כל מה שרציתם לדעת על ירידה במשקל

בחורה עם מחשב נייד
דיאטה מהירה וקלה
דיאטה מהירה וקלה

ירידה במשקל מעסיקה רבים מאתנו וניתן להעז ולומר, את כולנו, גם האדם הרזה ביותר חושב לעיתים על ירידה או עלייה במשקל, וכך למעשה, הדיאטות השונות והמשונות ממלאות את חיינו באופן תדיר ונותנות הצדקה וחופש פעולה מיידי לכל מפתחי השיטות המהירות לירידה מדהימה במשקל תוך "שנייה וחצי", אבל האם הדיאטה היא הפתרון הטוב ביותר לירידה במשקל, והאם הירידה במשקל היא התוצאה אחריה אנו מחפשים.
הדיאטות השונות שממלאות את עולמנו , ישנן כאלה אשר תורמות וישנן כאלה שלא, אבל האם ישנה דיאטה מושלמת שניתן להגיע אליה אחרי כל הדיאטות שעברנו והאם יש בנמצא דיאטה אחת מושלמת המתאימה לכל אחד?

מהו טווח הגילאים הממוצע הרצוי להתחלת הדיאטה?

דיאטה של ממש ניתן להתחיל לאחר גיל22- 20 כאשר הגוף הגיע לבגרותו הסופית, לפני כן אסור בתכלית האיסור לבצע כל דיאטה מכל סוג שהיא כתוצאה מהשינויים הרבים אשר עוברים על הגוף. תהליכי דיאטה בגיל ההתבגרות אסורים כתוצאה מהשינויים הפיזיים שעובר הגוף ויוצר שינויים גם במבנה עצמו ולכן, כדאי לסגל אורח חיים בריא בבית ללא כל קשר לדיאטות ושיטות דיאטה שונות המותאמות יותר לגוף המצוי בסוף תהליך ההתבגרות שלו, ירידה במשקל אין בה כל פסול, הבעיה מתעוררת, כאשר הילד מעוניין לקבל הכל באופן מהיר, כלומר דיטה מהירה, איכותית ובריאה, מצב שלפחות בגילאים הללו לא קיים ואינו מציאותי.

האם קיימת דיאטה בריאה לילדים ונוער?

אבל מה קורה כאשר הנער או הילד שמן מאוד עד לכדי מצב של משקל עודף. מצב זה הוא מצב שיכול להשפיע לטווח הארוך והקצר על איכות החיים, הבטחון העצמי והבריאות של הילד. ועדיין, המושג "דיאטה" עדיין אינו נכלל בתוך הלקסיקון שלנו כאשר אנחנו מדברים על ילדים או נערים צעירים, רצוי להתייעץ עם תזונאי ולהעביר את כל המשפחה לתהליך של תזונה בריאותית ומבוקרת יותר ובראש ובראשונה להוציא את כל המתוקים, השתייה המתוקה ואפילו "המיצים הטבעיים" מהבית, מהיום, מים, פירות וירקות ומזונות באחוזי שומן נמוכים אשר לא עולים על 5%, בכל הקשור לתחומי ירידה במשקל בגילאים הצעירים, האחריות היא על ההורים בלבד.
להגיד לילד שהוא חייב לרזות ולהמשיך לקנות מזון שמן הסתם לא יעזור לתהליך פוגם באמינות ובהתייחסות של הילד אל הדברים שלכם, כאשר אתם אומרים משהו אחד אך מצד שני משדרים את ההפך הגמור, שום דיאטה לא תוכל לעזור לילד, אפילו לא דיאטה מהירה, איכותית ובריאה כלל שתהיה.

כיצד ייתכן ש 90% מהאוכלוסייה שואפים לרדת במשקל?

דיאטה באה לידי ביטוי כאחד המוצרים היותר מבוקשים בשוק הצרכנות. כולנו רוצים ושואפים ליותר, מעוניינים להיות מוצלחים ונאים יותר. ירידה במשקל גורמת לנו לאותה תחושה של הצלחה כתוצאה מקושי הרב להגיע לתוצאות המיוחלות. הירידה במשקל לא דיי בה על מנת להשיג תוצאות של דיאטה מהירה וקלה אלא הדרך אותה תידרשו לעבור אחרי אותן תוצאות ואחרי אותה הירידה במשקל. חשבו על הדיאטה כעל מסע אל הבריאות שלכם ולא מסע עינויים, שלבו בדיאטה מזונות מהנים ומעניינים וחשפו מתכונים ורעיונות לבישול בריא – דיאטה לא חייבת ולא צריכה להיות משעממת.

היתרונות והחסרונות של דיאטה מהירה – תופעת "השיטות הקלות"

דיאטות מהירות כמו כל דבר אחר בחיים באות מהר והולכות מהר. חשוב מאוד לבדוק האם שיטת ירידה במשקל או אותה טכניקה של דיאטה מהירה איכותית ובריאה תביא לירידה שמירה על המשקל או ירידה לצורך עלייה… קיימות דיאטות מהירות אשר מבוססות על בקרת משקל ותהליכים אשר מחזירים את הויטמינים לגוף לאחר שאלה ירדו מהתפריט היומי לטובת קבלת התוצאות המהירות. כך שלפני שאתם מכניסים את עצמכם לעוד תהליך של ירידה במשקל וודאו כי אכן מדובר בתהליך שתוכלו לעמוד ולהתחייב אליו.