לאונרדו קוסמטיקה מובילה מהפך בעולם הקוסמטיקה

חברת לאונרדו קוסמטיקה משיקה ליין קרמים חדש, כל המוצרים בליין החדש כוללים שילוב חומרים פעילים המסייעים בהענקת מראה רך, זוהר ובריא מתמיד.

חגיגות העשור לחברת לאונרדו - עם הפרזנטורית לי לוי צילום: נדיה היבא

LEONARDO SKIN CARE GROUP חוגגים 10 שנות פעילות מוצלחת והעצמה נשית.

חגיגות העשור לחברת לאונרדו - עם הפרזנטורית לי לוי צילום: נדיה היבא
חגיגות העשור לחברת לאונרדו – עם הפרזנטורית לי לוי
צילום: נדיה היבא

באחד מימי השבוע שעבר, חגגה חברת לאונרדו קוסמטיקה במסעדת 2C שבמגדלי עזריאלי, את חגיגת העשור. בין המוזמנים: בעלי החברה וחלק מעובדיה, דוגמנים, דוגמניות, סלבים, עיתונאים ועוד – כן… גם אני הייתי שם בחגיגות.
חגיגות העשור של חברת לאונרדו – תפריט הקוסמטיקה 2018 – הזנה עשירה לעור הגוף והפנים
צילום: נדיה היבא

לרגל חגיגות העשור, חברת לאונרדו קוסמטיקה משיקה ליין קרמים חדש, הכולל מגוון תכשירים מתקדמים לצרכים שונים וביניהם הענקת לחות עשירה, טיפוח עור הפנים, ניקוי עמוק ויסודי, תכשירי אנטי אייג'ינג, מיצוק והצערת העור. כל המוצרים בליין החדש עומדים בתקנים המחמירים ביותר וכוללים שילוב חומרים פעילים המסייעים בהענקת מראה רך, זוהר ובריא מתמיד.
מעגל הלקוחות העסקיים של ליאונרדו קוסמטיקה כולל את הקוסמטיקאיות ומכוני היופי המובילים בישראל ומהיום הם יוכלו להעניק ללקוחותיהם פינוק מלא ושירות ללא תחרות, עם מוצרים איכותיים וחדשנים שיסייעו להשגת תוצאות מירביות ומראה צעיר וחיוני.
חגיגות העשור לחברת ליאונרדו – במסעדת 2C במגדלי עזריאלי
צילום: נדיה היבא

חגיגות העשור לחברת ליאונרדו – במסעדת 2C במגדלי עזריאלי
צילום: נדיה היבא

רוני, מבעלי החברה, הוא המנהיג הראשי של המהפך שמובילה ליאונרדו קוסמטיקה בענף הקוסמטיקה בישראל. רוני מגיע מעולם העסקים הקר ובעצמו עבר שינוי כשהחליט להכנס אלנישת ההעצמה הנשית, באמצעות מוצרי ביוטי בסטנדרט בינלאומי, כפי שהוצגו בכנס מוסקבה-תל אביב האחרון.
הכוח של ליאונרדו קוסמטיקה הוא ביכולת להיות רלוונטיים למגוון קהילות של נשים – נשות עסקים, נשים חד-הוריות, צעירות ומבוגרות יותר, שהמשותף לכולן הוא העוצמה הנשית שהן מקרינות והרוח הלוחמנית שלהן, בכל תחום בחיים.
חגיגות העשור לחברת ליאונרדו – במסעדת 2C במגדלי עזריאלי
צילום: נדיה היבא

חגיגות העשור לחברת ליאונרדו – רוני בר הבעלים של ליאונרדו קוסמטיקה
צילום: נדיה היבא

חגיגות העשור של לאונרדו קוסמטיקה – לי לוי. גולן נהרדעא. איריס בר
צילום- רפי דלויה

ליאונרדו קוסמטיקה הינו מפעל חיים הבנוי על חדשנות, יצירתיות ומענה מדויק לצרכים נשיים תוך הענקת פתרונות בתחום היופי והטיפוח ומסר חד וברור של נשיות ללא פשרות.
עכשיו יותר מתמיד, נשות העולם הן בקדמת הבמה וליאונרדו קוסמטיקה לוקחת חלק בתהליך הזה, שכולל בתוכו ייצור קפדני מתמיד של קולקציות מוצרי-עילית תוך שמירה על נגישות לכל מגזרי הנשים ומעקב תמידי אחר הטרנדים האופייניים להם והדרישות הייחודיות לכל מגזר.
לאונרדו קוסמטיקה – הפרזנטורית והדוגמנית לי לוי
צילום- דביר כחלון

לאתר החברה- http://leonardo-tech.com/
בפייסבוק : Leonardo – Skin Care Systems
אינסטגרם: leonardo_skin_care
ערכה וצילמה: נדיה היבא
בכתבה גם צילומים באישור שימוש היחצ