כמה סיבות לאירוח חלבי

בחורה עם מחשב נייד

למה כדאי לי לבחור באירוח חלבי

בעבר אנשים אשר מארגנים אירועים היו מקובעים על תפריט בשרי, אירועים בהם לא הוגש בשר נחשבו לעלבון עבור האורחים. אבל אתם יודעים איך זה… העולם מסתובב וטרנדים באים והולכים, מה שהייה 'OUT' אתמול הוא ה 'IN' של היום. אירוח חלבי שפעם נחשב לאירוח נחות ולא בא בחשבון הפך להיות נפוץ ומקובל.היום הוא טרנד פופולארי ומקובל בכל סוג של אירוע.

אולי זה נובע מתוך מודעות בריאותית, אולי מפתיחות יותר גדולה של הציבור הישראלי לדברים חדשים ואולי כחלק מכל התפתחות ענף הקולינריה בישראל והפיוז'ן שיש כאן.

ישראל בורכה במגוון עדות ומנהגים שלשמחתנו הרבה הביאו איתם גם מגוון מתכונים ותרמו להתפתחות הקולינארית בישראל. כל עדה הביאה איתה את המצרכים שלה והמתכונים שלה וכך נוצר כאן כור היתוך של טעמים – עירק עם יון, מרוקו עם הבלקן. מסיבות אלו האירוח החלבי הוא עשיר מאוד בטעמים ובסגנונות שונים. מכאן גם נוסע שהאירוח החלבי אהוב על כולם.

ישנם רבים ההולכים אחרי טרנדים בריאותיים ונמנעים מאכילת בשר. במקרים רבים הם מקופחים באירועים ומוצאים את עצמם שובעים מלחם ותוספות. אירוח חלבי אינו מקפח את הצמחונים, רוב המנות מתאימות גם עבורם – באירוח צמחוני כולם נהנים.

מתי כדאי לבחור בתפריט חלבי

תפריט חלבי מקובל מאוד באירועים המתקיימים בבוקר או בשעות הצהריים המוקדמות אך למעשה הוא מתאים לכל שעה ביממה ויש לנו לקוחות אשר הזמינו אירוח חלבי גם בערב. באירוח חלבי האורחים שלכם ייהנו יותר, הם לא יסבלו מתחושת הכבדות המלווה אכילת בשר ואף ייהנו ממזון בריא יותר. באירועים מסוג זה ניתן לבחור במגשי אירוח חלבי, כך יהיה הרבה יותר קל למי שמארח לתת מענה איכותי של מגשים מסידרים ואוכל טרי מוכן מראש לכבוד האורחים.

אנו בכריך טרי מציעים מגוון של מנות אירוח חלבי, החל ממגשי אירוח חלביים ועד לכריכים חלביים עם גבינות וירקות. המנות שלנו מתאימות לכל סוג של אירוע ואפילו בתור סתם כיבוד לישיבות במשרד. לצוות של כריך טרי ניסיון רב, מזה כ 15 שנים אנו מספקים פתרונות של אירוח חלבי למגוון אירועים ברחבי הארץ, ללקוחות פרטיים וחברות. אם אתם מחפשים שירותי קייטרינג ואירוח חלבי הצוות שלנו ישמח לעזור לכם ולהתאים עבורכם תפריט חלבי נהדר.

אנו מציעים מגוון של מגשי אירוח עם מאפים חלביים, מתוקים ומלוחים, שכולם אוהבים. כריכים עם מסחר גבינות וירקות ומגשים עם מבחר של דגים. גם אם הזמנתם מאיתנו בעבר, תדעו שאנו תמיד מחדשים את התפריט ומחפשים במה עוד נוכל להפתיע את לקוחותינו הנאמנים.

האירוח החלבי של כריך טרי כולל גם את אספקת הציוד הנלווה עד למקום האירוע, זה כולל כלים חד פעמים, מוצרי קפה ותה ואף סלטים ומגשי עוגיות ועוד פינוקים עבור הלקוחות שלנו. את האירוח החלבי של כריך טרי ניתן לסכם בשתי מילים – פשוט תענוג.

rimons
יריב, מנהל את חברת רימון סנדוויץ, מומחה בפתרונות אירוח, לכאן אביא טיפים המלצות והמון מידע חיוני לכל מי שמעוניין לשדרג את האירוח שלו בביתו וגם איך לעשות זאת לבד