כמה פעמים שאלו אותך האם הגרוטאה הזו שלך?!

כמה פעמים הביטו ברכב שלך וגיחכו? כמה שאלו אותך מתי אתה מתכוון להחליף אותו?רכב ישן
ואת… בכלל לא בטוח שמישהו ירצה לקנות את ערימת הברזל הישנה הזאת…
עולם הרכב מתחדש ומשתנה ללא הרף ולכן רכבים ישנים מאבדים די מהר את ערכם ונוצרים מצבים שאנשים מחזיקים רכבים כל כך ישנים עד כדי כך שאין יותר מידי מה לעשות איתם. ערכם ירד באופן דרסטי, קשה להשיג חלקי חילוף ומנגד ישנם הוצאות שוטפות של תחזוקה שהופכים את המצב ללא ממש כלכלי עבור בעל הרכב..

אז יש לנו חדשות טובות בשבילך, יש באפשרותך להיפטר מהרכב הישן בקלות ואפילו לקבל עליו תשלום במזומן. מדבר אלייך? המשך לקרוא…

הכירו את המושג מגרש לפירוק רכבים

מגרשים לפירוק עובדים בצורה מאוד פשוטה, ממש כשמם כך אופי פעילותם. הם קונים רכבים לפירוק חלקים ומחזור הברזל שנותר. את החלקים התקינים מוכרים בשנייה בעוד שאת חלקי הברזל ושילדת הרכב מעבירים לתהליך גריטה ומחזור מחדש של הברזל. לכן, זוהי כתובת רלוונטית עבור אלו שרוצים להיפטר מהרכב הישן ולא ממש יודעים איך, מגרשים לפירוק יסכימו לרכוש את רכבך ואפילו לשלם במזומן מאחר ויהיה להם קל יותר להפיק מהרכב ערך הן במכירת חלק מחלקיו והן ממכירת הברזל ממנו מיוצרים חלקי הרכב השונים.

להיפטר מהגרוטאה ולשרת את הסביבה

אם נבחן את הסיטוצאיה באופן טיפה יותר נרחב ולא נעסוק לרגע בכסף וברכוש ניתן להבין שמעבר למכירת הרכב מדובר בהחלטה ירוקה שהופכת את הסביבה למקום טוב יותר. רכבים ישנים מזהמים את הסביבה (באופן משמעותי ביחס לרכבים חדשים) ובמקרים רבים פשוט זרוקים בסמוך לבית או בתוך גינה ולא ממש משרתים אף אחד. במקרים כאלו די ברור כי עדיף לעשות בהם שימוש יעיל יותר כגון מחזורם וייצור מוצרים חדשים שאשר ישרתו מחדש את הציבור….

לטיפים נוספים בנושא רכבים לחצו >>