כל חלום גדול מתחיל בצעד קטן

כשאני מבינה שכדי להגשים את החלום שלי אני צריכה לצאת מאזור הנוחות שלי

Brodie Vissers from Burst

הי אני שלומית ברדה, בעלת המותג ARIO ואני יוצרת תכשיטים מחיבורים של אבני חן וחרוזים מיוחדים שאני אוספת מכל העולם. את העסק שלי הקמתי לפני שנתיים ולקח לי הרבה זמן להבין שהוא כאן כדי להישאר. בתור אחת שהרבה שנים זיפזפה מעיסוק זה לאחר, העובדה שאני עדיין עושה את מה שאני עושה, היא נס  גלוי עבורי וחלום שהתגשם.

אבל מסביבי לא מפסיקים לדבר איתי על חלומות. " את צריכה חלום, חלום הוא תמרור שמראה את הדרך", "חלום הוא נקודת ציון על המפה, אם היא לא תהיה זה כנראה לא יקרה" ועוד משפטים ודימויים רבים וטובים ובאמת נכונים. בלי ציניות.מפת הדרכים – Matthew Henry from Burst

אני עדיין לומדת לחיות בתוך עבודת החלומות שלי.אבל שלא יהיה לכם ספק ,היא חלומית רק על הנייר. בפועל היא תובענית, קשה, מתישה, מעצבנת, מתסכלת, דורשת ממני אלפי כישורים שמוציאים לי את המיץ .אבל היא שווה את זה ,כי היא מאפשרת לי לעוף ולרחף וליצור מתוך חדווה ושמחה. ולא פחות חשוב, היא חושפת אותי לעולם, לא נותנת לי להשתבלל, מפקסת אותי ועושה לי סדר בין עיקר לטפל. אני יודעת ומבינה שזו העבודה שלי לכל החיים. וזה מה שעושה אותי מאושרת.

אבל אני , מה לעשות?  אני צ'ולנט של שבת ,מתבשלת לאט.

כשאת עסק של אישה אחת , מוכשרת ככל שתהיה (זו אני ,אם לא הבנתם), תמיד צריך לחפש את האיזון העדין והחמקמק בין היצירה לשיווק, בין כשרון לרכישת כלים, עבודת החלומות לבין בית וילדים.

מפת הדרכים – Matthew Henry from Burst

אני לא יודעת להגדיר בדיוק מהו החלום שלי , חלום זו מילה גדולה. התחייבות. משכנתא.  יש לי תכנית לעתיד. וכדי לממש אותה, אני צריכה להגשים חלומות קטנים. המטרה שלי, היא שתוך כמה שנים כולם יכירו את מותג התכשיטים שלי בזכות הייחוד וטביעת האצבע האופיינית לי.

איך אני מגיעה לשם?

נכון להיום העסק שלי בנוי על שתי חנויות אונליין. לתחושתי, אני צריכה לצאת מהאונליין לאופליין. וזה אומר לפגוש את הקהל שלי, לפגוש אנשים, שימששו ויראו את היצירות שלי מקרוב ולא דרך צג המחשב. שיכירו אותי. האפשרות הראשונה היא לחבור לבעלת בוטיק עם בגדים סופר מיוחדים שמייבאת אותם בעצמה, שתידלק על הסגנון שלי ותרצה שאצור עבורה קולקציית תכשיטים בלעדית שתתאים ותשלים את הפריטים המיוחדים בחנות שלה. האפשרות השנייה היא להשתתף בירידים. השתתפתי  כבר בירידים קטנים שלא פנו לקהל היעד שלי. אני מחפשת יריד גדול ומוצלח שמותאם לקהל שמעריך ואוהב איכות ועבודת יד.

אז איך אתם יכולים לעזור לי?

מכירים בעלת בוטיק שהסגנון שלי יתאים לה? תייגו אותה.  יש לכם רעיון ליריד מוצלח בשבילי, מכירה ביתית שווה? כתבו לי

והנה קישור לחנות שלי כדי שתדעו על מה אני מדברת: https://ario-shop.co.il/

תודה רבה שקראתם עד כאן, שולחת לכם חיבוק גדול ממני

שלומית