המכשיר האייכותי יונק את האוויר דרך מגוון רב של אביזרים המתאימים לשימושים המגוונים בבית ומעביר את האוויר המזוהם, קרדיות האבק וחלקיקים מיקרוסקופיים אחרים דרך מיכל מים יעודי. האוויר שיוצא וחוזר לחלל הינו אוויר נקי ב 99.98%, נקי יותר מכל שואב אחר בעולם ומדמה את האוויר הנקי בטבע.

ניתן להוסיף למיכל המים, טיפות ספורות של שמן ארומתי וליהנות לא רק מאוויר נקי לנשימה, אלא גם מניחוח ארומתרפי נפלא.

האבק נלכד במים ואתם יכולים לשוב ולנשום בחופשיות. מערכת PRO-AQUA, שוטפת את האוויר ומשפרת שיפור משמעותי את אקלים הפנים אחרי זמן קצר.

ידידותי למשתמש, ( ללא שקיות, רק עם מיכל מים), אינו דורש אחזקה שוטפת, שקט וחסכוני בחשמל – העיקר שיהיה לכם איכותי וקל!

מחיר : 4,950 ש"ח .

תוס' עלות לחובט חשמלי : 2,000 ש"ח.

תוס' עלות לשוטף שטיחים : 2,000 ש"ח.

ניתן להזמין הדגמה בבית, ללא התחייבות וללא עלות.

הטבה מיוחדת לקוראי וקוראות סלונה לקראת פסח : מטהר אוויר של פרו אקווה מתנה, ברכישת שואב אבק של פרו אקווה ( לא המטהר שאתם מכירים, אלא מוצר אפקטיבי שעובד על אותו עיקרון.מידע בקישור) .

רח' המלאכה 2 קומה 1 ( בית גולד כניסה א') א.ת חדש פולג ,נתניה. טל' : 09-7714680 . פרטים ומידע נוסף באתר PRO-AQUA.

פרו אקווה- כי טבעי לכם לנשום אוויר נקי.