כשטוב לנו אנחנו מלאי קסם

אנחנו אנשים טובים יותר, הורים מדהימים לילדים שלנו ומנהיגים מעוררי השראה לאנשים סביבנו

צילום: מאמא צלמים חיבור זה שם המשחק

כשטוב לנו אנחנו מלאי קסם, מפזרים נצנצים באוויר, מהווים מודל חיקוי לאנשים סביבנו. אנחנו אנשים טובים יותר, הורים מדהימים לילדים שלנו ומנהיגים מעוררי השראה לאנשים סביבנו. קיבלתי משימה השבוע במסגרת ביה"ס לשיווק דיגיטלי של בנק לאומי וסלונה, לכתוב פוסט על העסק שלי אבל לאחרונה הפנמתי שהעסק שלי הוא אני. אז אתחיל מהסוף. כששאלתי את עצמי למה בחרתי לעשות את מה שאני עושה ואיפה אני הכי מרגישה מאושרת? התשובה התמקדה בתשוקה הגדולה ליצור חוויות בעלות ערך ומשמעות, לחבר בין אנשים ולהיות בעשייה יצירתית. אני מאמינה בחיבור ואוהבת מאוד משחקים ובשילוב השניים יצרתי את העסק שלי faith – אירועי תוכן וחוויה, אירועי חברה וסדנאות. חיבור זה שם המשחק. חיבור לאנשים, בין אנשים, חיבור לעצמי וידוע שלמשחק יש כוח גדול משלו.

צילום: מאמא צלמים. חיבור זה שם המשחק
צילום: מאמא צלמים
חיבור זה שם המשחק

בשנים האחרונות הפקתי עשרות אירועי חברה וקונספט. כל אירוע מתחיל מבחירת נושא לאירוע, כתיבת תוכן מותאם, הקמת תפאורה ייעודית והנחיית האירוע. נהנית כל פעם מחדש להכניס את כולם לתוך סיפור, לחוויה, להפעיל את כל החושים, להפתיע, לרגש, לאפשר חזרה לאותנטיות, לצחוק ולהנות בחברה.

מסיבת פורים בקונספט hippies
מסיבת פורים בקונספט hippies

האושר והסיפוק הגדול שלי לראות אנשים במיטבם. כשהחלטתי לעזוב משרה ניהולית מכובדת בתחום הפיננסי, שאלתי את עצמי מה אני רוצה לעשות כ'שאגדל'? ידעתי שאני רוצה לעבוד עם אנשים ולעשות למען אנשים. עם הזמן העסק צומח ומתרחב כמעט באותו קצב צמיחה והתפתחות האישית שלי ומגיע לאט לאט למקום המדוייק. מלבד אירועי חברה פיתחתי סדנאות השראה וחזון שמאפשרות לנשים להתחבר לקול הפנימי שלהן, לאפשר רגע לעצמן, להבין מה הן באמת רוצות, להעז לחלום, לכוון ולתת כוח ואמונה שהכל אפשרי.

סדנת חזון
סדנת חזון

החזון הגדול שלי להרחיב את העשייה לאימון מנהלים, קבוצות וצוותים במוסדות פיננסיים וארגונים שונים. כדי שארגיש מספיק ראויה לצאת לדרך, מלבד הסמכה שברשותי בייעוץ ארגוני, יצאתי לרכוש הסמכה נוספת באימון אישי-ניהולי ארגוני, בטכניון. ולמה לאמן מנהלים? כי חשוב לי לעזור להם להיות מנהלים שטוב להם ולעובדים שלהם. בדומה להורים כשטוב להם טוב לילדיהם. אני מאמינה בכוח הרב וביכולת שלהם ליצור הזדמנויות לאנשים שעובדים תחת חסותם לממש את הפוטנציאל, לכוון אותם ולאפשר להם לבטא את הקול הייחודי גם בתוך הארגון, לדאוג לצרכים המשמעותיים ולתרום בכך לאושר שלהם. זה הייחוד של מנהל שהוא מנהיג אמיתי. פגשתי הרבה מנהיגים לאורך מסלול הקריירה שאפשרו לי לפרוץ גבולות ולהיות מי שאני רוצה להיות. היה מנהל אחד שלא ידע להיות מנהיג והרס כמעט כל מה שבניתי לאורך כל שנות הקריירה. החוויה הזאת עוררה אותי וגרמה לי להבין שאני רוצה להוביל ולשלוט בחיי, להיות חופשיה ולתת דרור לפעימות הלב.

גלויות השראה של faith
גלויות השראה של faith

תודה למנהיגים שליוו אותי במהלך חיי והיוו השראה לבחור ולהאמין בדרך שלי. האושר והסיפוק הגדול לרומם את הלבבות של אנשים, לכוון ולהנגיש את הבמה שמגיעה לכל אדם להיות במיטבו. זה מהות העסק לעשות אנשים מאושרים.

מיטל אזרי / אירועי תוכן וחוויה faith

0524494975

 בפייסבוק faithmeital

 באינסטגרם faith.meital

מיטל אזרי
יועצת פיננסית שעשתה הסבה לייעוץ ארגוני. מאמנת אישית למנהלים ועסקים. יזמת, מפיקה, מנחה סדנאות. בעלים של faith - אירועי תוכן וחוויה. אירועי בוטיק, אירועי חברה וסדנאות. התשוקה הגדולה שלי להוביל אנשים להנהיג את החלומות שלהם.