כנס המעסיקים ה – 8 בתחום הפנסיה והעבודה

header

 

כנס המעסיקים ה -8 בתחום הפנסיה והעבודה, יתקיים השנה ביום שלישי, 29.5.2018, בהפקת איגוד לשכות המסחר, התאחדות התעשיינים ועדיף תקשורת.
השנה, הכנס יהיה בסימן "משפרים עמדות בפנסיה", לאור תחילת יישום מרבית הרפורמות הפנסיוניות אצל המעסיקים ואצל העובדים.

להרשמה לכנס

השינויים אשר חלו בשוק הפנסיוני בשלוש השנים האחרונות טלטלו את המגזר העסקי. די אם נמנה את העלאת ההפקדות הפנסיוניות, הבחירה אשר עברה באופן מוחלט לידי העובדים, רפורמת ברירת המחדל ורפורמת תפעול הכספים, אשר הביאה לכניסת שחקנים חדשים לשוק, כדי להבין כי תפקיד המעסיק, בכל הנוגע לחיסכון הפנסיוני של עובדיו, השתנה לחלוטין.

הרפורמות המקיפות בתחום הפנסיה מחייבות היערכות מצד המעסיקים, הן בהיבט יחסי העבודה והן בהיבט התפעולי, כאשר תדירות השינויים והיקפם מחייבים את המעסיקים להישאר עם האצבע על הדופק.

כנס המעסיקים ה-8 של עדיף, בשיתוף התאחדות התעשיינים ואיגוד לשכות המסחר, יסקור את השינויים המרכזיים אשר חווה השוק הפנסיוני, ויספק למעסיקים כלים להתנהלות נכונה על רקע הרפורמות.

מטרת הכנס הינה להעשיר את האחראים על תחום הפנסיה, העבודה והשכר בחברות, ארגונים ומפעלים במידע וידע, הרלוונטי לתחום עיסוקם. במהלך הכנס יידונו נושאים, הרלוונטיים למעסיקים, ויוצגו כלים להתמודדות עם השינויים אשר חווה השוק הפנסיוני בשנים האחרונות.

בכנס ישתתפו בכירי הענף, מנהלי כוח אדם ומשאבי אנוש, האחראים ישירות על נושא החיסכון הפנסיוני, העבודה והשכר, מקרב המעסיקים הגדולים והמובילים במשק, זאת לצד ראשי התאחדות התעשיינים ואיגוד לשכות המסחר.

לפרטים נוספים: jerccom@inter.net.il
02-6254333/4