לאן תוביל אותי אהבה עצמית?

אהבה עצמית מובילה לדברים טובים בחיים, מה קורה כשלא חיים באהבה עצמית

אני מספרת המון על אהבה עצמית בהרצאות וסדנאות העצמה ואיפור, אני כותבת על הנושא בלי סוף, חופרת לכל אישה שמוכנה להקשיב לי כמה זה חשוב עבורנו. כמה חשובה אהבה עצמית, כמה חשוב שתוכלי להסתכל על עצמך במראה ולאהוב את האישה שאת רואה. למה זה חשוב? החיים לימדו אותי הרבה דברים, החושב ביותר זה מה קורה לי ברגע שאני מתחילה לאהוב את עצמי, איזה שינוי מדהים מתחולל בתוכי.

דוגמנית: הילה לוי, צילום: ורד פרקש, איפור: תמי מרגלית
דוגמנית: הילה לוי תלתלים, צילום: ורד פרקש, איפור: תמי מרגלית

ברגע שהאהבה שולטת בחייך, את מתחילה לשים לב כמה את מדהימה בצורה חיצונית וגם פנימית. את מבינה כמה את יפה, את שמה לב לחלקים היפים שבך, מתחילה להשקיע בעצמך, מתאפרת ומתלבשת במיוחד לעצמך. את מתחילה ללכת בגאווה גדולה, את מבינה כמה את מוכשרת, כמה ידע ויכולות יש בך. ברגע שאת מלאה אהבה, את יודעת מי את ומה את רוצה להשיג את מניעה את עצמך לעבור ההצלחה.

את תרגישי כל כך טוב, את תביני כמה את ראויה להצלחה, לאהבה, לחלומות ולהישגים, תראי כמה טוב לך. מרוב שיהיה לך טוב, את תרצי שיהיה טוב גם לאחרים, כי זו השליחות שלנו בעולם לעשות טוב. את תתחילי להשפיע על אחרים ולהעביר את זה הלאה. תדעי שאת עושה משהו הרבה יותר גדול ממך בעולם הזה.

את רוצה לחיות באהבה עצמית, כי האופציה השניה היא נוראית, השנאה אוכלת ומעכלת כל דבר טוב שיש בך. השנאה לא יודעת לזהות מה טוב ומה רע, היא פשוט הורסת הכל בחיים. גם אם יש איזה ניצוץ קטן של יכולת, כישרון, ידע היא תהרוס הכל.

צילום: טלי ליפשיץ
צילום: טלי ליפשיץ

לכן עליך לשמור כל יום על האהבה שלך, את צריכה לאמן ולתרגל את שריר האהבה. כמו שאת מתאמנת כל יום על הגוף שלך, תתאמני כל יום על הנפש שלך.

על מנת לשמור שניצוץ האהבה לא יתכבה, אני מציעה לך לתרגל כל בוקר מול המראה, לצחוק ולחייך, לספר לעצמך כמה את מדהימה, על ההצלחות שלך הקטנות והגדולות. לדבר ולעודד את עצמך. להתאפר ולהדגיש את היופי הטבעי שלך, להתלבש בבגדים שיחמיאו לך. להשקיע בעצמך בכל בוקר, כי את האדם הכי חשוב שאת צריכה לדאוג לו.

בסדנת העצמה ואיפור זה בדיוק מה שאני מלמדת את הנשים, להסתכל על עצמן במראה כל יום, להחמיא ולהדגיש את היופי הטבעי, כדי שהוא יבלוט החוצה, יעשה לנו טוב.

אני מזמינה אותך להתאמן איתנו כל יום בקהילה נשית להתאפר. להתאהב. להצליח.  לקבל תמיכה, העצמה, חיבוק וחיזוק מנשים מדהימות בדיוק כמוך. מאמינה שאם הזמן את תלמדי לתמוך ולהעצים אחרות כמו את עצמך.

תמי מרגלית

להתאפר. להתאהב. להצליח. 

tamimargalit
להתאפר. לאהוב. להצליח.לכל אחת הזכות לאהוב את עצמה וכל אחת יכולה, השיטה שלי היא להתאפר בכל בוקר, להתאהב בעצמה בכל יום מחדש ולצאת לדרך ולהצליח