"לא אכפת לי שתחצה את הגבול…"

בחורה עם מחשב נייד

הם נכנסים אליי נרגשים. פעם ראשונה בעיסוי ארוטי, אחרי התלבטות של חודשים, אולי שנה. שנות הארבעים תכף מאחוריהם, אבל הרגליים נטועות חזק בהווה, ברצון לחוות. הוא רוצה לשחרר, לאפשר, להידלק איתה יחד, והיא, לא טעמה כלום מלבדו. אני מסביר על העיסוי הארוטי שוב, מפרט בכלליות על אופי המגע, על הדגשים החשובים ונוגע כהרגלי גם בנושא הגבולות. יש גבול אחד ברור שאני מציב בעיסוי הארוטי: זה לא סקס מלא. הדבר מאפשר לי להתרכז בנתינה, בהענקה, ולמטופלת זה מאפשר מרחב בטוח וחקרני שגבולותיו מוגדרים. כך, לתפיסתי, אפשר דווקא להשתחרר יותר ולא להיות עסוקים במחשבות על "לאן מתקדמים ומתי" אלא פשוט להתעמק בחקר העונג. העונג שלה.
היא מקשיבה לי ואז אומרת: ואם אני סבבה עם זה שנשכב? דווקא לא אכפת לי שתחצה את הגבול הזה… וגם הוא מבחינתו נותן לי להבין שזה לגמרי בסדר וכנראה שזה סוג של פנטזיה שמסתובבת אצלם בראש כבר כמה זמן. אני מסביר בחיוך למה אני לא הולך לחצות את הגבול הזה, וכך את השיחה המקדימה אנחנו מסיימים במן הבנה שאני – מזמין אותה לחוות עונג ושחרור בתוך המרחב שהגדרתי, והם – מזמינים אותי להרגיש בנוח לחצות את גבולות המרחב…
עכשיו אני עוצר רגע עם סיפור העלילה ורוצה להרחיב על גבולות העיסוי האירוטי. מה הרציונל שעומד מאחורי ה"התעקשות" שלי להציב את הגבול של סקס מלא? יש מספר סיבות אבל הנה שתיים מהעיקריות והחשובות שבהן:
* הטיפול מוגדר כעיסוי ארוטי ולא כסקס. זאת אומרת שהמטופלת באה לעיסוי ארוטי. היא באה לחוות עונג שמבוסס אמנם על מגע, אבל היא לא באה לסקס. גם אם בזמן העיסוי זה מרגיש לה מאוד מתאים ומאוד מפתה שנקיים יחסי מין מלאים, השינוי הזה בעלילה עשוי בדיעבד להרגיש לה כטעות, כהיסחפות. שוב – זו לא הייתה המטרה שהוגדרה, כלומר זו הייתה סטייה מהדרך.
* הסיבה השנייה והחשובה יותר: הגבול הזה – היעדר יחסי מין מלאים – מאפשר לי להעניק טיפול איכותי יותר למטופלת. וכאן אני חוזר לסיפור המעשה עם הזוג הנחמד…

חצי שעה אל תוך העיסוי, הנשימות שלה מתחילות להגביר קצב… פיה מפיק אנחות קטנות ומתוקות. הגוף שלה מתחיל לנוע תחת ידיי, היא כבר לא שוכבת שקטה כמו קודם, כשהתמסרה בדממה למגע שלי בכל גופה, אלא משיבה בהתכווצויות קלות של שרירי האגן בתגובה לעונג שאני מסב לה. אני מרוכז כל כולי בקריאה של גופה ותגובותיה, יד אחת מענגת אותה מבפנים בקצב איטי ובעדינות. היד השנייה מוצאת את ידה ואנו משלבים ידיים. היא לוחצת את ידי בחוזקה והמעגל נסגר… משהו בראש שלה נפתח, והיא מתחילה להבין את היופי האמיתי של התהליך שהיא עוברת. ברגע הזה, כשהריגוש המיני הופך מדגדוג נעים באיברי המין לזרמים של חשמל בכל הגוף, היא מגלה משהו חדש. משהו יותר טוב מ"להגשים פנטזיה של זיון עם גבר זר". עכשיו הראש שלה כבר פנוי ממחשבות על "האם הוא יישכב איתי" ועל "מתי הוא יחדור". היא מבינה שאין לי מטרה כזו, ושאני לא נחפז לדחוף אותה לשום מקום. אני פשוט מלווה אותה עמוק לתוך עצמה, לתוך מחוזות העונג. הוא יושב איתנו בחדר, צופה בנעשה. הוא קם לרגע, הכיסא חורק, אני ממשיך להתמקד בה ומקווה שהיא לא מאבדת את הריכוז ואת השקט הדרושים כדי להישאר היכן שהיא כרגע. היא לא מאבדת אפילו מעט מהריגוש, נראה לי שהיא כל כך בתוך זה שהיא לא שמעה בכלל את הרעש. הוא חוזר לשבת. אני מרגיש אותה מתחילה לבנות שיא, ולפי התחושה המוכרת לי סביב אצבעותיי אני גם חש את השפיכה המבקשת לנבוע מתוכה, את הגודש המחכה להציף את סכר העונג, לגלוש ולהציף. אצבעותיי מזמינות אותה, היפתחי, זרמי, את יכולה לתת לזה לפקוע ולשפוע מתוכך, התמסרי לעונג שאת חשה, בואי. והיא באה. היא מטפסת גבוה, וכל כולה זרמים והתפתלויות פנימיות וחיצוניות, הכל מתערבב, מתמוסס לתוך עולם רטוב של אורגזמה ארוכה שמורכבת מגלים של התכווצויות. דקות ארוכות שהיא נעה בין שיא לבין הרפיה קטנה ואז שוב אני מלווה אותה למעלה. היא יכולה, הגוף שלה יודע את הסודות הקדומים, את היכולת הנשית המופלאה לשרשר עונג, ואני רק הכלי, העזר, זה שנמצא כאן בשבילה, ומרוכז אך ורק בלקרוא את העונג שלה ולהקריא לה אותו באמצעות סוגי המגע המשתנים.
חלפה שעה. הגוף שלה רווי עונג, שריריה מתרפים שוב וגלי הרטט הגדולים שוככים. אדוות קטנות של עונג עוד יחשמלו אותה בשעות הבאות, אולי גם מחר, אבל זה כבר פנימי, וברמה החיצונית היא כעת מסופקת, שלווה ורפויה. אחרי סדרת תנועות ארוכות ואיטיות אני מסיים את הטיפול כשידי מעל הלב שלה וידי השנייה על ראשה. מבטינו נפגשים בחיוך ולאט היא נוחתת חזרה. בדקות הבאות מתפתחת שיחה פתוחה בין שלושתנו על החוויה שנחוותה כאן כעת. אני מוצא את הרגע הנכון ואומר: זוכרים שדיברנו בהתחלה על העניין של הגבולות ושאין לכם בעיה שיתקיים ביני ובינך סקס מלא? אז עכשיו את מבינה למה התכוונתי… היא מהנהנת בחיוך. הוא עדיין עם סימן שאלה מסוים על הפנים אז אני מסביר: תביט בה, היא בכלל לא שם, זה הפסיק להיות "אישו" אם נשכב או לא כשהיא הבינה את מה שהעיסוי הארוטי יכול לתת לה. זה משהו אחר, זה פשוט לא יושב על אותה המשבצת של סקס זוגי. אם לפני העיסוי סקרן אותה לשכב איתי בגלל הפנטזיה, במהלך העיסוי היא כבר לא חשבה על זה בכלל, כי היא חוותה משהו אחר, משהו שספציפית לכאן ועכשיו היה נכון ומענג יותר מלשכב.
נפרדים בחיבוקים, הם יוצאים אל הלילה. ברור לי שחלק מהתובנות שוקעות לאט, בזמן הנכון. לא כל האסימונים נופלים יחד. גם קל יותר להבין את הדברים מגוף ראשון, מתוך החוויה השלמה – גוף ונפש, כמו שהיא חוותה, מאשר מהמקום שלו שצפה בעיסוי ויצטרך יותר זמן כדי לעבד את הדברים. אני תמיד אהיה בדילמה מסוימת לגבי נוכחותם של בני זוג בעיסוי. יתכן שזה מכביד, לא בהכרח על המטופלת כמו על בן הזוג שצופה בה ממריאה בעזרת מישהו אחר. נכון להיום העמדה שלי – ההחלטה היא שלכם, אין לי שום בעיה שבן הזוג יהיה נוכח, רק תוודאו עם עצמכם ששניכם במקום טוב עם זה.
אני חוזר לחדר העיסוי, מארגן, מנקה, מתפנק עוד קצת מהריח המשכר של השמנים האתריים והנרות שעדיין דולקים. חושב על היופי שבלפתוח את הראש ולצמוח דרך החוויה, דרך ההתמסרות. עוד יום נגמר, והביתה למשפחה, לקרקע המייצבת.

האתר שלי: or-gasmic.com ובו כל המידע על העיסוי הארוטי שאני מעניק.
הטלפון שלי: 058-4472766 (מקבל הודעות ווטסאפ, טלגרם). מוזמנות להגיב ולשאול.

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766