לאהוב. לחלום. לעצב. המעצבת שמעצבת חלומות באהבה.

כשמתבוננים בדירות המעוצבות של ג'וני, בסגנון ובאופן הבניה שלה, קשה שלא להתרשם ולהתרגש מהייחודיות בכל בית או דירה, בסגנון השונה ובעיצוב הבלתי מתפשר המותאם לכל אדם באשר הוא.

המעצבת שמעצבת חלומות באהבה                     

מי מאיתנו אינו חולם? רבים חולמים חלומות שלרוב נשארים בגדר חלומות ומעטים באמת מגשימים אותם. החלומות עצמם רבים ומגוונים. יש חלומות על שינויים מקצועיים או חלומות על אורח חיים אחר ושונה, חלומות על טיולים או בילוי חלומי במקומות מרהיבים ויש כאלה השואפים וחולמים לשנות את העולם.

לרוב אנחנו נשארים רק עם המחשבות, והחלומות הופכים לפנטזיה או לבלונים הפורחים באוויר.

זה לא חייב להיות כך. לא כל החלומות סופם להתפוצץ או להתעופף אל על.

תחום עיצוב הפנים החלומי למשל עבר בשנים האחרונות תמורות רבות, אנשים רבים החולמים על בית, מפנטזים על בית החלומות שלהם בחלומות של פנטזיה נהדרת שלא תמיד מתאפשרת לביצוע מסיבות שונות כמו מעט כסף או חוסר מוטיבציה ומסתפקים בבית סטנדרטי.

כשמכירים את ג'וני גולדשטיין, מעצבת הפנים המוכשרת, מבינים שאמנם המושג בית הוא רחב מאוד אך בכל תקציב ניתן לשנות ולעצב אותו כך שיתאים לאנשים הגרים בו ובמיוחד יתאים לסגנונם ולמה שהם אוהבים במסגרת הכספית הניצבת בפניהם.

11

"כשחושבים על בית, מסבירה ג'וני, חושבים לרוב על מקום חמים עם ארבעה קירות להגנה וגג לראשנו. בחלומותינו הגג הוא אדום והקירות רחבי ידיים עם מרפסת או גג. לעיתים נמצאים כחלק מבניין לעיתים עומדים על קרקע יציבה, ובכל מקרה, אני משתדלת לעצב באופן כזה שהבית ייתן לאנשים הפונים אלי הרגשת ביטחון ויציבות, מקום מפלט לברוח אליו לאחר יום עבודה, מקום לשיחות ומפגשים עם עצמנו ועם בני המשפחה הסובבים אותנו, מקום לארח והכי חשוב מקום בו אנו יכולים להיות אנחנו עצמנו בלי הצגות ומסיכות. מעין אי של שקט ושלווה בתוך מדבר של רעש".

6

מעצבים רבים עובדים עם אנשים ומעצבים להם את ביתם, את סגנונם ורצונם. מעטים הופכים בעצם למגשימי חלומות או פנטזיות עיצוביות ומיטיבים לקלוע לטעמם המדוייק של הלקוחות.

ג'וני היא אחת כזו, היא מגשימת חלומות ויש לה את הכישרון והיכולת העוצמתית לעצב חלומות. היא מעין 'וונדר וומן' של המעצבים.

אם חשקה נפשכם לעצב בית שהוא אתם, בית שמממש את רצונותיכם וחשקכם הכמוסים ביותר, בית שהוא בית חלומות, בתקציב המותאם לכם, ללא חריגות, הגעתם לאשה הנכונה.

33

ג'וני, אשר עוסקת בתחום הבניה, האדריכלות ועיצוב הפנים מזה כ 20 שנה, חלמה כבר כשהייתה ילדה קטנה לעסוק בעיצוב. "כילדה עסקתי בספורט", היא מספרת, "הייתי ספורטאית אך תמיד ברחתי לתחום האמנות ואהבתי לקרוא ספרים על פסלים ואמנים. אני אוהבת לצלם ולצייר ותמיד נמשכתי לאסתטיקה ודברים יפים".

בעיניים נוצצות היא מספרת ומוסיפה שהעיצוב הוא בעצם הגשמת חלום ילדות שלה.

4

אומרים שנפש האדם רגועה אם היא עוסקת במשהו שהיא אוהבת וממלאה את ייעודה וכשאני שואלת את ג'וני הכישרונית מנין היא שואבת את ההשראה שלה היא עונה שהמוטו הקיים בתוכה ומנחה אותה במהלך החיים הוא "שפע של אהבה וחלומות, וההבנה שאם רק רוצים הכל אפשרי".

ובאמת, כמישהי שעוסקת בתחום האהוב עליה מתוך שלמות נפשית ואהבה רבה ועוזרת בכך לאנשים רבים להגשים את חלומם, פונים אליה, כלקוחות, אנשים רבים ושונים והיא, בסבלנות רבה יושבת עם כל לקוח, קשובה אליו, לומדת אותו, מבינה מה הוא אוהב ומהן ההשראות שלו ומתאימה עצמה בצורה מלאה לצרכיו , לרצונותיו, לתקציב העומד לרשותו ובעיקר לחלומותיו והשראותיו. למשל, היא מספרת, עבור לקוחה שאהבה מאוד אריחים צבעוניים עיצבה בית באווירה ים תיכונית ושיבצה אריחים צבעוניים במטבח ובחדר הרחצה כך שישתלבו באווירה, יתנו מענה ויענו על כל הצרכים של אותה לקוחה.

7

כמי שמבינה בחלומות, היא אינה מתפשרת ובדרך של שיתוף פעולה מלא עם הלקוח היא מובילה אותו לדרך סופית  ומעוצבת של הגשמת החלום, החלום שלו ולסוג העיצוב אליו הוא נמשך ואשר אותו היא מתאימה בצורה מושלמת לשביעות רצון הלקוח.

סגנונות העיצוב והבנייה שלה הם רבים וביניהם עיצוב כפרי, מודרני, היי טק, אלגנטי, מאופק או שופע. לג'וני רעיונות רבים ושפע של אנרגיות המועברות אל הלקוח ואל רצונותיו.

"הידע והניסיון הרבים שצברתי במהלך השנים בתחום הבנייה הקנו לי ביטחון ומקצועיות בתכנון ובעיצוב, דבר המתבטא בעיצוב שונה וייחודי לכל לקוח בהתאמה מלאה עד לתוצאה הסופית של בית או דירה ייחודיים, בעיצוב המותאם להם ולצרכים שלהם בלבד ולא פחות חשוב, בתקציב שעמד לכך", היא מסבירה.

7

מה הדבר שאת הכי אוהבת בעבודתך?

"אני אוהבת לעצב, ואוהבת מאוד אנשים והאנשים להם אני מעצבת הופכים לחברים שלי ולשמחתי גם ממליצים עלי בהמשך לחבריהם כך שמעגלי האהבה, החלום, העיצוב והבניה משתלבים אצלי כדרך חיים ונותנים לי השראה ושמחה להמשיך בדרכי".

ואכן, כשמתבוננים בדירות המעוצבות שלה, בסגנון ובאופן הבניה קשה שלא להתרשם ולהתרגש מהייחודיות בכל בית או דירה בהם סגנון שונה בעיצוב בלתי מתפשר המותאם לכל אדם באשר הוא.

6

מה את מאחלת לעצמך לכבוד האביב שכבר כאן ובהמשך?

"אני מתכננת להתפתח ולגדול עם הלקוחות שלי, רוצה ללמוד דברים נוספים, להמשיך לצמוח בתחום ולתת מעצמי כמה שיותר באהבה".

אז אם אתם רוצים להגשים חלום ולגור בבית בו תחושו ביטחון ושפע ובעיקר בסגנון ובצורה שתמיד חלמתם עליהם, ג'וני היא המעצבת שלכם להגשמת משאלותיכם.

וקחו בחשבון, חוץ מהתקציב המיועד, שגם כשיתגשם החלום והעיצוב והבנייה יושלמו, לא בטוח שתרצו להיפרד ממנה.

*********

ג'וני גולדשטיין

אדריכלות ועיצוב פנים

4822282 – 058

galg87@zahav.net.il

 * צילומים: אוסף עבודות העיצוב של ג'וני גולדשטיין.