כשהעונג המיני פוגש את מיטת המסאג'ים

בחורה עם מחשב נייד

בואו נתעכב על נושא רגיש אבל מעניין: הקשר שבין מסאג' ובין עונג מיני.
נתקלתי לא מזמן בתיאור מקרה של מטפל בספא כלשהו בארה"ב שסיפר על עיסוי רגיל שהעניק לאישה, במהלכו היא הראתה סימנים מובהקים של עוררות ועונג מיני. הוא תיאר שבשלב מסוים היא לפתה את הסדינים, נשמה בכבדות וכו', כל זאת כשהוא בסך הכל מעסה את גבה העליון. בתגובה, הוא שאל אותה "האם את בסדר?" והיא מיד ריסנה את עצמה וחזרה למצב "שקט". בהמשך העיסוי היא שוב נכנסה למצב העוררות, הוא שוב שאל "האם את בסדר?" והיא שוב כפתה על עצמה להירגע. ממש לפני סוף העיסוי, כך הוא מתאר, היא שוב הגיבה בעוצמה למגע שלו והפעם ממש חוותה אורגזמה. האיש היה מזועזע, הלקוחה נכנסה לפוזיציה מתנצלת, ההוא רץ לדווח לממונים וביקש שאם היא תחזור בעתיד לא ישבצו אותה לטיפול אצלו.
אני… בעיקר הזדעזעתי מהזעזוע שלו. מהגועל שביטא כלפי הסיטואציה, כלפי החוויה האותנטית של המטופלת בה נגע. עברתי על התגובות, מרביתן של אנשים ששיבחו אותו והזדהו איתו. הזכרתי לעצמי שמדובר באומה שסוגדת ל"פוליטיקלי קורקט". אנשים שמים את כללי הטקס הרבה לפני השכל הישר או החשיבה החופשית, המשוחררת. הרי הוא עצמו ציין שהיא לא נקטה שום צעד פוגעני כלפיו. לא אמרה משהו שיש בו מן הרמיזה המינית, לא שלחה ידיים ונגעה בו, לא הפריעה לו להמשיך כרגיל את העיסוי במתכונתו הרגילה. כל "חטאה" היה שהמגע שלו הסב לה עונג ברמות כל כך גבוהות. הזעזוע שלו היה כל כך קיצוני שזה הרגיש לי כמעט לא אמין, או שמדובר במעסה עם מערך אמונות מאוד מאוד שמרני (ואנחנו מדברים על ארצות הברית, כן? פוריטניות היא אכן תכונה שלא תתקשו למצוא שם). והיא לעומת זאת, ריחמתי עליה. שוב: היא לא הייתה פוגענית, היא לא הטרידה. היא פשוט ממש נהנתה מהמגע שלו.

סיפור אחר: מישהי שהגיעה אליי לעיסוי ארוטי סיפרה לי שבעבר, בעיסוי רגיל לחלוטין (שוודי) שקיבלה ממטפלת אישה, המטפלת מיוזמתה השתדלה להביא אותה לידי אורגזמה. הסתקרנתי, התעניינתי קצת מסביב וגיליתי שזה לא בהכרח מצב מאוד נדיר. יתכן שכשמדובר באישה ואישה, קל יותר לחרוג מכללי הטקס המקובלים, ולהכניס לתוך הסיטואציה של העיסוי הרגיל גם את העונג המיני, אף שלא הייתה התכוונות שכזו מלכתחילה.

בסיפור הראשון – עיסוי רגיל – המטפל בעל כוונות תמימות לחלוטין והמטופלת הגיבה בריגוש והנאה מינית.
בסיפור השני – גם עיסוי רגיל – המטופלת לא הגיעה במטרה כלשהי לחוות עונג מיני אבל המטפלת 'עזרה' לה להגיע לשם.
נוסיף על כך אינספור עדויות על ריגוש מיני או פנטזיות במהלך עיסוי (גם מבלי שזה יילך למקום של מגע ממשי באיברי המין) ונבין שבמקרים רבים עונג מיני קשור קשר הדוק לסיטואציה של עיסוי, אף על פי שהיחס לקיומו ולהופעתו של אותו העונג, משתנה מאוד בין אנשים שונים.

כמטפל שעוסק בעיסוי ארוטי הדברים אצלי בקליניקה מאוד ברורים. נשים מגיעות במטרה לחוות את אותו העונג, הן מצפות למגע בכל גופן כולל באיברים האינטימיים ועל כן הסיפורים שהבאתי לעיל לא יכולים להתרחש אצלי. דווקא בשל כך בחרתי להציג בפוסט הזה את התחום האפור, את הופעתו של העונג המיני בתחומי העיסוי הרגיל. מדוע זה קורה? כי מגע הוא עונג. אנשים צמאים למגע, משתוקקים ליחס, להקשבה, לתשומת לב. בעיסוי טוב יש את כל המרכיבים האלה. תוסיפו לזה את העיניים העצומות, האווירה המתפנקת, זרימת הדם המוגברת… סיכוי גבוה שהגוף והראש ינדדו בשלב כלשהו למחוזות העינוג וההנאה. למה לא? טבעי.

אז כפי שהבנתן, פוליטיקלי קורקט הוא לא כוס התה שלי, אבל אני בהחלט חושב שבנושא כל כך רגיש כמו מגע, לבטח מגע בעל אופי מיני, עדיף שהדברים יהיו ברורים ומוסכמים. לפני תחילתו של עיסוי ארוטי אצלי, המטופלת חותמת על הסכמתה לקבל טיפול שכזה ממני. גם גבולותיו של הטיפול מוצהרים באותו הטופס כך ששנינו – המטופלת ואני – מרגישים בטוחים ומוגנים, וחופשיים לגשת לעניין שלשמו התכנסנו: עונג.
אני חוזר רגע למקרה ההוא בארה"ב. המטפל המסכן, מערך האמונות והכללים שהונחתו עליו מנע ממנו אפילו לראות שהוא כנראה כל כך טוב במה שהוא עושה שהמטופלת לא יכלה שלא לחוות את מה שגופה כה ביקש – עונג. והמטופלת, ניסתה ללא הועיל לרסן את עצמה – להשתיק את ההנאה, כי זה לא מקובל. חבל. בעולם מתוקן לא היינו כל כך פוחדים שזה לא מקובל ליהנות, כל עוד לא מטרידים את האחר כמובן.
עונג אינו דבר מבהיל או מאיים. מיניות היא לא חטא, היא דרך הטבע. ואנשים, כולל נשים, הם ייצורים מאוד מיניים. תזכרו לבוא בטוב, לכבד, לשמור על ראש פתוח. ותחגגו את העונג.

קוראת יקרה, קרה לך שעיסוי ועונג התערבבו יחדיו בלי התכוונות מוקדמת? זו הייתה חוויה טובה או קשה? אני ממשיך לרכז עדויות מעניינות על הנושא ואפשר לשלוח לי גם באנונימיות למייל הפרטי: orgasmic766@gmail.com
(נא להימנע מציון שמות של המעורבים, זה לא תחקיר עיתונאי…)

חוץ מזה מזכיר את הטלפון שלי לתגובות ושאלות: 058-4472766  (ווטסאפ, טלגרם)
והאתר: or-gasmic.com

תהנו ותתענגו,
רוני

רוני - עיסוי אירוטי
בבלוג זה תקראו על העיסוי האירוטי, על המפגשים המעניינים שהעיסוק הלא שגרתי זימן לי ועל תובנות והשקפת עולם אודות מגע, אינטימיות מיניות וטנטרה. האתר שלי: www.or-gasmic.com ליצירת קשר, תגובות, שאלות ופרטים: 058-4472766