כריסטינה מרחיבה את פעילותה ומשיקה סדרת טיפוח שתשווק אצל רופאים

אחר הצהריים טובים אהובות

ענקית הקוסמטיקה המקצועית פה בארץ משיקה מוצרי טיפוח רק לרופאים. כלומר חוץ משיווק, פיתוח ומכירה של תכשירים רפואיים כעת נכנסת בעובי הקורה ופוצחת עם סדרה של מוצרי טיפוח בישראל ומחוצה לה. מוצרים משובחים מן הרמה הכי עילאית שיש בשוק.
המוצרים איכותיים ומקצועיים ויטפלו בקטגוריות שונות של "בעיות" עור. כשחברה כזו נכנסת לנישה הזו, אני יודעת שיש על מי לסמוך ,כי הרמה של חברת כריסטינה היא רמה בסדר גודל עילאי.
קראו כאן בפוסט על הסדרה הנהדרת והמושלמת.

חברת "כריסטינה" – יצרנית מוצרי הקוסמטיקה המקצועית הישראלית מרחיבה את פעילותה לשוק הקוסמטיקה הרפואית ותשווק סדרת מוצרי טיפוח בישראל ובעולם, לרופאים בלבד.

סדרת מוצרי CHRISTINA CLINICAL הינם פיתוח בלעדי של 'כריסטינה' לרופאים מתחום האסתטיקה ותופץ על ידי חברת 'סלע מדיקל' המייבאת ומשווקת מכשור וציוד במגוון תחומי הרפואה מהמובילים בעולם.

החל מהחודש חברת הקוסמטיקה 'כריסטינה' המתמחה מזה 35 שנה בפיתוח תכשירים מקצועיים לטיפול במגוון מצבי עור, מרחיבה את פעילותה בקטגוריית הקוסמטיקה הרפואית ותשווק סדרת מוצרי CHRISTINA CLINICAL המשמשים פתרונות בהתאמה אישית לתמיכה מרבית בהליך רפואי ובתוצאותיו, ולשמירה על עור בריא וצעיר לאורך זמן.
מוצרי CHRISTINA CLINICAL הינם פיתוח בלעדי לרופאים, אשר נוצר בשיתוף פעולה מלא עם מומחים מתחום הרפואה האסתטית, מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ורכיבים חדשניים, ומעניקים פתרונות למגוון תסמינים של בעיות העור ולחווית טיפול שלמה.
כריסטינה בחרה לשווק ולהפיץ בלעדית את מוצריה באמצעות "סלע מדיקל" בבתי חולים, מרפאות לרפואה אסתטית ואצל רופאים פרטיים.
מדובר בסדרות טיפול בעלות יעילות קלינית מוכחת, המעניקות התאמה מלאה לפרוצדורה רפואית ולמכלול הצרכים של העור – להשגת תוצאות טובות יותר, החל מהכנה מוקדמת, שיקום ועד לתמיכה ושימור התוצאות:
• Prolift – לשימור תוצאות טיפולי הזרקות בוטולינום טוקסין ולהחלקת קמטי הבעה.
• ProSculpt – לשימור תוצאות טיפולי הזרקות חומצה היאלורונית, להחלקת קמטים ולמילוי נפח.
• ProBright- תמיכה בפרוצדורות רפואיות להבהרה ולהענקת גוון עור אחיד.
• ProClear – לתמיכה בפרוצדורות רפואיות במקרים של עור שמן ובעייתי.
• ProCare – לשגרת טיפול יומיומית של עור הפנים, מתאים לכל סוגי העור.

חברת סלע מדיקל היא חברה ישראלית ובינלאומית שעיקר פעילותה בארץ ובאירופה. החברה הוקמה בשנת 2001 על ידי בני הזוג צביקה וקרן סלע ופועלת מאז, כמפיץ מוכר וידוע היטב בתוך השוק הישראלי ובעולם. בין לקוחותיה נמנים: כל בתי החולים בארץ, משרד הביטחון, צה"ל, משרד הבריאות, קליניקות ומרפאות פרטיות ועוד.
חברת כריסטינה מפתחת שיטות טיפול ייחודיות לטיפוח העור עבור קוסמטיקאיות ולקוחותיהן ברחבי העולם. כל קו מוצרים מהווה פתרון הוליסטי רב-שלבי המיועד לטיפול בתסמינים חיצוניים ופנימיים של בעיות עור שונות, ואף מטפל בגורמים הביולוגיים והסביבתיים היוצרים אותן.
שילוב אופטימלי בין מוצרי מכון לאלה הנועדו לשימוש ביתי , יוצרים טיפול אפקטיבי המחדש את העור ומעניק לו מראה בריא, צעירו ורענן המותיר תוצאות לטווח הקצר והארוך כאחד. כיום, משווקת חברת Christina ליותר מ- 55 מדינות בעולם ומספקת תוצאות מוכחות, ניכרות לעין ומרשימות.