כל הסיבות למה כדאי לרכוש כריך ממכונות כריכים

בחורה עם מחשב נייד

עד היום ידענו כי מכונות אוטומטית מציעות לנו בעיקר את השתייה המתוקה או החטיפים שאינם בריאים. כיום ניתן להשיג במכונות האוטומטיות גם אוכל אמתי שהוא יהיה גם בריא!

מכונת כריכים  מציעה במקום ממתקים או מנה חמה – כריכים מזינים ומשביעים כך שכאשר אנחנו רעבים לא נאלץ להסתפק בחטיפים משמינים ללא ערכים תזונתיים. בארצות הברית כבר קיימת כיום הנחייה שלא למכור בבתי הספר חטיפים או ממתקים אלא להתמקד בכריכים מזינים ובריאים.

מה הרווח של מכונת כריכים לעומת מכונות המזון האחרות?

מכונות כריכים הופכות בשנים האחרונות לפופולאריות ומבוקשות בגלל מגוון סיבות. נמנה את חלקן:

השמנה – ההשמנה זוהי המגפה וגורם התמותה מספר 1 בארץ ובעולם. ההשמנה היא זו שאחראית על מחלות הלב, סכרת, סרטן ועוד. מכונות המזון הרגילות אילצו כל תלמיד רעב להסתפק במה שהמכונה מציעה. זה אומר ממתקים או חטיפים נטולי כל ערך בריאותי. ילד שמזונו מבוסס על ארוחות צהריים שכאלה יפתח השמנה שיגררו בהמשך חייו שלל בעיות רפואיות שונות כמו סוכרת, כולסטרול ועוד.

הישגים לימודיים – תלמיד שניזון ממנה חמה לא מקבל מעבר לפחמימות כמעט כלום. הג'אנק פוד הינו מזון חסר חלבונים וויטמינים ואין בו את כל אבות המזון הדרושים לגדילה נכונה. הדבר גורם בין היתר לבעיות קשב וריכוז ולהישגים לימודיים נמוכים.

אוכל טוב לחולים ומלוויהם – בתי חולים שיציעו את האפשרות של מכונות כריכים יאפשרו למבקרים או לכאלה השוהים עם החולים להשביע את רעבונם בכריך בריא ומזין. גם החולים יוכלו ליהנות מכריך בריא שיסייע להם בהחלמה.

אנחנו לא באים לשלול את מכונות השתייה והחטיפים, אך חשוב שהלקוח הרעב יוכל לבחור בסוג המזון המועדף עליו. רבים יעדיפו את הכריך הטרי והבריא לעומת החטיפים הפחמימנים הריקים מכל תוכן בריא.