כמה זמן נמשכת הובלת דירה?

הובלות בחיפה

תקופת מעבר דירה היא לא תקופה פשוטה גם לאלו שחושבים שהלוגיסטיקה נמצאת בנפשם. כשמעבירים את כל הבית יש צורך לפנות לכך מספיק זמן כדי להכין את כל הדברים ולסדר אותם לאחר מכן אך כמה זמן נמשך המעבר עצמו?

הובלות בחיפה

היום הגדול הגיע – כמה זמן הוא ייקח?

אין ספק שהרגע שבו רכשתם את הדירה מתחיל איזה שהוא מירוץ אחורה בזמן עד שסוף סוף תיכנסו אליה. יכול להיות שזה ייקח בערך חודש ויכול להיות שתרכשו דירה שטרם קיימת ותאכלסו אותה רק אחרי כמה שנים, אך בכל מקרה זה יום מרגש וצריך לתכנן אותו היטב. חשוב לדבר עם חברת הובלות בחיפה שתעזור לכם בהובלה מקצועית ובטוחה אך כמה זמן ייקח כל היום הזה? האם יהיה אפשר לעבוד תוך כדי והאם זה תלוי בכם או בחברה? מעבר דירה לוקח בערך חצי יום אך יכול להימשך גם כמה שעות ספורות או יום מלא ולכך יש מספר משתנים שמשפיעים על משך הזמן.

כמה שעות נמשכת הובלת הדירה?

  • אם תשאלו חברת הובלות בחיפה כמה זמן ייקח מעבר הדירה הם יענו לכם שאין זמן מוקצב. הדירה תעבור עד שהיא תעבור במלואה וזה כולל כל הפריטים ובעיקר משתנה לפי הצורך שלכם. רק אחרי שהם יראו את כל הציוד ויבינו מאיפה אתם עוברים לאן אתם עוברים, היא תבין איזו הערכת זמן לתת לכם.
  • במידה ויש צוות מובילים גדול שכולל הרבה סבלים שנכנסים לתמונה ועוזרים בסחיבת הציוד ולא רק אחד או שניים, יש סיכוי שהמעבר יהיה מהיר משחשבתם. לעומת זאת, אם ציפיתם לסבלים רבים ותגלו שיש רק שניים מהם הציפייה שלכם אמורה להיעלם כי זה יהיה ארוך יותר.

הקומות והפריטים משפיעים

אם יש קומות מרובות בבית אליו אתם נכנסים לא רק שיום המעבר יהיה ארוך יותר הוא גם יהיה יקר יותר. לעומת זאת, חברת הובלות בחיפה שיש לה מנוף תקצר משמעותית את הזמנים. כמו כן, תמיד יש הובלות שיכולות להיעשות באופן פרטני כך למשל הובלה של פריט אומנות גדול, הובלה של פסנתר או ויטרינה שברירית. אלו ייקחו זמן רב יותר וייתכן שיובלו בנפרד.