כמה זמן אחרי הלידה נהוג להעניק מתנה?

בחורה עם מחשב נייד

מצד אחד אתם לא יכולים להחזיק בבטן את ההתרגשות, אך מצד שני אתם רוצים לתת לאם זמן התאוששות רגע אחרי הלידה. הרגע שבו נולד התינוק וחיים חדשים באים לעולם הוא רגע מרגש, שרבים רוצים לקחת בו חלק ולעטוף את ההורים הטריים באהבה גדולה. גם אתם רוצים להעניק מתנה ליולדת ותוהים מה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת? כל המידע הנחוץ לפניכם.

מתנה ליולדת
מתנה ליולדת

יש אירוע באופק? תוכלו לחכות עד אז

במרבית המקרים עוד טרם הלידה תוכלו לדעת האם ההורים עומדים לחגוג אירוע ברית או בריתה. לרוב, כשמדובר על ילד ראשון, חוגגים בכל מקרה את אירוע הלידה. כשזה כבר ילד שני? ישנם ההורים שחוגגים ובגדול, לצד ההורים שבוחרים לחגוג בחגיגה צנועה ואינטימית. בכל מקרה, החברה הטובה או קרובת המשפחה תיידע אתכם. אם אתם יודעים כי יש אירוע באופק, תוכלו לחכות כמה ימים אחרי הלידה ולהעניק מתנות ליולדת במעמד האירוע.

מחמים את לבה של היולדת בבית היולדות

בעוד קולגות לעבודה, שכנים ומכרים קצת יותר רחוקים ממתינים כמה ימים להתאוששות היולדת, המשפחה הקרובה והחברים טובים לא מצליחים להחזיק את ההתרגשות ומגיעים עם מתנה חגיגית כבר אל בית היולדות. ביקור בבית היולדות הוא ביקור חשוב שמחמם את לבה של האם, אך כן חשוב לזכור כי לידה לא תמיד קלה, ולכן חשוב לתאם מראש את הגעתכם. תוכלו להגיע לבקרה ולהעניק לה תשומת לב בדמות חבילת מתנות ליולדת. חבילה שכזו גם תסייע לה רבות עם גידול התינוק וגם תהפוך את חדר היולדות לחגיגי במיוחד.

התרגשות בלב ומתנה ביד בביקור בביתה

אז אחרי שהיולדת תשתחרר אל ביתה וביחד עם בן זוגה תתחיל לחשוב על הפקת אירוע הברית או הבריתה, אילו מזכרות לאירועים לשלב בברית או בבריתה וגם לבנות רשימת מוזמנים, אתם תוכלו להגיע אל ביקור בית מפתיע ומרגש. אחרי שהיולדות משתחררות לביתן הן מרגישות כבר הרבה יותר טוב, הן הרבה יותר רגועות ובעיקר מוצפות מנחת. גם ביקור בית כדאי לתאם וזאת על מנת להתחשב בסיטואציה החדשה הכוללת בין היתר גם לילות ללא שינה. מזל טוב!