כסאות מנהל

בחורה עם מחשב נייד

כסאות מנהל בניגוד לסוגים האחרים של הכיסאות כמו כסאות סלון, כסאות מטבח וכסאות מטבח הם כסאות יקרים ביותר שמוקדשת לרוב השקעה רבה על מנת לאתר כסאות מנהל שיהיו מספיק מרשימים, נוחים ויענו על הצרכים של המנהל הספציפי ושל המשרד. כסאות מנהל , חשוב לדעת הם הרבה יותר מאשר עניין פונקציונאלי. מדובר בכיסאות אשר נראים בכל ישיבה של ההנהלה עם לקוחות חיצוניים, אורחים ועוד, הכיסא כמו הבגד של האדם משדר הרבה רושם ומלמד את האורחים שזה מכבר הגיעו למקום על טיב המקום. בקיצור , כיסא מנהל הוא לא רק פריט פונקציונאלי אלא יותר מכך.

כסאות מנהל- רושם ראשוני חשוב

כיסא מנהל הוא פריט שיש לבחור בקפידה, קודם כל משום שמנהל מטבע הדברים מבלה זמן רב על כסאו בהתחשב בכך שהוא נמצא במשרד שעות רבות. חשוב מאוד שעבודתו תעשה מתוך נינוחות מרבית והוא לא יחוש אי נוחות מתמדת שתשפיע על טיב העבודה שלו ועל מזגו. שנית, כיסא מנהל אמור להיות בעל מראה מרשים ואפילו מעורר כבוד. תארו לעצמכם שאתם כננסים לחדר מנהל וזה יושב על שרפרף ללא משענת, בוודאי שהמראה הזה משדר רושם מעט פשוט שלא תואם מנהל מן השורה. לעומת זאת, כיסא מנהל  מעץ מגולף עם ריפוד עשיר ועם ידיות או לחילופין כיסא מרופד ומסתובב על גלגלים ייצור את הרושם הדרוש.

עיצבו הרמוני ומשתלב

נקודה נוספת שחשוב לזכור היא שיש להתאים את העיצוב של הכסא לעיצוב של הסביבה בחדר המנהל . אי אפשר להכניס לחדר מנהל פשוט למדי של מנהל של משרד קטן, כסא רב רושם שאינו יוצר הרמוניה עם שאר הפריטים בחדר,  וכפי שאמר פעם משהו ש"מתאים זה יפה", גם בהקשר הזה מתאים זה יפה ומכלל הן אתה למד לאו.