כמה משלמים הפריזאים האיטלקים והספרדים על עדשות המגע ומשקפי הראייה שלהם ? לא כמותכם

בחורה עם מחשב נייד
עדשות מגע

עדשות מגע אופטיות

בשנים קודמות בכל קפיצה שלי או של חבריי לפריס ברצלונה ורומא פינקתי את עצמי באריזות עדשות מגע.. משקפי ראייה חדשות וזוג משקפי שמש שווים.

ואם אתם מתפלאים כנראה שהתרגלתם למחירים הגבוהים –  אך האמת היא שבפריס, איטליה ספרד ולונדון  מחירי האופטיקה נמוכים בהרבה ,  כמה הרבה ?  הרבה מאוד !

לדוגמא – עדשות מגע אייכותיות שהזמנתי לאחרונה מחו"ל, עלו כחמישית או רבע מחיר מהמחיר המצויין בארץ.. ללא עלויות משלוח . לא מסין.

החודש – למרות סגירת השמים הסגר ואי היכלת לקפוץ לחו"ל – פינקתי את עצמי גם בעדשות אופטיות וכבונוס גם בעדשות  צבעוניות והן משגעות ממש שאני מתכוונת להתפנק גם במשקפי ראייה ושמש חדשים.

כל מי שמשתמש בעדשות מגע יומיות או חודשיות יודע שבסיכומו של דבר מדובר במנוי חדשי כובל, שבסיכום שנתי מצטבר למאות שקלים וזה עוד לפני המוצרים הנלווים כמו תמיסות ועוד.

עדשות מגע צבעוניות

כדי לבדוק אילו עדשות מתאימות לי ביותר הזמנתי 4 אריזות שונות , ההזמנה הגיע בדואר רשום תוך 25 יום, קחו בחשבון שיתכנו עיכובים  על כן הצטיידו בסבלנות בהתאם  אך ברגע שתתרגלו .. תתמכרו

העדשות כל כך דקיקות וכלל אינן מורגשות, גם אחרי יום ארוך לא הייתה תחושת כבדות או עייפות של העיניים, וגם לא חשתי באדמומיות ו/או עיניים דומעות.

שימו לב, יש לוודא את מידות העדשות המדויקות,   מידת רוחב וכו'

 הקישור להזמנה ישירה 

קוד הנחה WELCOME3OVER50

משלוח חינם מעל 60  יורו

אתם לגמרי מוזמנים להתייעץ ולכתוב לי אם ישנן שאלות

דנה

אם תרצו לגלות את כל המקומות השווים בהם אני מוצאת  את הדברים המשובחים שלי – הלא ביוקר -כמו שאומרים, אתם יכולים להצטרף גם לקבוצה שלי –

– Clean fresh green life 

Dana Bar Teva
הבחירות מה אנחנו , אצלנו בבית, נאכל, נרקח ונשתמש - הם החלומות האמיתיים שלי על הטבע - אדמה ים שמים בעיקר היום