כל ירידה בשוקי המניות הזדמנות קניה, נקודה. הנה סקירה קצרה על מניות בחו"ל

בחורה עם מחשב נייד

כל הזמן מפחידים אותנו, הנבחרים המקושרים העשירים והמושחתים, שדואגים שהשווקים יעלו, אבל כבר חמש שנים מבהילים אתכם יחד עם כל מיני פרופסורים ושאר גאוני הכלכלה ומה קורה? אותה קבוצה כמו תמיד, היא היחידה שחוגגת. מניות כבר עלו 200 אחוז ויותר, אבל יש כאלו שצללו, אז יש לעשות שעורי בית ולנסות. מה גם שאפשר להגן על ידי אופציות על כל השקעה. אז מי שמפחד, שידאג להגן על ההשקעה שלו, בדיוק כמו שהוא מגן על רכוש אחר, כמו בית, רכב, ועוד.

מה עדיין לקנות? אם תהייה מפולת אז בנקים כי לא יתנו להם ליפול לעולם.אז הנה לכם קצת סימבולים אבל עשו שעורי בית וזכרו אחרי כל עליה יש ירידה, אז מה?

מניות לוטו, כאלו שהן כמו לקנות לוטו…

FNMA,FMCC,QOIL,TAGG,DRAG,MJNA,DOMK,PSTI, FCEL,וזו רשימה קטנה…

אפשר לקנות אי  טי אף ETF כמו

FAS,DRN,EDC,LBJ,TNA,ERX, כולם ממונפים פי שלוש אז מה? יש סיכוי שיעלה פי שלוש אבל יכול גם לרדת אז לקנות הגנות כי כבר אנו מזמן לא בשנת 2008

מניות כבדות שצמיד כדאי

AGU,POT,MON,MOS,TNH,UAN,RNF אלו מניות הקשורות לחקלאות ודשנים… אבל אפשר להוסיף, את יצרני הציוד למיכרות, עבודות חקלאות ותשתיות כמו CAT,DE,USG,VMC,

אבל אל תאמינו לשום עצה, כי העולם של היום זה קזינו, מפחדים? קנו הגנות, מה גם שמניות דודינדים כאשר יעלו הריבית יפלו חזק.

שיהיה לכולם הרבה הצלחה.

נ.ב. מניות ישראליות? ראוי להוסיף לרשימת הלוטו את בסט פיול, אבל קנו גב-ים, מהדרין, כלכלית, מבני תעשיה, בנקים במיוחד פועלים, אבל אל תשכחו את קבוצת דלק, אבל הכי חשוב לזכור שאין שום דבר בטוח בעולם.

אתרים מקושרים:

,yahoo finance, americanbulls.com,cncb.com,globes.co.il,bloomberg.com

,,calcalist.co.il, bizportal.co.il ,wallstcheatsheet.com