תגידי כמה שווה 1 + 1?

כך במשפט אחד לפני שהצגתי את הקונספט התיכנוני, הבהיר לי המנכ"ל עמו נפגשתי שעל פיו יישק דבר

20190520_195131_0000

 

תגידי את יודעת כמה שווה  1 + 1 שאל אותי המנכ"ל ואני בתמימותי עוד עניתי  שככל שידוע לי עד היום 1+1=2. הוא הביט בי וחייך 1 + 1 = אני  מחליט- כאן.

כך נפתחה הפגישה שלי עם מנכ"ל רשת אסתטיקה ויופי גדולה בארץ, כך במשפט אחד לפני שהצגתי את הקונספט התיכנוני, הבהיר לי שעל פיו יישק דבר. ההריון שלנו נמשך 9 חודשים מרתקים, במהלכם  למדתי המון על סבלנות ודבקות במטרה.

הלידה הסתימה בסיפוק גדול וללוותה בשכפול והתאמה של העיצוב החדש  ל 40 סניפים בארץ ו 4 בארה"ב. השינוי לא קרה ברגע אבל לי הסבלנות  ו"העקשנות העדינה "- נקרא לה, כדי להוביל לשם.

במקום לפרק את התקרה האקוסטית הבאתי לאחת הפגישות יצירת פרספקט שלי – תמונת פופ ארט שיצרתי .סיפרתי לו  על לקוחות שבוהות בזמן הטיפול בתקרה משרדית משעממת, והצעתי לכסות את גופי התאורה ביצירות פופ ארט שלי- לא אשכח את החיוך שלו , הוא הבין ש- 1+1= 3.

 

2000_5a3be47c2f752אני כאן כי אני רוצה לעזור ,אני יודעת לעזור ,ואני מאמינה שעיצוב משנה את החיים ואת טיבם של העסקים .אשת הייטיק שתגלגלה לחיים מעבר לים נחשפה לעולמות של אדריכלות אמנות ועיצוב וחזרה לכאן כדי לעשות שינוי .

וכן לא פעם אני נתקלת באותם בעלי עסקים שמחפשים שינוי ופונים אלי בבקשה  לשינוי קוסמטי ,לשדרוג מהיר וכמה שפחות מכאיב .

אבל  השינוי לא יכול להיות רק קוסמטי – התוצאה היא חיצונית אבל חייבת להתחיל במסע פנימי –  מי קהל היעד ? מי הם הלקוחות היום ? מה הם חווים מחיפוש חנייה ,עליייה במדרגות וכשנפתחת הדלת ולמה הם חשופים במהלך השהות שלהם במקום .

העובדים מרוצים ?כיף להם להגיע ולתת שרות ?  איפה הם אוכלים? איפה הם מתחברים ? מה הם לובשים? מה המסר שהם קולטים?

האם קיימות שתיות טובות – ריצוף, מיזוג ,אינסטלציה  תקרה, חשמל ותאורה  .

האם קיימים נכסים גרפיים ?  לוגו  ,יח"צ , אני אמונה על פיתוח השפה הגראפית ואם מאפשרים לי גם לנהלי העבודה והטפסים  .

החוויה חייבת להיות טוטאלית – ולכן סדר וארגון ,ניקיון וריח הם חלק בלתי נפרד מהמשוואה.

המטרה היא להיות שם לצידכם להצליח יחד אתכם לחזק את המותג לפתח חלל חוויתי ,שישאיר את הלקוחות ויכניס חדשים ,ינתב אותם לחוויית קניה מהנה ורווחית עבור העסק .

 

 

 

חושבים לפתוח עסק חדש? העסק התפתח וצבר מוניטין והגיע הזמן להתרחב ?רוצים לזמן לקוחות גדולים יותר ? לשדר לעולם ולספר כמה אתם מקצועיים? אני מזמינה אתכם לפגישה אצלי  בסטודיו בהרצליה  .

oio

שותפה מלווה עסקים לשינוי

גלית דיין רביב

צילום : שי אפגין

www.design2be.co.il