כל המיתוסים שהגיע הזמן לנפץ על אביזרי המין

בחורה עם מחשב נייד

יחסי המין מקרבים ביניכם, משחררים את המתחים והלחצים שאתם חשים והם בעיקר גורמים לכם להודות על האהבה הגדולה שזכיתם בה. אם גם אתם טרם התנסיתם באביזרי מין בעקבות שלל מיתוסים שרצים מפה לאוזן – הגיע הזמן שגם אתם תכירו אותם.

אביזרי מין פוגעים באינטימיות שבין בני הזוג

לא נכון. בדיוק ליהפך! אביזרי המין מעידים על האינטימיות והשיח הכן והפתוח שבין בני הזוג. חשוב להבין כי אביזרי המין אינם מחליפים את יחסי המין בין בני הזוג, אלא תפקידם להעצים את היחסים. גם בני זוג המעידים כי יחסי המין ביניהם נפלאים ומלאי בתשוקה, מגיעים בשלב מסוים לנקודה של מיצוי: יחסי המין מאד מהנים, אך פחות מרגשים. כל אביזר מין שלא תבחרו יחד, לרבות ויברטור, יכול לעורר את ההתרגשות מחדש ולחזק את האינטימיות הקיימת.

אביזרי המין מחליפים את יחסי המין

לא נכון. יחסי המין הם הדבר החשוב ביותר ואותו יש לשמר ולטפח. עם זאת, לכל אחד מבני הזוג שמורה הזכות לענג עצמו בצורה עצמאית ואישית. לכן, ישנן נשים שבידיעת בני הזוג שלהן רוכשות רוקט פוקט. אין כל רע בעינוג עצמי, אלא ליהפך: כך יכול כל אחד מכם לדעת מהם האזורים הרגישים אצלו ואיזה מגע מעורר בו התרגשות. לעתים ,אביזרי המין מחליפים את יחסי המין בתקופות לחוצות, בעת שאחד מבני הזוג נמצא בחו"ל, במילואים וכן הלאה.

אביזרי מין מתאימים רק לאנשים רווקים

לא נכון. זהו כנראה המיתוס הנפוץ ביותר, מאחר ורבים סבורים כי בעת שלבני הזוג יש אחד את השניה – אין להם כל צורך באביזר מין. בפועל, אותם אביזרים מחזקים ומעצימים את ההתרגשות מיחסי המין המשותפים. מדובר על אורח חדש בחדר המיטות שגורם לבני הזוג לבחון גבולות, להכיר דברים שהם לא הכירו ולהתנסות יחד בעולם חדש.

עבור אנשים רווקים האביזרים יכולים להיות מענה נפלא לתקופות הרווקות, כאשר בהסכמת בן הזוג בעתיד יהיה ניתן לשלב אותם גם בזוגיות.

אביזרים אלו מיועדים רק לעשירים

לא נכון. אמנם לטובת רכישת אביזרי מין כדוגמת דילדו ואביזרים אחרים תצטרכו להשקיע מכספכם, אך גם ישנם המון מבצעים. בעת שתגלשו באתר האינטרנט של חנות האביזרים החביבה עליכם, תגלו כי גם ישנו סקטור שלם של מבצעים. אותם מבצעים מגיעים במועדים מיוחדים כמו יום האהבה, בעת שרוצים לקדם מוצר מסוים או מותג מסוים – או פשוט כהטבה שירותית ללקוחות קבועים.