לאסוף את הרסיסים, לשבור את קיר הפחד – "הבמה שלך".

בחורה עם מחשב נייד

הדמעות לא הפסיקו לזלוג כשראיתי את הקליפ של השיר "הבמה שלך" שנבחר להוביל את המופע לגיוס תרומות לילדות ונערות בסיכון. הלב נכמר, והבשר נעשה חידודים חידודים. שיר מצמרר שמזכיר לנו כמה ילדים נפלאים נזרקו מהמשפחות שלהם ועוברים מסכת התעללויות בדרך.  בלי חום, בלי חיבוק, בלי יד מלטפת ולב שאוהב… המילים של השיר מרעידות נימים. והביצוע מרגש ונכנס לנשמה.

פטסטר המופע "הבמה שלך" בהיכל התרבות. באדיבות עמותת "ילדים בסיכוי".
פטסטר המופע "הבמה שלך" בהיכל התרבות. באדיבות עמותת "ילדים בסיכוי".

"הבמה שלך" – השיר החדש שכתב דני רובס לקראת האירוע השנתי של עמותת "ילדים בסיכוי" הוקלט בביצוע מאיה בוסקילה, ריקי גל ולאה שבת האגדיות. השיר מבטא את רחשי הלב והחלומות של נערות הנמצאות בפנימיות והמחפשות במה ומשפחה חמה.

השיר פונה לכל ילדה, נערה ואישה שחווה מכשולים וקשיים בדרכה, וביחד עם הזמרות הנפלאות הללו שרות גם הזמרת אילאיל, ומוסיקאית צעירה ומוכשרת תהילה פרץ, שגדלה בפנימייה ובחרה, בדיוק כפי שנכתב בשיר,  ולעלות על הבמה. רקדנית מאיה וילנסקי.

מופע ההתרמה ייערך ב- 2.12.19 בהיכל התרבות תל אביב בהנחיית הדר מרקס, ויועבר בשידור חי בגלי צה"ל. זה יהיה אירוע מדהים שפותח את הלב ויעזור לעמותת ילדים בסיכוי לתת לילדות האלה, שהם הילדות של כולנו, איזו שהיא קרן אור.

הזמרות הבולטות במוסיקה הישראלית התאחדו ויופיעו על במה אחת שתהפוך לאירוע החשוב של החורף. המשתתפות לפי סדר א'-ב' הן: להקת A-WA  , אילאיל, אסתר רדא,  דנה אינטרנשיונל, דנה ברגר, לאה שבת, מאיה בוסקילה, נרקיס, ספיר סבן, קרולינה, רונה קינן וריקי גל.

 את המופע תנחה הדר מרקס , שדרנית גל"צ, שתקדיש זאת גם לחיילים והחיילות הבודדים.

 למידע על המופע https://event.yeladim.org.il/

לרכישת כרטיסים:  5076*

 להתרשמותכם אני מעלה את פסקול השיר שהעלה דמעות בעיני

http://www.linktone.co.il/linktone_mobile/100001300?tk=VU_og6ENf3u0vFQqGogHrcSGiVHn-nNamPk_2xxVxQQ

 וזהו הקליפ המרגש

https://www.youtube.com/watch?v=PMhTS3H75qE

כל ההכנסות ממכירת הכרטיסים ומתמלוגי השיר החדש, קודש למען שיפור חייהם של ילדים וצעירים ללא עוגן משפחתי.

ועכשיו אני מזמינה אתכם לתמוך בפרוייקט שנוגע ללב. לשתף ולהפיץ את הכתבה לכל מי שאתם חושבים שזה יכול לעניין אותו ויכול להרים תרומה ולהנות ממופע מרהיב עם הזמרות נשים הכי מרגשות שלנו.

מאיה בוסקילה, לאה שבת וריקי גל חברו יחד עם אילאיל ותהילה פרץ לביצוע שיר שכולו אהבה והזדהות עם הילדות והנערות שהגורל התאכזר להן – "הבמה שלך", שמוביל את אירוע ההתרמה הגדול בהיכל התרבות בתל אביב למען ילדות ונערות הגדלות בפנימיות.  ומה איתכם?… איך אתם יכולים לסייע?…

בואו תעשו מעשה טוב , תשתפו ותפיצו את המסר הלאה, לחבריכם שיוכלו לתרום להווה ולעתיד של הילדות האלה שהגורל התאכזר אליהם. גם מוסדות מוזמנים לתרום. הילדות האלה הן הילדות של כולנו…

בואו ניתן להן יד לעתיד טוב יותר, ונעזור להעלות חיוך על פני הילדות והנערות האלה חסרות הבית החם והאוהב.  אק עם תמיכתנו העתיד יאיר להן פנים, ויעניק להם חיוכים, אהבה וחיבוק חם.

סיגל גליל
סיגל גליל היא חוקרת ומרצה לפילוסופיה, אמנות ותרבות. מומחית לוינסנט ואן גוך וברוך שפינוזה, תרבות יפן, והאמנות האימפרסיוניסטית. בין מסעותיה בזמן וברוח היא חיפשה את ואן גוך ביפן, יזמה והדריכה טיול שורשים בעקבותיו בהולנד, במוזיאונים הגדולים במחוזות חייו, ובנופים שצייר. גליל היא יוצרת רב-תחומית שמצלמת וכותבת על החוטים הסמויים שמחברים בין חוויית הקיום האנושי ותחומי העניין שלה. בנוסף להיותה מומחית לתקשורת שהרצתה באוניברסיטאות המובילות בארץ, היא לימדה קורסים אקדמיים, וגם לקהל הרחב על ואן גוך, על תרבות יפן, והאימפרסיוניסטים. גליל היתה מבקרת האמנות של התוכנית "הדירוג" בערוץ הרדיו כאן תרבות. וברדיו כל השלום היא הגישה וערכה את תוכנית התרבות האישית שלה "מוזות".