כל מה שרציתם לדעת על דיאטה.

בחורה עם מחשב נייד

כל מה שרציתם לדעת על דיאטה.

גם אתם סובלים מעודף משקל, עודף שומן? מעל מחצית מהאוכלוסייה הישראלית סובלת ממבנה גוף רחב, לא תמיד תזונה נכונה ופעילות כושר מספיקים.

המסת שומן בקור – המודעות למשקל בריא ולתזונה בריאה הולכת ועולה עם השנים, בעבר היה מקובל שהאנשים המכובדים בעלי המעמד הגבוה נראו רחבים והיו בעלי משקל גבוה, בעבר המראה הרחב היה נחשב לפופולארי, אולם כיום, עם התפתחות המדע הרפואי והפיזיולוגי, אנו יודעים שעודף משקל, לא רק שאינו אסטטי, הוא גם לא בריא כלל, עודף משקל עלול לגרום לעלייה בכולסטרול, בלחץ הדם ועוד. כל אלו עוד לפני ששמנו לב לעובדה שאנשים שסובלים מעודף משקל, אינם סובלים אף פעם מעודף ביטחון עצמי, להפך, המראה הזה גורם להם להרגיש לא בנוח עם ההופעה שלהם וחבל, מבחינה רגשית חשוב שכל אחד יהיה שלם עם ההופעה שלו ויאהב את המראה שלו, שינוי במראה הכללי יכול לגרום לשינוי עוצמתי במיוחד בכל מהלך החיים, חבל להמשיך לסבול מעודף משקל.

המסת שומן – אם גם לכם הדיאטה לא עוזרת מספיק, כדאי שתחשבו על אלטרנטיבה.

הקפאת שומן – כל מי שמתחיל במשטר של דיאטה מתנזר ממתוק, מפסיק לאכול מאכלים שומניים וחוסך בפחמימות, אחר כך הוא הולך לחדר כושר או יוצא לריצות בחוץ. חיים כאלו יכולים להיות מאד נעימים ובריאים, אולם, לא תמיד כדי להסיר מעלינו שכבות שומן מספיקה צורת חיים כזו, שכבות שומן קשה מאד להסיר, גם בעזרת כושר לא תמיד השומן נעלם, זו הסיבה לכך שטיפולים רבים מאד להמסת שומן התפתחו במהלך השנים, כדי להקל על אלו הסובלים מעודפי שומן, המציאו דרכים שונות להמסת שומן.

אימפקט – לא רק אנשים בעלי מבנה גוף רחב או אנשים בעלי עודף משקל סובלים מעודפי שומן, גם אנשים בעלי מבנה גוף ממוצע עלולים למצוא את עצמם סובלים מעודפי שומן באזורים שונים של הגוף. לעתים דיאטה כזו או אחרת משאירה אחריה עודפי שומן במקומות שונים שיוצרים מבנה גוף לא פרופורציונאלי.

טיפולים שונים להמסת שומן יעזרו לכם לחטב את הגוף ולהיראות כמו שתמיד חלמתם, חבל להמשיך לסבול.