כשקולונסקופיה צבע ועסק נפגשים

מה גורם לקום יום אחד ולעזוב עבודה בטוחה בחברה גדולה ולצאת אל הלא נודע? לבחור בצבע ואיך כל זה קשור לקולונסקופיה הבדיקה שמלחיצה לא מעטים.

בחורה עם מחשב נייד

colorsתשע שנים אחורה. אבא מתקשר להודיע שגילו לו סרטן במעי הגס. השמים נפלו. העוגן, ההשראה, המודל לחוזק וחוסן של הבית מתערער,  מיד הזמנתי תור לגסטרולוג בשביל עצמי. תחושת חיבור אדירה של מי שהיה עבורי לאורך כל החיים השראה. השראה לחינוך, לערך,  לחשיבה הגיונית ומתוך זה להבנה מתוך מעשים ולא רק בדיבורים. בדיקה גנטית ובשורה ביום הולדתי לפני שש שנים כי אני נושאת את אותה מוטציה של אבא כך שהאינטואיציה הייתה נכונה.

אני מסוג האנשים שבחירה אצלם היא מורכבת. ממש כמו ילדה שנכנסת לחנות ממתקים ולא רוצה לבחור. תמיד בחיים בחרתי לחוות כמה שיותר. ללמוד,  להכיר  להתנסות. שילוב בין תחומי לימוד שונים בתכלית  אם זה היה בתיכון אז זה היה ביולוגיה ומוסיקה אם נגינה אז זה היה שילוב של כלים והרכבים גם ג'אז וגם קלאסי. ובשלב של הצבא כבר לא הייתה ברירה נאלצתי לבחור ובחרתי בטוב ביותר עבורי להדריך טיולים בחברה להגנת הטבע. ובאוניברסיטה שוב, ההחלטה ללמוד כלכלה לצד לימודי ארץ ישראל ולהמשיך ללימודי מנהל עסקים.  בכל מקום שבו הייתי תמיד מצאתי את עצמי עושה הרבה מעבר ומשלבת את האהבות שלי בתוך העשייה בה אני נמצאת.

המסלול המקצועי הוביל אותי לזירה העסקית כשבעשר שנים האחרונות,  עבדתי באחת התעשיות הביטחוניות. וכדי לתרום להשפיע ולעשות את החיים מעניינים התנדבתי בפול טיים ג'וב כיושבת ראש של הנהגת ההורים בשוהם. ועל הדרך הקמתי להקה במקום העבודה ועוד כמה מיזמים מעניינים.

ההבנה כי קולונוסקופיה הולכת להיות חברה שלי מעתה ואילך הובילה אותי לחישוב מסלול מחדש.

סריקה מהירה של החיים הביאה אותי להבנה של שילוב האהבות שלי לכדי העשייה,  ושאני חוזרת בטוויסט קצת אחר לעולם מתקדם, עולם שמחפש את הערך ההשראה ההובלה וחשיבה יצירתית וצבעונית. תוך כדי חישוב המסלול אבא שהיה לי מקור ההשראה נפטר ובמובן מסויים 'מפרשים' נולדה בהשראת תובנות חינוכו.

כבר שנתיים חלפו  ומאז כל יוזמה חלום ורצון שלי או של לקוח נתפר בצורה מותאמת ב 'מפרשים'. אירועים מיוחדים וערכיים לחברות וארגונים,  מחנות מנהיגות לבנות, מסעות של אימהות ובנות מצווה,  תכניות קיץ לנוער,  פעילויות עם אוכלוסיה מיוחדת והתנדבויות. הלקוח מגיע עם סימן שאלה גדול והיכולת לקרוא את רצון הלקוח ולהפוך את החלום שלו לכדי משהו ממשי מרגש אותי בכל פעם מחדש. מאות של לקוחות מרוצים מותירים בי כל מחדש את התחושה שבחרתי בטוב לי ובטוב לחברה.

'אנחנו לא יכולים לשנות את כיוון הרוח אבל אנחנו יכולים לשנות את כיוון המפרשים'.

אז….. אם מתכננים אירוע או פעילות לחברה,  רוצות להצטרף למסע הבת מצווה הקרוב שלנו,  או  שסתם ככה להתייעץ על קולונוסקופיה מוזמנות בשמחה ליצור קשר

ולהציץ בפייסבוק שלנו…….

חשוב: קולונוסקופיה היא חברה ואני ממליצה לכולכם ללכת להיבדק. בידיכם למנוע סרטן מעי גס. לכו והיבדקו.