לאורך הים יש גלים ומטען חבלה

פיצוץ מטען חבלה סמוך לקייטנת גלישה ובה עשרות ילדים, נמנע בזכות ערנותו של המציל ליעד בר. עשרות ילדים ניצלו מפיצוץ מטען חבלה שצף בתוך צידנית קלקר לחוף הים בקרית ים .

עשרות ילדים מבלים את חופשת הקיץ בקייטנות, מה קורה שבאמצע הפעילות מתברר שיש מטען חבלה ?!

הבוקר יום רביעי היה יום רגיל בקייטנת הגלישה במועדון הגלישה בקרית ים,לאורך הים עשרות ילדים גולשו להנאתם קרוב למים.

המציל של חוף הים בקרית ים, ליעד בר הבחין בצידנית קלקר הצפה בתוך המים 300 מטר מהחוף, עשרות ילדים גלשו לאורך החוף , ליעד נכנס למים הרים את הקלקר לחסקה, פתח את המכסה וראה טלפון עם צינור זכוכית מחובר לאלומיניום .הוא השליח את הצידנית בחזרה למים, חתר במהירות לכיוון החוף, הוא ראה את הילדים עולים לכיוונו על מנת לא ליצור בהלה הוא פנה לגיל הורביץ מנהל במועדון ונתן הוראה להוציא את הילדים מהמים ומהחוף. בעוד גיל והמדריכים מתחילים לשרוק ולהוציא את הילדים בחזרה למועדון , הצידנית כבר צפה לחוף ליעד רץ לתחנת ההצלה וביקש שיזמינו חבלנים הוא ואיתן חרמון חזרו לצידנית וקיטרו את האזור עד להגעת החבלנים.

[youtube beDU4RX9O3E nolink]

ליעד בר "נבהלתי מאוד הגוף שלי עדיין רועד. הילדים הם ילדים שאני רואה כל יום, הם מנופפים לשלום . אני אוהב אותם מאוד, פחדתי על הילדים . שעתיים אחרי עוד היו סריקות במים, מעבר לזה זה עסק של המשטרה "

גיל הורביץ מנהל המועדון הימי בקרית ים " אני גאה בליעד הוא ניהל את האירוע בצורה מאוד רגועה ואסרטיבית. הוא מנע אסון, היום הזה היה יכול להיגמר אחרת. ללא ערנותו של ליעד "

a

דבר הכתבת לסיכום  : כששמעתי מה קורה במקום שאני כל כך אוהבת עזבתי הכל והגעתי למועדון, הוקל לי שראיתי שהכל בשליטה. כל פעם מחדש אני מודה לאל על המלאכים שיש במועדון הזה.   אז גם אם לאורך הים יש גלים ומטען חבלה, המקום מוקף במלאכים ששומרים על ילדי הקייטנות .

 

כתבה : אנג'ליקה אגבייב לדף העסקי של הכתבת לחצו כאן

לדף העסקי של מועדון הגלישה לחצו כאן