כמו סוכריות קופצות

כמו סוכריות קופצות ישבה לי התשובה על קצה הלשון. בטח שאני יודעת עם מי אני רוצה לעבוד

אופנה, אח הגדול 2018, העולם החרדי, הפקות, הפקות אופנה חדשות, אופנה,חליפות, חרדי, טרנדים, ישראל אוגלבו, ישראל אוגלבו ומגי, כתבות אופנה, מאפרות, מגזין אופנה, מגזין אופנה 2018, מגזין אופנה אונליין, מגזין אופנה ישראלי, רנואר

Image Photo

התמונה באדיבות Galit Sabag

"עם ששי שדה כמובן" קפצה התשובה מפי כמובן. כאילו ישבה שם תמיד, כמו סוכריות קופצות, ורק חכתה שתשאל השאלה "עם מי הכי היית רוצה לעבוד?"
לגמרי לא הייתי המומה מהתשובה. אולם רואה זאת כמחדל אישי, שכן כשיש לי תשובה כל כך ברורה, אני לעולם לא מחכה שתישאל. רצה ועושה. ועל כך, אקרא אותי לסדר.

כבר למעלה מעשור שמה שמניע אותי בלהט של מזיזת הרים, זה לעשות לאנשים את החיים יותר קלים. עוזרת להם לפשט סוגיות מורכבות בחייהם.

את המרכז לתקשורת אמפתית הקמתי, לצורך למידה משותפת זו ושיפור חייהם. אנשים עם התלבטויות שונות מגיעים ולעיתים לאחר פגישה אחת הבעיה נפתרת.
כל כך חשוב לי שלאנשים יהיה קל יותר. שהורים יהיו נינוחים יותר עם ילדיהם. שעולם העבודה והבית לא התנגשו מידי בחייהם. שיוכלו לעשות הפרדה בין השניים ככל שניתן. שיוכלו ליהנות משגרת יומם. אנו מבינים שהורה רגוע הוא עובד רגוע ולהפך. עובד זה ממצא את הפוטנציאל שלו יותר, זוהי מתנה לכולם.

אני מאמינה שזוהי עבודה שצריכה להיעשות ברמה רחבה יותר, מוסדית, שלא לדבר ממלכתית. חשוב שניתן להורים עובדים מענה, אפילו ברמה החד פעמית באופן פרטני כדי להתבונן על סיטואציות דרך משקפיים אחרים מאלה דרכם מסתכל בדרך כלל. כמי שעולמה הקודם היה אופטומטריה, ככה חשוב לי לתת משקפיים חדשים לראות סיטואציות באופן אחר, חדש. לפתור קונפליקטים כדי להיות אדם שמח ומועיל יותר.

Eye Examination Glasses On Snellen Chart

וכאן אתה, ששי, נכנס לחלום הזה שלי. אני רואה אותנו מאפשרים לאנשים לשבת ברמה הפרטנית, לקבל מענה לצורך שלהם הן בנושאים אישיים והן בדילמות בעבודה. כמי שהערך העליון שלי ו"האני מאמין" של ההסתדרות הלאומית נפגשים, דברים טובים קורים.

אני מסתכלת על הליווי שאנו נותנים ליו"ר ועדי עובדים, האחראים על ריווחת העובדים שבחרו בהם. מתכוננים לפגישות מול ההנהלה. יושבים איתם ומקדישים זמן לזיהוי ברור של כל הנחות היסוד, זהו בדרך כלל החלק המאתגר ביותר, שכן אלו כל כך מקובעות בתפיסת העולם שלנו שקשה לנו לראותן.
בעזרת הכישרון המבורך, אנו מעמידים הנחות יסוד אלה למבחן ומוצאים פתרונות יצירתיים לבעיות שנראה שהן בלתי פתירות. בוחנים את גבולות ההגיוני והאפשרי.
כן.

בטח שאנו שם בשביל נשים המלהטטות בין קריירה למשפחה. עוזרים לנטרל רגשות אשם מול הילדים, הבית, העבודה, מול עצמן. מקיימים סדנאות למניעת שחיקה, חוסן, עמידה מול הטרדות מיניות ואחרות, שפת גוף ותקשורת מילולית, חשיבה חיובית, ניהול יעיל של הזמן וכיצד מעזות להיכנס למכרזים, לקחת תפקיד ולעשות הכי טוב שרק יודעות.

וברור שלא שוכחים את פער הבין דורי בין דור הX, דור הY ודור הZ המקום העבודה. כיצד חיים בכפיפה אחת בפערים דוריים ובפערים תרבותיים בכבוד ובשיתוף פעולה נפלא.

לפעמים כל מה שצריך, כדי לקדם חלום נפלא כזה של עבודה בשיתוף פעולה למען האחר, זה אדם אחד שיאמין בך וישאל "עם מי הכי היית רוצה לעבוד". אתך, ששי. כמובן.
אז אנא עזור לי לתקן את שלא עשיתי, להיפגש אתך. ויפה לי שעה אחת קודם.
תודה רבה מראש,
אורית יוסף
054-5993200