כן, אני מזריקה!

כשעמדתי בפתחו של גיל 40, גיל הבשלות של אישה, הגיעה גם הבשלות שלי. הרגשתי שאני מוכנה לשינוי והבנתי גם למה וכמה אני זקוקה לו

בימים שיש קשר שתיקה כבד שאופף את כל עניין ההזרקות אני מודה קבל עם ועדה: כן אני מזריקה!

רוב המפורסמות (לא כולן) נעלמות לשבועיים שלושה שלאחריהם הן יוצאות חזרה לעולם כאילו שמו מלפפונים על העיניים ואופס, הקמטים נעלמו.

אז בואו נעשה רגע סדר ולמה אני ישר מתחילה בזה?

בשנתיים האחרונות חל אצלי מהפך, מהטום בוי שהייתי הפכתי לאישה. אני מודה שזה היה כרוך בלחץ חברתי ארוך ומתמשך מצד החברות ומשפטים כמו "תלבשי שמלה, לא רחבה כזו, אלא אחת שתבליט את הקימורים שלך", "קצת איפור לא יזיק, יש לך עיגולים שחורים מתחת לעיניים" ועוד אי אלו אמירות שנזרקו לחלל האוויר.

הגיע הגיל שכדאי להתחיל

כשעמדתי בפתחו של גיל 40, גיל הבשלות של אישה, הגיעה גם הבשלות שלי. הרגשתי שאני מוכנה לשינוי והבנתי גם למה וכמה אני זקוקה לו.

IMG_2070

זה התחיל מללבוש שמלות ולהיות מודעת לקימורים, מה כדאי להסתיר ומה להבליט, היכן לחשוף והיכן להצניע. גיליתי את חזיית הסטרפלס והמחטב, התוודעתי לטיפולי פנים והחברות אף ערכו לי סדנאות מזורזות באיפור ולימדו אותי איך להסתיר את הכחולים מתחת לעין ואיך להצר את האף (כן יש דבר כזה ללא ניתוח). אפילו קבלתי בוסטר במתנה.

הפתעה! יש לך קמט חדש

אבל ככל שאת הופכת להיות מודעת והמראה הופכת להיות חלק מחייך את מגלה עוד משהו, הפתעה! יש לך קמט חדש! ואת זה איפור לא יכול להסתיר. קמט קטן במצח ועוד אחד קטנטן בצידי השפתיים והלחיים כבר לא תפוחות ועגולות כשהיו.

אני לא רוצה להגיע לגיל 50 ולהיות רנה זלווגר, לא מעוניינת לילד את עצמי מחדש ובטח שלא לפתוח מהדורות חדשות: "רעבה תמיד הפכה לצימוק תמיד?" ולכן החלטתי שבדיוק כמו שאני מורחת קונסילר כדי להעלים את העיגולים השחורים מתחת לעין או לובשת מחטב מתחת לשמלה, אני אזריק חומצה היאלרונית כדי לטשטש את סימני הגיל שהתחילו להופיע על הפנים.

בדיקה מעמיקה והבנה של הדברים העלתה שככל שאקדים למלא את מה שמפריע לי, כשהקמטים והקמטוטים עדיין קטנים, אזדקק לפחות חומר והשינוי יהיה פחות נראה לעין. ידעתי שאני מעוניינת לשמר את הקיים וממש לא מעוניינת להגיע למצב של פוחלץ מוגזם ובאמת, בדיעבד, אף אחד לא הרגיש או שם לב.

IMG_2069

היום את הולכת להיות עוד יותר יפה

הגיע הרגע ואני מוכנה להזרקה. פחדנית ועל סף קיפאון, עוד מהדהד לי בראש קולה של האחות בקופת חולים "הנה הגיעה המתעלפת מבדיקות דם". אני ניגשת לשבת על הכיסא במרפאת אינובה אסתטיקה בכפר-סבא בידיעה מוחלטת שמחט הולכת להתקרב לפרצוף שלי והפעם אני הולכת לנצח את זה בגבורה.

שואלת בחשש אם יש קרם/משחה, חומר כלשהו שמרדים כדי שלא ארגיש שום דבר ואומרים לי שאפשר וכדאי בלי, כי השד לא כל כך נורא. עוצמת עיניים ונכנסת לרגיעה –היום את הולכת להיות עוד יותר יפה.

d6b49c2f-330b-4063-8a83-e9b09ed0a102

ראשית מסבירים לי באינובה על החומר שבו הם משתמשים, קוראים לו NEAUVIA וזו חומצה היאלרונית אורגנית שעשויה מחיידקים בריאים שנמצאים בגוף שלנו. כשאת מחליטה להזריק חשוב מאוד לדעת לשאול, לתחקר ולבחור נכון, גם את המקום בו מתבצעות ההזרקות (מרפאה מוכרת, נקיה ומזמינה), גם את מי שמבצע את ההזרקות (רק רופאים מוסמכים) וגם את החומרים שמזריקים (לחומצה המבוססת על חיידקים פרוביוטיים, כמו זו שהוזרקה לי, יש תאימות ביולוגית גבוהה לגוף האדם, והיא מספקת תוצאות טובות יותר לאורך זמן).

תכלס בתור פחדנית המאה – לא כאב בכלל (בדיקות דם כואבות יותר). ההליך היה קצר משחשבתי ואחריו עוד הצטלמתי וצחקקתי עם החברות כאילו לא ראיתי מחט מעולם. הסביבה הקרובה מגלה את "הסוד" יחד אתכם בקריאת שורות אלה ואני בטוחה שהם עדין תוהים איפה היא הזריקה?

העיקר שאני והמראה מחייכות אחת אל השנייה.

IMG_2071צילום: גלית סבג

הייתה התנסתה, ורצה לספר: רעבה תמיד