כשהעונג מנצח את האגו

בחורה עם מחשב נייד

הטמפרטורה בחדר העיסוי גבוהה. רותחת. אני מרגיש שהגוף שלה לגמרי בסנכרון עם המגע שלי כרגע, ואני מתבונן בפניה. היא נאנחת, מתפתלת מהנאה, ויש שם עוד משהו. קימוט כזה בין הגבות. אני מכיר את הקימוט הזה. רעש פנימי… מערבולת של קולות… זה הדבר הזה שמפריע לה להיות לגמרי "כאן ועכשיו" ולהתמסר עד הסוף. אני ממשיך לגעת בה ולענג אותה, אבל משנה מעט את המגע, את המיקוד. לוקח קצת קצת אחורה, מסביב, מפזר מעט את העונג… מייצר בגוף את הציפייה לעוד. זה עוזר להשקיט רעשים בראש. כשהגוף שלה קורא לי לחזור לגעת בה באופן הכי אינטימי, המיינד שלה משחרר, נכנע להבנה שזה נעים מדי בשביל לבזבז את זה על מחשבות שזמנן יגיע. אני מרגיש את הרגע הזה של ההתמסרות הטוטאלית שוטף אותה. רטט פתאומי שאצבעותיי חשות, מלווה בפרץ אנחות שבאות ממעמקי הפיזיות, זאת שהמיינד שיחרר מהכלוב, מהדעות הקדומות, משנים של עמימות וקיבעון.
האורגזמה חזקה, מתגלגלת, שוטפת אותה ומתוכה. כשהגל עובר, יד ימין שלי מטפסת לאורך הבטן אל אזור הלב, ויד שמאל שלי ויד ימין שלה מתחילות להרפות בזהירות את לחיצת היד הלופתת שיצרנו מקודם, חיבור שסגר בין שנינו מעגל ללא מילים, משהו שאין יותר 'כאן ועכשיו וביחד' ממנו.
היא פוקחת עיניים לאט, אני מביא לה כוס מים ואנחנו שותקים יחד דקה או שתיים. אחרי כן אנחנו מתחילים לשוחח. היא מדברת על כך שמופתעת מעצמה, שלא האמינה שבכלל תצליח להביא את עצמה לסיטואציה, ועוד להשתחרר ולהתמסר לחוויה. אני שואל אותה על הרעש הזה שזיהיתי אצלה בראש כשעינגתי אותה, כשהייתה קרובה לגמור אבל "נאבקה" בעצמה. היא קצת מופתעת: -אבל איך שמת לב?
-הפנים שלך סיפרו לי…
ואז היא מדברת על כך שדווקא כשנוצר החיבור הכי אישי, ויד השתלבה ביד, והכל היה כל כך מחובר וקרוב בינינו, התגנבה לתוכה המחשבה שהנה היא נמצאת כרגע על מיטת עיסוי בחדר כלשהו עם מטפל שמקבל על זה כסף, ונוגע בעוד אין ספור נשים בצורה כל כך אינטימית, אז אולי כל זה בכלל לא אמיתי… ומצד שני…
– מצד שני מה?
– מצד שני עם בעלי אין לי בכלל אינטימיות שמגיעה לרמות כאלה, לא בסוג המגע ולא בתחושות שהצלחת להעביר בי כשנגעת בי.
– תראי איזה יופי ואיזה מילכוד… מצד אחד הבנת שאת בתוך רגע מאוד מיוחד, מאוד מחבר, ומצד שני הפרעת לעצמך ליהנות ממנו עד הסוף.
– למה שקרה פה לפני כמה דקות אתה לא קורא "ליהנות עד הסוף?"
שנינו צוחקים, זה רגע יפה ומשוחרר. וכך מסתיים לו הסשן והיא חוזרת לעולמה הפרטי ומשאירה אצלי עוד פיסה של זיכרון שכולו קסם.
ועכשיו בואו נדבר רגע על אגו.
אגו זה הדבר הזה שלא יכול לסבול את השקט של "כאן ועכשיו". האגו חייב רעש כדי לשגשג והוא אלוף בלייצר רעש פנימי. הוא מציף זכרונות מהעבר, הוא מנבא נבואות ודאגות על העתיד. מה שהכי חביב על האגו: השוואות. כשאת על מיטת העיסוי האגו יבקש להזכיר לך שהיו כאן לפנייך ויהיו כאן אחרייך נשים אחרות, האגו נורא יתעניין ב"איך הגוף שלי נראה כרגע כשאני כל כך חשופה? הוא נהנה לגעת בי?", האגו יזכיר לך שאת משלמת כסף על הטיפול הזה וגם ינסה לקחת את המושכות לידיים ולהפריע לך להתמסר.
האגו יכול להפריע גם לי כמטפל. אם אתן לו להשתלט על העניינים הוא יוביל אותי למקומות אנוכיים, יפריע לי להיות בהקשבה וברגישות מלאה לך, לאיך שהגוף שלך מגיב אליי, לניואנסים הקטנים, כמו הכיווץ ההוא של הגבות…
ולכן, קצת ב"הפוך על הפוך" הסיטואציה של העיסוי הארוטי, בהיותה בבסיסה סשן מקצועי של 'מטופלת / מטפל' ומעורב בו תשלום, היא סיטואציה שמזמינה אותך ואותי להתמסר לגמרי ל"כאן ועכשיו". לעשות סוויצ' בראש ולכבות את האגו. להכנס לתוך מרחב הזמן והמקום שנפתח בפנינו ולחקור כמה אפשר לזקק את החיבור היפה והפשוט שמעביר בין שניים אנרגיה של עונג, של ריגוש ושל התלהבות אמיתית שאינה תלויה כלל בעבר ובעתיד ובמפגשים אחרים שהיו ויהיו למי מאיתנו. התנאים אופטימליים בשביל לכבות את הרעש, לחדד את החושים, להשאיר את האגו בחוץ וללוש חומרים אחרים לגמרי: היפתחות, התמסרות, אותנטיות, נשימה, פשטות וטבעיות.
all we are is dust in the wind – אני כל כך אוהב את המשפט הזה ואת השיר של קנזס. כי הוא מזכיר לי כמה אנחנו בעצם קטנים… וכשחושבים על זה ככה משילים המון שכבות מיותרות של חסמים ומעצורים ואמונות מגבילות. ולומדים להתמסר ולהיות. כאן ועכשיו. לנכוח.

עד כאן להפעם. רוצה לומר שכיף לי לשמוע מדי פעם ממישהי שהגיעה לטיפול ש"קראתי אותך בסלונה" או "ראיתי את הכתבה עלייך" ואני מזמין אתכן גם לבקר באתר שלי. אם יש שאלות אפשר ליצור איתי קשר ב: 058-4472766 (+ ווטסאפ / טלגרם).

ומשפט לסיום, להרהר בו – ההתמסרות היא הניצחון על האגו. חג שמח

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766