כשמחפשים קרם גוף לתינוק

בחורה עם מחשב נייד

השבוע נפגשתי עם חברה הריונית בחודשים מתקדמים, לאחר קפה וקצת פטפוטים על הנסיכה הקטנה שלה ועל הבייבי הנוסף שתכף מצטרף, לפתע שאלה אותי “יש לך איזה קרם להריון, למרוח על הבטן המגרדת? הרי הריוניות כל הזמן בחיפוש אחר קרמים טבעיים לשימוש בזמן ההריון, וזה בדיוק התחום שלך!”, כאילו הרגישה באוויר את ההרצאה המתוכננת שלי בנושא.

הרי אמא מרגישה הכל. J

כשעוד הייתי בחיתוליי נושא ההריון היה נקודה רגישה וקרובה מאוד לליבי, בתחילת דרכי הייתה לי סדרת מוצרים טבעית להריוניות ולבייבי שלהם. אמנם היום המודעות דיי גבוהה, לפני כ-15 שנה המודעות כלפי שמנים וקרמים איכותיים בתקופת ההריון הייתה עוד בחיתוליה. אך לסיפור סוף מרגש, שנים מאוחר יותר מנהלת תחום הלקוחות לבית סופר-פארם יצרה איתי קשר, היא זכרה את סבון התינוקות של אננדה אותו נהגה לרכוש, התענגה שוב על הריח הארומטי והמרקם הרך בו השתמשה לנסיכה הפרטית שלה.

מפה לשם, תכשירי הרחצה הטבעיים שלי חזרו למדפים תחת המותג “לייף בייבי” – היחידים הנושאים את תו תקן ה-BDIH האירופאי אשר מבטיח שכל המוצרים מכילים רכיבים טבעיים ואורגניים.

חזרה לחברתי ההריונית, לאחר ששמעה את כל השתלשלות האירועים, הופתעתי לגלות שהורים הבודקים את תו התקן על כל מוצר שהם רוכשים עבור תינוקם, אינם בודקים מוצרים הנוגעים בעור התינוק או עורה של האם בתקופה המרגשת של חייה.

מדוע זה חשוב?

עורנו הוא איבר הסופג כל תכשיר אותו נמרח ואותם החומרים חודרים למחזור הדם שלנו. בתקופת ההריון וההנקה, הגוף מייצר את המזון לעובר, כך שכל מוצר בו נשתמש עובר לתינוק בזמן ההריון. (עד לא מזמן, עדיין השתמשו בווזלין או בשמן תינוקות ששניהם למעשה תוצרי לוואי של תעשיית הנפט המשתמשים בחומרים משמרים רעילים במיוחד).

מה יעצתי לעשות?

חמאת השיאה לגוף של אננדה – כמובן! אמנם אינה מיועדת באופן ספציפי לתקופת ההריון, אך מה בעצם אנחנו מחפשות בתקופת ההריון או מה הכי חשוב מבחינתנו בתקופה זו? שהמוצרים יהיו נקיים וטהורים ובעלי תו תקן בינלאומי מוכר ונחשב.

anandalifestyle
שלום לכולכם,שמי שלומית רוזן ואני עוסקת בwellness ובאנטי אייג'ינג של המכלול על פי הפילוסופיה האיורוודית כעשרים שנה. מתרגלת איינגר יוגה,תורמת לשיפור איכות החיים על ידי שינוי תזונתי,תנועה ואורח החיים בכללותו. מייסדת מותג מוצרי הטיפוח האורגניים ananda bio cosmetic וכותבת כאן על כל הקשור לwellness ,חיים בריאים וומודעים,וכל מה שעושה לנו טוב ויכול לשפר את איכות חיינו,לשמח אותנו ולגרום לנו לצמוח. wellness הוא תהליך אקטיבי שבמהלכו האדם הופך למודע יותר,מבצע בחירות נכונות לחיים טובים ומוצלחים יותר ותורם באופן משמעותי למימוש הפוטנציאל האישי וההגשמה העצמית.