כל האפשרויות לעיצוב ישבן

איך אפשר לעצב ישבן מושלם?

אנחנו חיים בתקופה שבה הטכנולוגיה משנה את פני המשחק ברוב מרבית הענפים וזה נכון כפליים לענף הניתוחים הפלסטיים. טכניקות וטכנולוגיות חדשות מאפשרות מגוון רחב של אפשרויות עיצוב שלא היו קיימות עד לפני לא כל כך הרבה זמן. ביחס ישר לכך, מספר האנשים שבוחרים לבצע פרוצדורה פלסטית למטרות שיפור האסתטיקה, הולך ועולה בקצב חד. אחד הניתוחים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא ניתוח עיצוב הישבן.

איך אפשר לעצב ישבן מושלם?

ניתוח עיצוב ישבן יכול לתת מענה לקשת רחבה למדי של מצבים שיש בהם כדי להותיר את האדם בחוסר שביעות רצון. איגדנו עבורכם את המצבים השונים שבהם ניתוח עיצוב ישבן הוא רלוונטי ויוכל לעזור לכם לסגל את המראה שתמיד חלמתם עליו.

ישבן צנוח, נמוך או קטן

יכול להיות שמדובר במבנה גוף אתו האדם נולד אבל ברוב המקרים מדובר בהשלכה של ירידה דרסטית במשקל מה שהשפיע על מבנה הישבן לאור האובדן הרב של השומן שהיה שם קודם לכן. במקרים כאלה של ישבן צנוח או נמוך, ניתן לבצע הרמת ישבן. דרך אחת לעשות את זה היא על ידי הסרת עודפי עור מחלקו העליון של הישבן, כך למעשה נוצר מראה מורם. מתודה אחרת שנפוצה מאד בשנים האחרונות היא הסרת שומן מחלק אחר של גופו של המטופל כמו ירכיים או בטן והזרקתו בישבן. פרוצדורה כזו כמובן רלוונטית רק עבור מי שיש לו שומן מיותר במקומות אחרים. חשוב לציין שלא כל השומן שמוזרק נקלט בגוף. מקובל להניח שכמחצית השומן אמורה להיקלט. במקרים שלא מספיק מהשומן העצמי נקלט כמו שצריך, אפשר גם לחזור על הפרוצדורה כעבור כמה חודשים כתיקון. דרך נוספת היא הרמת ישבן ומלבד כל אלה ישנה עוד מתודה מעט יותר מורכבת והיא השתלת שתלי סיליקון בישבן ליצירת "המראה הברזילאי" שנחשב המחוטב והיפה ביותר על פי רבים. את סוג הניתוח בוחר הרופא ביחד עם המטופל בהתאם לשלל פרטיו השונים ונסיבותיו. מה שיתאים לאחד כמובן שלא בהכרח יתאים לאחר.

ישבן גדול

הפנייה להיעזרות בפרוצדורה פלסטית במקרים כאלה נפוצה בשני מקרים עיקריים: או ישבן גדול ורחב של מטופל או מטופלת שעשו מאמצים רבים לעשות דיאטה ולא הצליחו, או שהצליחו אבל ספציפית בישבן מתקשים לרדת, או מקרה של אדם שדווקא כן הצליח לרדת במשקל משמעותית אבל נשארו לו עודפי עור שמשווים לישבן מראה גדול ולא אסתטי. במקרים של ישבן עיקש שמסרב להתכווץ בדיאטה, ניתן לבצע שאיבת שומן, ובמקרים של עודפי עור לא אסתטיים, ניתן לבצע הסרת עודפי עור.

איך מתכוננים לניתוח כזה?

כיום ניתוחים פלסטיים נחשבים לפרוצדורות קלות בעולם הכירורגיה וזאת לאור הניסיון הרב שכבר קיים בתחום. ככלל, על המטופל להיפגש עם הרופא הנבחר ולעבור אתו ייעוץ מסודר. על המטופל לפרט בצורה כמה שיותר מקיפה את מצבו הגופני מאחר והרופא חייב לגבש תמונה מקיפה ומלאה של מצבו הרפואי של המטופל. על המטופל יהיה לבצע בדיקת דם ולעיתים גם צילום חזה וא.ק.ג. במצבים מסוימים יתבקש המטופל לבצע גם בדיקת טרום הרדמה וכאן זה בדיוק הזמן לספר כי ניתוח ישבן מתבצע בהרדמה כללית. אנשים המעשנים סיגריות יתבקשו להפסיק לשלושת השבועות שלפני ואחרי הניתוח, זאת מאחר וסיגריות מוכחות כגורם סיכון עבור מי שמורדם בהרדמה כללית. בנוסף, מטופלים לאחר ניתוח עיצוב ישן מתבקשים לקנות בגד אלסטי מיוחד שלובשים לאחר הניתוח. בגד זה הכרחי להחלמה תקינה ולהשגת התוצאה המבוקשת.

החלמה

ניתוח עיצוב ישבן הוא ניתוח קצר של כשעתיים. אחריו שוהה המטופל בהתאוששות כשעתיים נוספות, ולאחר מכן נכנסים להשגחה בבית החולים. זאת יכולה לארוך בין שעתיים ליממה במקרה הארוך ביותר. תוך חמישה ימים גג תוכלו כבר לחזור לעבודה ולאחר כשבועיים אפשר לחזור לשגרת הספורט המועדפת עליכם.

מעוניינת בפרטים נוספים? בקרי באתר   וצרי עימי קשר לתיאום פגישת ייעוץ 

ד"ר בני מייליק
מנתח פלסטי, מומחה להסרת עודפי עור לאחר הרזיה. מקים השירות הראשון בישראל בתחום שלא טופל עד אותו זמן בארץ: "השירות לעיצוב הגוף והסרת עודפי עור בירידת משקל" במרכז הרפואי תל אביב - "איכילוב". כיום מנהל את "השירות לכירורגיה פלסטית ועיצוב הגוף לאחר ירידת משקל" שבמרכז הרפואי "סוראסקי" בתל אביב (בי"ח איכילוב), ומנתח גם באופן פרטי בבתי החולים של "אסותא", "מרכז רפואי רמת אביב" ו"הרצליה מדיקל סנטר".