כן, נדרש שירות החלפת מצבר גם לקלנועית

בחורה עם מחשב נייד

שמם של המצברים נקשר לרוב רק עם הרכבים הפרטיים, אך האמת היא שנדרש שירות החלפה של מצבר גם בכלי רכב נוספים. הקלנועית היא אחד הכלים המסייעים יותר מכל לבני הגיל השלישי, וכן – גם בקלנועית יש להחליף מצבר אחת לתקופה. ישנם מצברים חדשים ומצברי יד שניה, כאשר ההמלצה החמה היא לרכוש מצבר שישרת אתכם לטווח כמה שיותר ארוך, ועל כן החדש מסתמן כבחירה הנכונה עבורכם.

מאחר והקלנועית הינה כלי חשמלי, היא מונעת על ידי מצבר. ישנם דגמים שונים של קלנועיות – החל מקלנועית יחיד, קלנועית זוגית וקלנועית מתקפלת. לא משנה איזו קלנועית יש ברשותכם, הרי שחשוב לעקוב אחר תאריך ההחלפה המומלץ ולהקפיד להחליף את המצבר בזמן. בעת שתתעכבו עם החלפת המצבר, אתם עלולים למצוא עצמכם תקועים באמצע הדרך, או במקרה הפחות גרוע עם קלנועית שאינה מניעה לכם עוד בביתכם.

אינכם יוצאים מהבית, ההחלפה מתבצעת אצלכם

הבשורה המשמחת באמת היא שאינכם צריכים לבקש טובה מילדכם שיקחו אתכם אל המוסך או אל חנות המצברים בכדי לרכוש מצבר לקלנועית. כיום, ישנן חנויות המתפעלות שירות של החלפת מצבר עד הבית, גם בעת שהמצבר הנדרש הינו מצבר של קלנועית. בכדי שיהיה ניתן להתאים לכם את המצבר המתאים ביותר, יהיה עליכם למסור את דגם הקלנועית והמותג שלה לנציגי המכירה, והם ידאגו לשלוח לכם עם מתקין את המצבר עד לפתח הבית.