טלי סטיילי

כל שעה נשיקה כל שעתיים חיבוק

צילום: טלי הראל

לכל אחת יש את השריטה שלה.

יש נשים שלא אוהבות את הבטן, הקרסול, העקב, היד, השיער, השניצל ומיני ירקות שלהן. יש לי לזה פתרון. סטיילינג נכון.

צילום: טלי הראל
צילום: טלי הראל

הי, כאן דר' סטיילי. עוסקת בתיקון שריטות מבפנים ובסטיילינג – הלבשה מבחוץ.

מלבישה דוגמניות להפקות אופנה, מלבישה נשות עסקים בצילומי תדמית עבור המדיות הדיגיטליות, כך שיצאו הכי סטיילי ויעבירו את המסר שלהן בפיסוש, באינסטוש ובסטורי כאילו החיים שלהן תותים עם כוס יין ביד.

אני גם מלבישה נשים אמיתיות כמוך, כמוני. שעסוקות ועוסקות בחיי היום יום. שיש להן שריטה כזו או אחרת. וכחלק מהתהליך אני מלמדת אותך לקבל את עצמך ככה עם כל השריטות, כי להיות שרוטה זה השחור החדש.

משדרגת נשים שבא להן שיראו אותן. שבא להן לקבל מחמאות. שבא להן לסובב ראשים. שבא להן לאהוב את כל מה שהן רואות כל יום במראה.

צילום: טלי הראל
צילום: טלי הראל

בגלגול הקודם הייתי מתלבשת כדי להראות כמו כולם, נורמאלית. הסתרתי את הבטן, התחת והמדלדל בזרועות.

בכלל הסתרתי את עצמי. והעניין היה שבאמת הרגשתי שלא רואים אותי ואז היה לי עצוב. לכן כל פגישה איתי היא טיפול עמוק מהפנים החוצה. כך שתוכלי להוציא את מי שאת או את מי שאת רוצה להיות, שיכירו אותך כבר ממבט ראשון וללא צורך במילים, ואז כשרואים את החלקים הטובים שבך, כשרואים אותך ומחמיאים לך על מי שאת – היום נראה אחרת. החיים נראים אחרת. איזה מזל שפגשתי את עצמי. בואי ניפגש ותביני.

איך זה עובד? אני שולחת לך טופס היכרות עם שאלות מאוד ספציפיות שמתוכן אני כבר יכולה לדעת עליך יותר ממה שאת יודעת על עצמך בעיקר על מי בא לך להיות ומהן הפנטזיות שלך. אנחנו נפגשות בבית קפה וזה מרגש קצת כמו בלינד דייט, אבל ברגע שאנחנו מתיישבות נוצר חיבור כזה טבעי, בין נשים. את מתארת לי מהן המטרות שלך בלבוש ובחיים בכלל.

אני מלבישה לך את הדרך אל אותן מטרות, מלווה בהסברים על הגזרות והצבעים הנכונים לך אבל הכי הכי, מדייקת לך את ההרגשה שאת צריכה להרגיש כשאת מתלבשת ומסתכלת במראה.

עוד לא מצאתי לזה את המילה. אני מתארת את זה כ"וואוו". המטרה שלי שתרגישי וואוו בכל בגד. אני אחזור על זה. זה לא קל לעיכול, יש נשים שיאמרו זה לבוש מידי, זה מתלהב מידי, נוצץ מידי. אך זה בדיוק כמו שתגידי: טעים לי מידי, נעים לי מידי, טוב לי מידי. אין בזה שום דבר רע. מותר לך. כדאי לך. המטרה שלי שתרגישי וואוו בכל בגד. החל מהבגד שאת יוצאת איתו לסידורים, לסופר, לחדר כושר, עם הילדים לחצר, או לאירוע.

הכוונה אינה כל הזמן להתלבש חגיגי. יש מלא נשים שלכאורה "זורקות" עליהן משהו ונראות מעולה, אז כזה. בהלבשה מדויקת כל בגד חייב להתאים לקונטקסט ולהתאים לך בול וכשזה קורה  – זה הבול פגיעה שלי.

הקסם קורה כל פעם כאשר אני רואה אותך מסתכלת במראה עם עיניים נוצצות ואומרת בחיים לא הייתי חושבת על זה, בחיים לא הייתי מעזה, בחיים לא לבשתי X ובעצם מגלה איתי, כי השד תאכלס לא כזה נורא. זה לא חייב להיות שינוי מהותי, כל אחת יכולה לבחור כמה שלבים היא רוצה לטפס או בכלל לעוף.

אני פה כדי ללוות אותך אל המעבר למה שאת רואה בעצמך. אני רק עוזרת לך להביא לידי ביטוי חיצוני את האור שבך. בכל פעם שיהיה בעיינך ניצוץ אני מרוויחה עוד כמה פעימות לב.

זו העבודה שלי. זו ההנאה שלי.

צילום: גלית סבג
צילום: גלית סבג

בא לך להנות מעצמך במראה?

בואי נשב לקפה.

אשמח שתכתבי לי פה בתגובות למה הכי התחברת.

ואני מזמינה אותך גם להציץ אצלי בפיסבוק: טלי הראל-סטיילי סטייליסטית אישית