כל פיה צריכה פו בכנפיים

להבין מי את, להאמין ולעוף

רוית שטרן גינת
לוגו גְּדוּלָּה
הלוגו של גְּדוּלָּה – גם לה יש כנפיים. עיצוב לוגו – עינת איני

 

שנתיים וקצת חלפו מאז הפוסט ההוא בפייסבוק שהעיר אותי. אני אפילו לא זוכרת מה היה כתוב בו, ואיזו תמונה לוותה אליו, אבל רגע אחרי שקראתי אותו שלחתי הודעה לכותבת שלו – אביטל בואנו – מנטורית לעסקים.

עד אותו רגע, הייתי בטוחה שאני מגשימה את עצמי: הייתי חלק מצוות הכשרת דולות, הרמתי קורסי הכשרה נוספים לנשות מקצוע ועבדתי במשרה מלאה בשיווק של כל זה – בנוסף כמובן לליווי לידות כדולה  והדרכת מפגשי הכנה ללידה. אבל הפוסט ההוא העיר בי משהו שרק חיכה לקצת תשומת לב.

התהליך האימוני שעברתי עם אביטל על מנת לבנות את העסק שלי היה קשה ומאתגר. בחיי שאין לי מושג איך היא לא זרקה אותי מכל המדרגות בכל פעם שפרצתי לה בבכי בקליניקה. אבל היא היתה נחושה – היא כבר ראתה את גְּדוּלָּה בעיני רוחה, וגרמה גם לי להבין מי אני, מהן העוצמות שטמונות בי וכמה דרך עוד יש לי לעשות.

עולם המושגים שלי מושפע ללא ספק ממה שעשיתי רוב חיי. אני מדברת רק בשפת הלידות – גם כשאני בכלל מתייחסת לחוויות עסקיות ושיווקיות. אביטל, ללא ספק היתה הדולה שלי ללידת העסק שלי, ללידת המותג שלי וללידת הבטחון העצמי שלי, החזון שלי והאמונה שאני יכולה לשנות. אביטל היתה רוח הסערה שגרמה לי לעוף – בדיוק בזמן ובמקום הנכון.

 

רוית שטרן גינת

 

היום אני יודעת, שגם אני ה"פו" הזה – בין אם חזק יותר או פחות – עבור כל אשה שבוחרת ללכת לצידי. זו יכולה להיות אישה שבוחרת בי להיות הדולה שלה, זו יכולה להיות אישה שפונה אלי לייעוץ והתאמת דולה, זו יכולה להיות אשה שבאה ללמוד ממני איך להיות דולה או איך לקדם את עצמה ואת העסק שלה וזו יכולה להיות אשה שבאה אלי לליווי פרטני.
לכל אשה כזו יש את הפוטנציאל להפוך גם היא לפיה, לכזו שיולדת קסם, לכזו שתעביר הלאה את הטוב. היא רק זקוקה למשב אוויר, שיזכיר לה שיש לה כנפיים, שילמד אותה לעוף…

 

רוית שטרן גינת דולה
רוית שטרן גינת ויולדת בחיק הטבע. צילום – יעל שמר

 

שנתיים אחרי, זהו פוסט תודה: לאביטל , לצוות של דיגיטליות בעסקים ולנשים רבות אחרות שלאורך הדרך עשו לי פו בכנפיים.
זהו פוסט מלא באמונה שבכוחה של התמיכה לייצר אדוות של טוב שישנו את העולם.

אני מזמינה אותך להכיר אותי עוד קצת.
לעקוב אחרי הבלוג שלי, להכיר את האתר מלא התוכן של גְּדוּלָּה וגם את הדף העסקי בפייסבוק.
יאללה, בואי לעוף!

רוית שטרן גינת
אני בת הזוג של יואב, אמא לשלוש נערות, דולה - תומכת לידה ומדריכת הכנה ללידה כבר מעל 15 שנים, יזמית ומנכ"לית " גְּדוּלָּה" ובעלת חזון - לשפר את חוויית ההריון והלידה של נשים ומשפחות ולקדם את תחומי התמיכה בנשים ובמשפחה. הכנסו גם לאפליקציה שלי "מחשבון הריון - גדולה אונליין".