כל התשובות על יישור שיניים

בחורה עם מחשב נייד

 איך בוחרים מומחה ליישור שיניים?

 

תחום יישור השיניים והלסתות הוא תחום דינמי ומתפתח מאוד מבחינת ידע, טכנולוגיה ושיטות טיפול. כאשר מבררים על טיפול יישור שיניים, יש חשיבות גדולה לבחירה ברופא שיניים אשר עבר התמחות במוסד המוכר על ידי ההסתדרות לרפואת שיניים, או במילים אחרות: אורתודנט.

הכשרתו של אורתודנט (מעבר ללימודי רפואת שיניים) אורכת כ-3.5 שנים בהן מתמחים בשיטות מתקדמות לטיפול בגילאים שונים:

  • טיפול מונע לילדים בגיל צעיר
  • טיפולים לגילאים מתקדמים
  • יישור שיניים למבוגרים

IMG_9997_resized-021

 

האם יישור שיניים הוא רק יישור שיניים?

האורתודנט מתמקד במקרים של רווח בשיניים, צפיפות שיניים, שיניים עליונות בולטות או כל מצב אחר בו הלסת והשיניים במצב לקוי.

נהוג לחשוב כי מטופלים פונים ליישור שינים וטיפול בלסתות מסיבות אסתטיות, אך ישנן סיבות מגוונות המצריכות אבחון האורתודנט, כמו קשיי הגייה, העלולים לפגוע בביטחון העצמי, או בעיות של בריאות השיניים, החניכיים והלסתות.

 מתי מתחילים טיפול?

מומלץ לגשת לאורתודנט לאבחון וטיפול מוקדם לילדים כבר מגיל 8. טעות נפוצה בקרב הורים היא להמתין שהילד יגדל, אך בדיקה מוקדמת יכולה למנוע טיפולים מורכבים ואף יקרים יותר בעתיד.

בגיל ההתבגרות הלסתות עדיין גדלות ומשתנות, זהו זמן טוב להגיע אל האורתודנט, כדי שיוכל להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת ולהשפיע על כיוון הגדילה שלהן. העדפות המטופלים משתנה על פי טרנדים והעדפות אישיות, בין אם זה הרצון בשיטות נראות לעין או בשיטת טיפול כמעט בלתי נראות.

כולם ידעו שיש לי גשר בשיניים? התשובה היא לא!

בגיל מבוגר רוב המטופלים מעוניינים לבצע יישור שיניים מסיבות אסתטיות אך נמנעים מלבצע את הטיפול, מכיוון שאינם מרגישים בנוח מהסביבה בגיל מבוגר עם ברזלים בשיניים. אנו שמחים לבשר כי הטכנולוגיה היום מפותחת וניתן לבצע טיפול ליישור שיניים במספר שיטות בלתי נראות:

  • סמכים שקופים אשר מודבקים בחלק החיצוני של השיניים אך כמעט ואינם נראים

הכירו את המרפאה של ד"ר תמר פינקלשטיין

יישור שיניים שקוף

את טיפולי האורתודנטיה במרפאת "תמר סמייל" מבצעת דוקטור תמר פינקלשטיין אשר סיימה את לימודיה בהצטיינות וכיום מעבירה הדרכות בלימודי אורתודונטיה בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב.

בנוסף ליישור שיניים, במרפאה מתבצעים טיפולים נוספים המשלימים את בריאות השן והחניכים, כגון טיפולי שיננית, התאמת מגן שיניים לספורטאיםהלבנת שיניים וטיפול בדחיקת לשון ותפקודי פה ע"י קלינאית תקשורת.

היחס במרפאה הינו אישי ואנושי ממטופל קטן ועד גדול לאורך כל הדרך. מוזמנים לבקר ולהכיר

ניתן ליצור קשר בכל עת 🙂