כתיבת מאמרים לקידום אתרים

בחורה עם מחשב נייד

כתיבת מאמרים לקידום אתרים

החיים באינטרנט נושאים אופי מסוים ועל מנת להגיע ללקוחות רבים ככל שניתן, חשוב לקדם את האתרים בצורה מפוכחת וכך להביא להצלחה.

אם בעבר אנשים השתמשו בספרי טלפונים כאשר הם הזדקקו לשירות כל שהוא, הרי היום העניינים מתנהלים אחרת לחלוטין. כאשר אדם נזקק לשרות או צריכת מוצר, הוא גולש באינטרנט ושם הוא מוצא את השרות לו הוא נזקק או לחילופין את  המוצר אותו הוא ביקש לרכוש. כבעלי עסקים אתם בוודאי רוצים להופיע מול עיניו של הלקוח הפוטנציאלי, אתם רוצים לגרום לכך שהוא יעקוב אחר האתר שלכם ויעדיף אותו על פני אתרים אחרים, על מנת לגרום לכך שאכן האתרים שלכם הם אילו שיופיעו ויחשפו לעיני הלקוח, אתם צריכים להכיר את הכלים המשמשים את השוק החדש, להכיר את האמצעים השונים אותם צריכים בעלי העסקים המודרניים ולעשות בהם שימוש נכון.

השוק של העולם המודרני מתנהל מעל גבי הרשת, אנשים אינם נוסעים ליריד על למנת להכיר את הסחורה ומציעים את מרכולתם באתרי האינטרנט, שם נמצאים גם הקונים ולכן צריך להיות שם. כל בעל עסק פיקח יודע את זה ודואג לאתר אינטרנט שיכיל את התכנים שלו ויעניין מספר רב של לקוחות, לא מספיק אתר אינטרנט צבעוני ומושך לא מספיקות תמונות, הדגמות ודף בית משכנע. צריך גם לדאוג לכך שגוגל יקדם את האתר שלך לראש הרשימה, לכן צריך להכיר את התהליך של קידום אתרים בגוגל.

 קידום אתרים בגוגל עובד על בסיס של שני דברים עיקריים ועוד מאפיינים אותם יכירו עבורכם אנשי המקצוע מתחום השיווק הדיגיטלי.

1        כתיבת מאמרי תוכן – גוגל פועל על פי מעקב אחר עניין הקוראים, קידום אתרים בגוגל עובד בדיוק על בסיס זה. התהליך הוא כי כאשר גוגל מזהה עניין של גולשים באתרים מסוימים, הוא מזהה את משך השהייה באתר הוא 'מבין' כי יש עניין באתר ומקדם אותו לראש רשימת האתרים, זו הסיבה בגינה צריך לקדם את האתרים בגוגל באמצעות כתיבת תוכן, לא מספיק למלא את האתר במאמרים צריכים שהם גם יהיו מעניינים וייצרו אצל הגולש רצון לשהייה ממושכת באתר.

2        שימוש במילות מפתח – כאשר גולש מבקש להגיע לשרות מסוים, הוא גולש בגוגל, מקליד את המושג אותו הוא מחפש או מושג ממשפחת המושגים הקרובים אל תחום העניין שלו וכך הוא מגיע לאתרים שונים,  כבעלי עסקים אתם בוודאי רוצים להגיע למספר רב של לקוחות ולעניין גם את אלו שאולי בעתיד יתעניינו באתר, לכן צריך לעשות שימוש רחב במילות מפתח וכך להביא גולשים רבים יותר לחשיפה לשירותים אותם אתם מציעים.

אחרי שמבינים את התהליכים אותם עוברים בקידום אתרים בגוגל ניתן לבצע את הצעדים הנכונים. קידום האתרים זוהי הדרך הבטוחה ביותר להגיע לקידום, אומנם קיים גם מסלול של שיווק וקידום אתרים seo וקידום ממומן אבל מלבד העובדה שהוא יקר הוא אינו יעיל לטווח זמן ארוך, כי ברגע שיסתיים המימון האתר יחזור אחורה ולא יקודם כלל. מה שאין כן בקידום אתרים בגוגל בשיטה של קידום אורגני, שם באופן טבעי ההשקעה נושאת פירות וגם אם יש אתרים שמקדימים, עדיין האתרים שלכם יהיו קרובים לעיניו של הלקוח.