חד משמעית. לא לחזרתו של אייל גולן למסך!

האמת- מחליא אותי הרעיון, לראות את אייל גולן בפריים טיים בטלוויזיה. למזלנו, כל הדרכים במפת לידה נומרולוגית קבלית מובילות לאותו מקום. מהו המקום? כנסו כאן ו…תגלו

בחורה עם מחשב נייד

 

מאז שהתפוצצה פרשת הקטינות ב-2013, ההערצה שהייתה לי אליו, נעלמה. בשבילי – הוא פסה. ולמה אני כותבת עליו? כי מרתיחה אותי העובדה שהתפרסמה, שבמהלך שנת 2018 צפויה לעלות באפיק 12 של הזכיינית קשת תכנית ריאליטי של כישרונות מוזיקליים אשר במרכזה יופיעו הזמרים אביב גפן ואייל גולן. בשום אופן לא בא לי לראות את הפרצוף שלו בטלוויזיה! כי לצפות בו זה לראות אותו מתחכך עם קטינות. ואותי – זה מחליא!

מסקרן מאד מה אומרת מפת הלידה נומרולוגית קבלית על אייל גולן?

1. לפי השם אייל: יש כאן אנרגיה עולה המצביעה על הצלחה, אופטימיות ושמחה בחיים: א=1. י=10. ל=30. כנ”ל שם המשפחה שמעצים את התכונות הללו: ג=3. ו=6. ל=30. ן=50. זה רק מסביר שאלוהים איתו ושומר עליו ליפול וגם לקום על הרגליים. בנוסף- רואים שהוא אדם חכם, חריף, בקורתי וסגור רגשית. עליו ללמוד לקבל את המציאות כפי שהיא, כי אם לא – עלול הוא להרגיש כאב. הוא אדם חביב על הבריות ויש לו יכולת להצליח ולהוציא לפועל רעיונות ושאיפות שלו.

 2. לפי תאריך לידה –( 12.4.1971) הוא יצירתי, ספונטני ויש לו אינטואיציות טובות. סובל הוא ממצבי רוח קיצוניים, וקיימת נטייה להסתיר דברים. חושש הוא לגלות את כל הקלפים מתוך מטרה להיות בשליטה.

 3. גלגול קודם ( זיכרון נשמתי)– שוב רואים את הרצון להיות בשליטה, עפ”י היותו מלך בגלגול הקודם. חש הוא פריווילגיה על אחרים, ועל פיו יישק דבר. בגלגול זה עליו לתקן את גישתו ממקום של “אני מלך” – למקום של נתינה לציבור ועשייה למען הכלל.

 מה מנבא העתיד לאייל גולן?

• לפי שנה אישית, תאריך לידה –רואים שהחל מ- 4.2017 ועד 4.2018 אייל גולן בתקופה טובה להצלחה. שנה של התחזקות והוצאת לפועל תוכניות שנרקמו בעבר. ואכן- זה מה שקורה במציאות. המעניין הוא שהחל מ- 4.2018 למשך שנה, אייל גולן בשנה אישית 9 בסימן של חשבון נפש נוקב עם עצמו, המלווה במעט דכדוך, בלבול ובדידות. האם חזרתו למסך בפריים טיים מובטחת? לא בטוח…

• עפ”י הקבלה, שם האדם – האות המשפיעה על אייל גולן היא למד. זו אות אחרונה בשמו ומצביעה על משהו משמעותי של סיום תהליכים הקורה לו בין הגילאים 45-48…(היום – 11.2017 אייל בגיל 46+). שוב רואים בעיה במימוש התוכניות לעתיד.

 שורה תחתונה: כל הדרכים מובילות למקום של סיומים, ניתוקים, התחלות חדשות וגם- שינוי גישה במהלך 2018. וכן, אייל גולן מלא ביטחון עצמי, יש לו כריזמה וגם הרבה אגו. גלגול קודם מחזק תחושה של: “אני מלך ואני קובע “. הוא יצירתי, בר מזל וגם ילדותי. אכן- בורא עולם אוהב אותו, משום כך מצליח הוא, למרות הקשיים והמשבר שעבר- לשרוד ולקום על הרגלים. עם כל הכבוד לו, חד משמעית- אני לא רוצה לראות אותו על מסך הטלוויזיה בפריים טיים!

 

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית בתחום הזוגיות, משפחה ומערכות יחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

052-8231669

מקורות: ספר השמות המלא- נפתלי פרום