כל מה שקרה שם באמת/ ברין גרינווד

האם סיפור אהבה בין ילדה לגבר אפשרי? האם זה נחשב לניצול גם אם אהבתם טהורה? מוזמנים להיכנס ולקרוא, וכמובן להגיב בתגובות.

בל מה שקרה שם באמת

וייבי בת השמונה, היא לא ילדה רגילה. כשמציאות החיים היא אבא סוחר סמים ואמא נרקומנית שלא נמצאת במצב של שפיות, וייבי הופכת להיות ילדה מוזרה. היא למדה שעדיף לה לשתוק ולא לדבר, לא לאכול אף פעם ליד אנשים, ושאסור לאף אחד לגעת בה (פחד שאמא נטעה בה מאז שהיא בת שלוש). בתוך הבית המוזנח והמלוכלך שבו היא מתגוררת עם אמה הלא מתפקדת ואחיה התינוק, היא נאלצת לדאוג לעצמה ולגדל את אחיה הקטן.
אהבתה של וייבי היה שיטוט בלילות. היא נהגה לצאת לשדות אשר מסביב לחווה. שם היא היתה צופה בקבוצות של כוכבים ומוצאת מרגוע למה שהיא לא מסוגלת לבטא.

אירוע גורלי התרחש בחייה, כאשר באחד משיטוטיה בשדות בלילה, קלן צעיר בן עשרים ואחת רואה אותה ואז מתרסק עם האופנוע שלו.
וייבי, לא נבהלת ועוזרת לו. היא מזעיקה עזרה ומצילה את חייו.

קלן התגלה כאחד מהאנשים שעובדים עם אביה. לאחר שהוא משתחרר מבית החולים, הוא מגיע לביתה וכשהוא רואה את העולם בו היא חייה, הוא דואג לה לאוכל, לנעליים, לתשלום שכר לימוד ולא פחות חשוב הוא דואג לתת לה את הביטחון והחום, שהיא מעולם לא קבלה מהוריה.
וייבי וקלן, מצליחים לראות האחד את השניה באופן שאף אחד אחר לא ראה אותם. כל אחד מהם רואה בשני דמות אהובה, שלמענה שווה להקריב הכל.
בין השניים נרקם סיפור אהבה מרגש, שבו חלומם הוא להתאחד ולהתחתן. אבל, ישנה בעיה אחת- קלן בן עשרים וארבע ווייבי רק בת שלוש עשרה.

וייבי, למרות גילה הצעיר חלמה על היום בו קלן יגע בה כאישה. קלן, שחשק בה גם כן, היה מודע לבעייתיות של הגיל ורצה לחכות. אבל דווקא ביום בו הוריה של וייבי נרצחו בחווה ובאו לחפשה אצל קלן במוסך, בו עבד, הוא ביתק את בתוליה. וכך מצאה אותה דודתה והשוטרים…

כלי הרצח, נמצא במוסך ורק וייבי יכולה להיות האליבי של קלן…
והיא אכן מספרת לחוקרים, שהיא וקלן בילו את הזמן הזה יחדיו ושהוא בעל אותה.
קלן נשלח לעשר שנות מעצר על פדופילה.

בשנים שחלפו, ליבם עדיין נשאר נאמן לאהבתם ובינתיים וייבי בגרה ואף הפכה לסטודנטית באוניברסיטה. אבל, על קלן נאסר להיפגש איתה וליצור עימה כל קשר.

האם השניים יצליחו לגבור על החלטת בית המשפט? האם הם יבחרו לדבוק באהבתם בכל מחיר?

ספרה של גרינווד מעלה מחלוקת לא פשוטה. האם סיפור אהבה בין ילדה לגבר הוא אפשרי אם מניעיו טהורים? או שזו סטייה מצד הגבר ופדופיליה?

מוזמנים לקרוא את הספר ולהגיב מה דעתכם בנושא.

מאחלת לכם קריאה מהנה!

XOXO

אחת שיודעת 😉

קרין מילשטיין
סטייליסטית, מאמנת כושר ובוגרת תואר שני לתקשורת ועיתונאות. זה מה שיוצר את הבלוג על תרבות, סגנון חיים, טיולים, ביקורת ספרותית, שירה ועוד... מוזמנים לקרוא, להגיב ובעיקר להנות... XOXO אחת שיודעת ;-)