כשהלוחמת הניחה את חרבה

 מאי

 

גם הלוחמים החזקים ביותר לפעמים לא יכולים יותר.  גם הלוחמות האמיצות ביותר לא מסוגלות להמשיך . לפעמים הם רק רוצים מנוחה, להיכנע להניח את החרב להפסיק להילחם . בעולם, בצער בכאב בחושך . לפעמים הם מפסיקים לנסות לטפס על קירות התהום וסוף סוף מצליחים לנוח ולמצוא את השלווה את השקט    

מאי החלה את מלחמת ההישרדות שלה בגיל צעיר , צעיר מאוד . כבר בגיל ארבע הבינה שיש משהו בגופה שאינו כשורה . היא לא ידעה איך להגדיר את זה או האם יש לזה שם אבל ידע בירור כי הגוף של הילד המתולתל שניבט עליה מהמראה אינו תואם את נפשה , נפש של ילדה .

מאי נלחמה בעולם אשר התעלל בה בילדותה  בעולם שהתעלל בה כאשר חייה ברחוב . היא נלחמה בשדי  העבר אשר כרסמו בנפשה והותירו אותה פצועה וחולה .  היא נלחמה בדעות קדומות בשנאה ובאפלייה, עבור עצמה רבים כל כך בקהילת הלהטב"קים בכלל וקהילת הטרנסג'נדרים בפרט  . מאי נלחמה בממסד אשר לא הצליח למצוא לה את מסגרת הטיפול הנכונה, במי שלקח ממנה את ילדיה ומי שלקח ממנה את כספה . ונשארה מאי  הלוחמת האמיצה הנדיבה והאוהבת . מאי שמפרסמת פוסטים אם תמונות ילדיה שאותם לא ראתה כל כך הרבה זמן . פוסטים של שירים ושל ווידויים אמיצים .

ביום שבת לפני שבוע הניחה את חרבה , היא החליטה שדי לה בעולם הזה בכאבים הפיזיים והנפשיים במלחמות במאבקים ולקחה את חייה סוף סוף מצאה שלווה .

אך מאבקה עדיין לא הסתיים היום יום שלישי ה-23/10/15 בשעה 14:00 בבית המשפט העליון מתקיים מאבקה האחרון (אני מקווה)  אמא( מאי  לא כינתה אותה אמא כבר שנים  ומתאם צנעת הפרט לא אגלה את הכינוי שלה )   אשר לקחה את כל כספה ואשר התעללה בה בילדותה ולא הגנה עליה מאחרים אשר דורשת מבית המפשט העליון (בקשתה נדחתה ע"י בית המשפט המחוזי) שליטה, שליטה על אחריתה של מאי . היא רוצה לכפות קבורה דתית למאי , קבורה כזכר . 

מאי כפי שמאי הייתה תכננה את הכל לפרטי פרטים . את מותה, את מציאתה ואת קבורתה או יותר נכון את חוסר קבורתה . מאי כתבה צווה ובה היא ביקשה שריפת הגופה (כן, קשה לנו כיהודים עם שריפת גופות , כך היא חוקית במדינה ) ועפרה יפוזר בים ומיעטו ישמש ככוח חיים לעץ על שמה . כל כך מתאים למאי , כל כך נכון .  אני מאמינה שבית המשפט יעמוד לצידה של מאי . אני יודעת שרבים שמאות עומדים לצידה אנשים שנגעה בחייהם, ששינתה אותם לטובה . רבים מחבריה ומשפחתה האמיתית (לא זו הביולוגית ) ימלאו את בית המפשט להוכיח לה כמה אהובה יקרה וחשובה הייתה לנו. לא משנה מה יאמר עליה בבית המפשט , אנחנו יודעים את האמת מאי את היית מופלאה .

יהי זכרך ברוך 

              תנוחי בשלום על משכבך   לוחמת אמיצה

הדיון בבית המשפט העליון

https://www.facebook.com/events/885224828229590/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular&action_history=null

על  חייה של מאי

http://www.haaretz.co.il/magazine/.premium-1.2779746

 

 

סיפורי הדרור
בגיל 42. יצאתי למסע ... עם ארבעים נשים מופלאות. אחת מהן אמרה לי אם את כותבת אם יש לך מה להגיד לכי לסלונה... מאז סלונה ואני עברנו המון תהפוכות. אבל עדין אני כותבת. ועדין יש לי מה להגיד אז אני פה ומקווה שאתן רוצות להקשיב.