כמה עולים שירותי אחסנה בחיפה

בחורה עם מחשב נייד

שירותי אחסנה יכולים להיות טובים לכל המגזרים, אך כמה הם בכלל עולים? האם יש שוני בין המחיר שעסקים מקבלים לבין לקוחות פרטיים? מה משפיע על המחיר וכיצד אפשר להוזיל אותו? הנה כל הפרטים החשובים.

מה שטח האחסון הדרוש?

המחיר תלוי במספר רב של פרמטרים אך בראש ובראשונה בשטח האחסון. מן הסתם שככל ששטח האחסון שתצטרכו יהיה גדול יותר כך תשלמו יותר אך הבשורה הטובה היא שיש סיכוי טוב יותר שיעשו לכם מחיר.
ככל שהלקוח יהיה גדול יותר החברה שמעניקה שירותי אחסנה תילחם עליו יותר ולכן היא תציע שירות אטרקטיבי. כמו כן זה דורש מהחברה פחות התעסקות כשהיא מכסה שטח אחסון גדול יותר כך ששני הצדדים מרוויחים.
אמנם ההנחה שיעשו לכם לא תמיד תהיה כל כך גדולה אך בכל זאת זה נותן הרגשה טובה ובטווח הארוך יכול לחסוך לכם עלויות רבות.

שירותי אחסנה

איזה סוג אחסון ולכמה זמן?

די ברור ששירותי אחסנה יהיו זולים יותר כאשר מדובר במחסן אחד גדול שמיועד רק לכם או חלק יחסי ממחסן, שכמובן יהיה ביחס שונה בעבור כל מטר אחסון. עם זאת יש עוד פרמטרים שלא תמיד יהיו ברורים כל כך בהשפעה שלהם על האחסון, ולא רק שהם לא ידועים מצד הלקוחות, הם גם משתנים מאוד מבחינת חברות האחסון בעצמם. יש שירותי אחסון שהמחיר יהיה שונה לאחסון במכולה, אחסון במחסן רגיל או אחסון על מדפים. כמו כן, יש חברות שיציעו מחיר נוח יותר אם אתם בוחרים לאחסן לטווח זמן ארוך יותר וכן הלאה.

בצעו סקר שוק ותדעו בדיוק

מבין כל הפרמטרים שמשפיעים על המחיר, יש אחד שמשפיע יותר מכולם והוא החברה עצמה. יש חברות אחסון שיציעו מחירים גבוהים יותר כי השירות שלהן מעט שונה ויש חברות אחסון זולות מאוד, אולי בגלל איכות האחסון. אלו דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון, אם המחיר נמוך כנראה שיש לכך סיבה. בכל מקרה את שירותי האחסון, בעיקר לטווח הארוך מוטב לבחור רק בעיניים ולא דרך הטלפון. המחיר גמיש מאוד ותלוי בסוג הפריטים שמאוחסנים ובמערכות שיש במקום ולשם המחשה, לחודש אחד המחיר יכול לנוע בין 50 ועד אלפי שקלים.