כשאמהות, סטארטאפ וסטיילינג נפגשים

בזכות התפקיד המשמעותי של חיי:אמהות, הגשמתי שני חלומות שלי הקמת העסק שלי להפקות בוטיק וסטיילינג:SR STYLING ולידת הסטארטאפ הרפואי שלי, MY HOME DOC.

האוצרות שלי

את התפקיד המשמעותי של חיי קבלתי בשנת ב2002 אמהות, עמית בכורתי נולדה והעניקה לי את התואר הנכסף, אמא. התאהבתי, התמסרתי, התמכרתי, והחלטתי להתפטר מהעבודה ולהתמסר לגידול של האוצר היקר שלי. עם כל רגעי האושר, כמובן שנתקלתי גם בקשיים ובהתמודדויות חדשות כי עמית לא נולדה עם ספר הוראות, וכל צינון, העלאת חום, או אי שקט עוררו בי הרבה חרדות ולצערי נאלצתי לבלות שעות ארוכות בפקקים בדרך לרופא, בהמתנה ובדאגה שעמית לא תדבק משאר הילדים החולים שממתינים לבדיקה. למזלי התברכתי לזכור רק את הרגעים הקסומים וב-2005 הצטרף אלינו בני היקר עידו, הפכנו מזוג הורים +ילדה למשפחה, לא יאמן כמה הלב מתרחב אבל כשיש אחות פעוטה בגן ואח תינוק מגיעים לביקור גם הרבה וירוסים, "קריוסים ובקטוסים", האינהלציה פעלה שעות נוספת, בעלי היקר ניר טייל שעות ברחובות בלילות הקרים כדי להקל על השיעול הנבחני והמחנק של האוצר היקר שלנו. גם עידו זכה להכיר את הרופא מקרוב, להמתין עם אמא הרבה בפקקים ולהחשף במרפאה להרבה ילדים חולים. כשאני מתמכרת קשה לגמול אותי וכך הצטרף למשפחתינו היקרה, בשנת 2006 רועי הנסיך שלנו לא היתה מאושרת ממני , עם כל הקשיים והלילות ללא שינה הרגשתי את הקסם ואת האהבה העצומה, הרבה משחקים, שירים וצחוק מתגלגל אבל כל פעם היה מגיע איזה וירוס להתנחל. רועי נאלץ לבלות עם אמא שעות בדרכים בדרך לרופא ושם רחפו באוויר עוד המון וירוסים של ילדים אחרים. הטרדות והלחץ מכל הוירוסים ומחלות הילדות של האוצרות שלי עוררו בי מחשבה שאני חייבת למצוא פתרון , כדי לחסוך מהם את ההמתנה הארוכה ברכב, ולצמצם את החשיפה שלהם לוירוסים נוספים של ילדים אחרים שנמצאים במרפאה. ב-2009 נולדה טלטול הקסומה שהגיחה לעולם בסערה ,היא התעלמה מכך שאחיה נולדו בלידות רגילות וקלות באופן יחסי, והחליטה לאתגר אותי בניתוח קיסרי. ביום הניתוח עידו החליט לפתח התקף סטרידור קשה ואני כבת מזל סרטן טיפוסית הרגשתי טלטלה קשה , לעזוב את בני שזקוק לי ולנסוע לבית חולים ליס ללדת את האוצרית שבחרה לידה קיסרית. כעבור 3 ימים חזרתי הביתה לנבחרת הפרטית שלי וכדי להזדהות עם אחיה טל נדבקה בשיעול הנבחני של עידו . באותם רגעים הבנתי כמה אני חייבת לישם את הרעיון שלי ולמצוא פתרון חלופי, שיתן מענה מיידי ללא צורך בהמתנה בפקקים או בתורים ארוכים וימנע חשיפה של טל לוירוסים נוספים. שתפתי את בעלי ניר במחשבות שלי, הוא מאוד התלהב אבל התעוררו גם התנגדויות אנחנו לא אנשי הייטק, איך נהפוך את הרעיון למוצר, איך נכתוב פטנט. הרעיון התבשל אבל נשאר חבוי במגירה כמה שנים.

המכשיר הרפואי שהמצאתי
המכשיר הרפואי שהמצאתי

בשנת 2014 כשבתי עמית חגגה בת מצווה, אני עשיתי לה את הסטיילינג לצילומים שם נפלו לי האסימונים שהגעתי ליעוד שלי, ובאותם רגעים במקביל הרגשתי את הבשלות להוציא את הרעיון שלי מהמגירה ולהפוך אותו לממשי. שתפתי את בעלי בהתרגשות שהגיע הזמן להוציא את הרעיון אל הפועל, התיעצנו , בדקנו, תכננו ובמקביל הבייבי שלי : SR STYLING  החל לרקום עור וגידים, ההתרגשות היתה עצומה. הרגשתי סיפוק אדיר לעזור לנשים להיות הגרסה הכי טובה של עצמן ולהגשים חלומות לנערות, נערים, משפחות ונשות עסקים בהפקות בוטיק חוויתיות ויחודיות. בשנת 2015 הרעיון שלי הפך למוצר, הלב שלי פעם בעוצמות מטורפות, הרגשתי אושר עילאי שהציף אותי והבנתי איזה פתרון מטורף יש לי לאמהות , אבות ובמיוחד לילדים שלא מרגישים טוב וצריכים טיפול מהיר, מיטבי ובלי סיכון להדבק מילדים אחרים. לסטארטאפ שלי קוראים: MY HOME DOC הוא מאפשר לבצע בדיקות חיוניות אונליין : בדיקת גרון, בדיקת אוזניים, בדיקת אף, בדיקת סטורציה, בדיקת חום , שמיעת הלב, שמיעת הריאות, בדיקת דופק , בדיקת פריחה על העור והתרשמות כללית ממצבו של המטופל. המכשיר מתחבר לטלפון הסלולרי, ידידותי למשתמש ובמחיר נוח לכל כיס. המכשיר נותן פתרון זמין ומיידי  24/7 גם בשבתות וחגים. אז עכשיו תגידו לי אתם יש מישהו שלא צריך מכשיר כזה אצלו בבית? בקרוב מאוד אצלכם בבתים. היה לי כיף לשתף אותכם בהגשמת החלומות שלי, אשמח לתת לכם פרטים נוספים:שירי 0544368833

עמיתי בת מצווש